КИРОВ АД /img/frontend/nomap.png"

Вчера се навършиха 8 години, откакто започнах работа във фирма КИРОВ АД. Сега от дистанцията на времето мога да оценя по-достоверно работата във фирмата. Бяхме събрани от кол и въже. Но все пак имаше подбор. Фактът, че много бивши служители си изкарват насъщния със същата дейност, красноречиво говори за това. Ръководството на отдела имаше много добри идеи, но половината от тях се натъкнаха и сблъскаха с консервативното мислене на личния състав. Имаше според мен една основна грешка. Търговците бяха на голяма основна заплата, а освен това на всеки три месеца вземаха в пъти повече от редовия царвул, какъвто бях аз. И то без да имат продажби. Но все пак и ние като маслари не си давахме много зор. Общо взето социализъм. Повече мога да кажа догодина. Сполайте и дерзайте. Не е важна целта, а пътят към нея.

За търговски представитал около 700,00 чисто/на части/.

Абе,Драганов,абе колега..не го баламосвай (КК).Ти къде си видял търговец да "хване" инструмент?И то без процент!!?Аз за 9 години във фирмата не видях,виж-обратният вариант съм виждал.
Повечето от търговците са донякъде технически неграмотни,въпреки че се правят на велики,вадят някакви дипломи,пърпорят някак и на английски,но общо взето "набутват" клиента.А такива като мен после ходят да им перат кирливите пешкири.Ако знаят как ги "попържат" някои клиенти...

Здравейте Г-н КК!
Аз съм бивш служител и споделям мнението на Г-н Стоянов.
Младеж в момента машини се продават много трудно,така че запрятай ръкавите и хващай инструмента!
Поздрави и успех!

Тук явно освен дребни клюки и измишльотини не пишете, само интриги чета
Има ли някой, който работи или е работил да каже какво е заплащането!
Търговски представител и изобщо във фирмата.

Може ли някой конкретно да каже какво е заплащането но търговски представител за София.

Пламенчо, хубаво нещо са хвалебствията, ама само хвалбите работа не вършат. Как ще обясниш факта, че една и съща обява се пуска по 2-3 пъти в месеца, не е ли това некадърен мениджмънт, който ти иначе тук възхваляваш в стихове и песни.
Наблюдавам им обявите, и например за сервизен техник вече я пускат за трети или четвърти път в рамките на два месеца.... За мен това е повече от съмнително - или обявата е партенка, или хората не се задържат там, независимо каква е причината.

На този ден преди 7 години започнах работа във фирма “Киров АД“. Доста здраво поработихме. Но и фирма Киров ни даде много нещо. Колективът беше чудесен. Мениджмънтът също е на мого високо ниво. Във фирмата можеш да работиш и да изпъкнеш. Условията за работа са супер. Работиш със световни марки и получаваш нужната информация. Казват, че някои от служителите са оценени и в чужбина като Любо от Търново, Боби от ОСМТ.
Желая на всички твочески успехи. Парите не са важни.

Поработих за малко но имах достатъчно време да опозная качествените си колеги заради които съжалявам , но на всеки добър се падат по две протежета, грижливо поставени от "топ мениджъра" Басев.
  Тук важи правилото - взимат те на изпитателен срок и след 4тия месец идва ред на следващия!!!!!!!!!!!!
  Така че добре си помислете дали да си загубите работата за да експриментирате там, а и не забравяите триабва да си плащате за честа да работите там

Пиша тук за да потърся мнение за условията на работа във фирмата. Кандидатствам по обява публикувана наскоро в Jobs за търговски представител за София. Работя в търговска фирма и имам опит като търговец в подобен сектор. Ако действително гледат кандидатурите професионално очаквам да ме викнат на интервю. Какво е нивото на заплащане което може да се очаква. В обявата естествено нищо не пише, единствено че е обвързано с резултатие. Може ли пишещите във форума да дадат някаква информация какво реално може да се очаква. Ползва ли се също някакъв социален пакет като кола, лаптоп, телефон, т.н. Полезно ще ми е също ако някой сравнително скоро попаднал във фирмата търговски представител даде мнение какво е отношението към нови служители, каква е средата, има ли подкрепа от колегите, има ли обучения?