Летище Бургас ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Летище Бургас ЕООД

Ако уважавате себе си не ходете там, много работа никакви пари на уважение сте защото вършите работата на постоянните. Сенонен може да стане постоянен само по два начина с връзки и ако дава на някого. Уж ви пазят здравето с дозиметри. Не се лъжете за толкова години там нито веднъж не видях разпечатка за дозите радиация. Само тестове тестове и пак тестове, медицинско 100 лева което не се покрива от тях, не се покриват и пътните , които трябва да платиш за да си на хилядите им курсове. Ако уважавате себе си не ходете там!

Като цяло добра работна среда, но некорекрти от към програми, като Bring a Friend, защото едно беше обещано, а друго се случи. Хората все пак, които трябва да вземат по някой лев, защото са довели приятел, ще го вземат чак другата година, когато се върнат, което е едно извиване на ръцете спрямо служителите. Абсоклютно некорекрно и непрофесионално отношение!

Моля не си губете времето.

За интервюто(специалист неавиационни дейности):
Две лелки и една по-млада дама които само мълчат и гледат надменно. Задават въпроси, които са описани в св-то. Никакъв професионализъм. На всеки отговор се подсмихват вкупом. След като започнах с това че съм аналитичен, ми се присмяха, а по-младата дама ме попита дали това добре за позицията!?! След като им казах желана заплата в интервал 800-1000, интерюто приключи.
Забележете! Понеже позицията включва множество и разнообразни дейности ме попитаха дали съм наясно какво ще представлява работата. Извадих си предварително принтиран лист на обявата за преглед, при което бях помолен без да чета да обясня. На два пъти помолих да ми разяснят какви точно са задълженията - никакъв отговор. Възможно е да не знаят или след им казах желаната заплата решиха да не се хабят. Без да обиждам никого - това е държание на малоумни същества. Младата колежка да провери в тълковния какво означава аналитичен преди да задава глупави въпроси.
Отвратен съм от подобни хора, които нямат идея какво правят.

Работата и заплащането са доста добри всравнение други места. Тези които плюват са сигурно неодобрени кандидати с лошо минало на летището.

Рентгенови оператори май цял живот няма да им достигат! Бях кандидат за работа сезон 2011, но интригите и надменността в лицето на Маринова (обучаващата на pc)и супер неадекватното поведение на Невена Сариева ме накараха да се замисля дали въобще да кандидатствам някога там! Виждам, че и заплатата не е мръднала от 2011. Жалко! Богатото летище, глупости на търкалета!!!!!

Миналия сезон 2015 не им достигаха хора за рентгенови оператори.Работи се много 12ч на крак, при това нощен труд за 700 лв. Има много скатавки сред колегите, най вече от постоянните работници.

Перонно обслужване би станало отличната работна среда, ако по някакъв начин се освободи от недораслите, гнусни и противни олигофренчета, които му пречат и го загрозяват с клюките и интригите си - като например Гинко от багажното хале на перонно обслужване. Работната среда и настроението на свестните колеги, драстично биха се подобрили, ако подобни хлапашки и олигофренясали изчадия като Гинко се разкарат завинаги от летището и отидат някъде далееече далече...на майната си!

Аз работя на летище от 9 години като постоянен служител в администрацията. Истина е че заплатите не са високи и че натоварването през лятото в някои дни или часове е доста голямо. Но пък добрата работната среда, условията на труд в новия терминал, социалната политика - отпуски, пари за храна, спазване на работно време, осигуряване на транспорт, плащане на заплати навреме, униформа или работно облекло, бонуси и парти за края на сезона и всичко останало, правят летището едно много добро място за работа. Препоръчвам летището на всички мои приятели и познати!

Относно заплащането за рентгенов оператор за първи сезон, се разбира когато ти се връчи договора. Обикновено новите ги назначават до средата на юни месец. Чисто около 700-750. По време на едномесечното обучението, което е всеки ден от 9:00 до 16:00 и се минават 3 изпита, човек има разходи за храна и транспорт. А самото медицинско за тази работа е 80 лв заради многото изследвания. За 1 месец се дават около 200-250 лв. Имало е години, когато обучението не се е заплащало, но предполагам ще е колкото да покрива тези разходи, и със сигурност ще го изплатят на края на сезона.

Здравейте, поканена съм на интервю за рентгенов оператор. Казаха ми че 1 месец ще има обучение, за което ти плащат, но не ми стана ясно какво е заплащането по време на обучението и след като те назначат, някои ако знае нека да сподели