Летище Бургас ЕООД

Кво се натискате да работите на това летище. За постоянна позиция ви трябва само едно качество - ВРЪЗКИ. Иначе сезонни търсят редовно, заплащането е подигравка на фона на работата която ще трябва да извършвате. Даже заплатите на постоянните служители са смешни, но те нямат претенции защото са връзкари които едва ли биха си намерили другаде работа, а и 7 месеца в годината седят със скръстени ръце а заплатата си им върви. Където са стъпили тимаджии трева не е поникнала, за справка - гр.Варна.

Маринов, шофьор СОТ означава ТОВАРАЧ, наясно ли си с това? Днес 25-30 тона багаж минават през ръцете ти, за има - няма средна трицифрена сума...

За предпочитане,сезонна работа.Водач на МПС,без наказания-кат.Д;Е,пр.стаж42г.Бивш межд.шофьор/СОМАТ-ВИЛИ БЕЦ;ЛАРЕДО-Е/Коректен,толерантен..за моите 61г.-здрав като бик.Професионализъм...това е , моята визитка!Ако,прецените,че ще бъда полезен за поверената Ви фирма,моля за връзка-056/854896;GSM 0876628729

Информация за свободни работни позиции може да намерите в сайта на летището  www.bourgas-airport.com . Обявите са предимно за летния сезон поради увеличение на полетите. Може да следите и в www.jobs.bg . Там също се публикуват .
Надявам се да съм бил полезен. Успех!

И аз моля,за повече информация къде мога да се запозная с свободните места за работа и как става кандидастването.Ще очаквам вашия отговор.Благодаря ви предварително

Здравейте ! Аз искам да си подам документи на летище Бургас  за постоянни и сезонни служители , предпочитам постоянна работа естествено . Много коментари изчетох , но те не ме интересуват особенно . Искам само да ми дадете малко информация къде се кандидатства , къде мога да видя за свободни позиции ? Благодаря предварително!

Съвсем скоро завърших висше образование със специалност -психология/бакалавър/ в Пловдивски университет. Търся работа по специалността, но ми е трудно да съм конкурентен без стаж и опит. Обръщам се към Вас с моба за работа без претенции за дейност. Сериозен, отговорен и комуникативен съм. Мога да работя в екип и да проявявам креативност. Владея английски език на много добро ниво. Гово съм веднага на лична среща, ако прецените , че мога да ви бъда полезен.