Дриймс Транс ЕООД

Жална ви майка ако започнете работа в тази фирма,накратко ще ви обясня : кара се по най-неорганизираните спедиции и релации - Фасен,Бреда,Валтер,ДХЛ,достатъчно работа няма,няма и километри.За всяко нещо в тази фирма трябва да се молиш на някой-било то на Ковачев или Вълканов или някое от протежетата им.Има две момчета - Виктор и Слави,които се водят по-старши от другите и които водят камионите-те не разбират нищо и за тях си никой,винаги гледат да си прецакан и орязан откъм пари.Нормални паузи няма,ако се наложи ремонт пази боже,на две седмици превеждат минимални аванси колкото хората да не умрат от глад.Искал съм хляб от румънски и полски колеги,защото са ме оставяли без пари.Слаба спедиция,неорганизирана фирма,с една дума-мошенници.Не се занимавайте с тях

Шофъор съм в фирмата.Никога не започвайте там работа,ще ви излъжат както излъгаха мен.Ще си изгубите времето и нервите,пари в тази фирма не дават

Работих в фирмата около четири месеца като спедитор и за това време през фирмата минаха около 6-7 човека,които идваха и си тръгваха,излъгани по най-долния начин от господин Г.Вълканов.За броя на излъганите шофъори наистина нямам сведения,но всяка седмица шофъор,който е направил своите минимални 3 месеца иска да слиза,текучеството на хора е огромно.Шофъорите идват с надеждата да работят нормално,биват им обещавани 1700 евро минимално за месеца,а щом се качат им се плаща на километър.Биват глобявани за всичко възможно,друг е въпроса,че няма достатъчно работа и повечето шофъори стоят като пазачи по паркингите,няма километри съответно няма и пари.В офиса цари пълна анархия,никой не разбира от транспорт,всеки е шеф за себе си.На администрацията плащат също не това което е обещано.Никаква организация няма.Моят съвет с цел да предпазя много хора е никога да нямат нищо общо с тази фирма.Ще си загубите времето,нервите и парите ако започнете там.

Днес, заедно с брат ми бяхме на "интервю" във въпросната фирма. По мое мнение си търсят шофоьори, които да им плащат горивото. В случай че всичко е ОК парите се чистят след като се прибереш след минимум 90 дни, преди тожа само някакжи аванси. Заплащането е на километър, а всеки уважаващ себе си шофьор и познажайки добре регламент 561/2006 ЕО знае, че това е забранено. Превозват само въздушно карго - нормална пауза е мисията нежъзможна !!! " Самолета не чака" така се изрази интервюиращият. Желая им успех с намирането на добри кадри.

Аз съм шофьор от 2007 до 2013година,моето изказване за фирмата е отлично.Пътувал съм и навън и вътрешен транспорт,много от колегите не ги познавам,карат един курс и не се връщат,но аз по коректна и лоялна фирма от тази не съм работил.Пътувал съм извън  европейския съюз,условията са били под всякаква критика,но никога не съм го правил на въпрос,просто коректността,която съм видял от тях не съм очаквал.Пожелавам им с настъпването на празниците тази фирма да съществува,докато свят светува.За много хора тази фирма не значи нищо,но за мен значи много!Изквазвам хиляди благодарности към целия състав!

колеги даите някакво мнение за тази фирма

Давам оценка само за шофьорите, за администрацията други ще кажат. Работи се вътрешно само в европейския съюз по два или три месеца, един месец се почива. Това е по уговорка, но докато ти се обадят за следващ курс, минават два месеца. През това време како правиш? Парите ти са почти заминали, какво ще спестиш? Нищо. Подръжката на камионите е сложна работа, ако имаш проблем, всеки ден трябва да им се молиш да влезеш в сервиз че да бъде отремонтиран камиона. Гумите са последна грижа, щом могат да се търкалят, значи още не са за смяна, макар и с откъртени парчета. Когато се прибереш, трябва да ти изчистят отчета и да си вземеш остатъка от парите защото си вземал аванси. Ще чакаш до месец и половина за това, на вместо през това време да си свършиш всякаква работа и да мислиш вече пак да заминаваш. Няколко думи за диспечерите. Често пъти дават грешни адреси, дори без улица и номер, а ти ходи и се оправяй. Успех на колегите.