Нотос България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Нотос България ЕООД

Не уважават и ценят персонала си. Ако има как цялата фамилия да работи във фирмата и получава всички бонуси и превилегии ще е най-добре. Пълна безотговорност и неуважение към проблемите на служителите. Заплащане под средното ниво в страната. Не препоръчвам....

Не съм виждала по измамна и фалшива фирма ! Пълна експлоатация на млади и интелигентни хора . Не заплащане на полагащи изработени бонуси не спазване работното време по КТ и съответно заплащане по КТ в празнични дни незачитане на каквито и да е национални правилници било по КТ било фирмени формулировки за спазване на условията на труд и спецификата на труд. С една дума поредната измамна схематична фирмица за ограбване на изработен от служителите труд. Не спазване било по договор или устно договорени проценти , бонуси и заплащане на извънредно изработени работни дни . Склоняване на служители да напускат по собствена воля за да не плащат обезщетение по съкращение Обезщетение по чл. 222 ал. 1 от КТ . По този начин служителите губят правото си на обезщетение в Агенцията по труда. Пълно беззаконие от тяхна страна. Крайно време да ги затварят от този род фирмици за погазване на човешки права.

Здравейте, някой би ли могъл да предостави по - актуална информация относно фирмата, заплащане и работно време.

Крайно време е персонала да се вдигне и да сложи на място Юлияна.За първи път виждам мениджър,който не може да каже две смислени думи.А ако имаш въпрос към нея............о не очаквай смислен и адекватен отговор!Юлияна ,слез на земята и ти си работник като нас:)

Може да давате всичко от себеси, но ще останете неодоценен и ще ти кажат че си незаинтерисован от работата. Управителите са от село и си мислят че са повече от теб и те мачкат като нищожество. Всеки се мисли за шеф в тази фирма с голямо самочуствие са тези софияци мислят си че оправляват света. Може да си вършите работата, но се вижда само това което предава началникът ви който са поставили в обекта. Трябва да се състезаваш с колегите си за да си докараш добри пари защото си на процент, но да знаете че повечето потенцялни клиенти се поемат от управата защото са мн алчни същества и мрънкат. Фирмата е добра, но управлението и не е на ниво.

Изобщо не започвайте,заплатата е добра,но с Вас се държат като с долни същества,а не като с хора.нищо не е позволено,а като ходиш до тоалетна те питат дали пушиш.има уволнения почти всеки ден,защото трябвало да сменят сегашния персонал.Гърците като ненормални по цял ден викат,а работа в тази фирма няма.