Летище Бургас ЕООД

летищар

23.02.2015

Маринов, шофьор СОТ означава ТОВАРАЧ, наясно ли си с това? Днес 25-30 тона багаж минават през ръцете ти, за има - няма средна трицифрена сума...

Маринов М.Л /macola1953/

23.02.2015

За предпочитане,сезонна работа.Водач на МПС,без наказания-кат.Д;Е,пр.стаж42г.Бивш межд.шофьор/СОМАТ-ВИЛИ БЕЦ;ЛАРЕДО-Е/Коректен,толерантен..за моите 61г.-здрав като бик.Професионализъм...това е , моята визитка!Ако,прецените,че ще бъда полезен за поверената Ви фирма,моля за връзка-056/854896;GSM 0876628729

Искров

18.11.2014

Информация за свободни работни позиции може да намерите в сайта на летището  www.bourgas-airport.com . Обявите са предимно за летния сезон поради увеличение на полетите. Може да следите и в www.jobs.bg . Там също се публикуват .
Надявам се да съм бил полезен. Успех!

Женя K.

09.11.2014

И аз моля,за повече информация къде мога да се запозная с свободните места за работа и как става кандидастването.Ще очаквам вашия отговор.Благодаря ви предварително

Весела

05.10.2014

Здравейте ! Аз искам да си подам документи на летище Бургас  за постоянни и сезонни служители , предпочитам постоянна работа естествено . Много коментари изчетох , но те не ме интересуват особенно . Искам само да ми дадете малко информация къде се кандидатства , къде мога да видя за свободни позиции ? Благодаря предварително!

09.07.2014

Съвсем скоро завърших висше образование със специалност -психология/бакалавър/ в Пловдивски университет. Търся работа по специалността, но ми е трудно да съм конкурентен без стаж и опит. Обръщам се към Вас с моба за работа без претенции за дейност. Сериозен, отговорен и комуникативен съм. Мога да работя в екип и да проявявам креативност. Владея английски език на много добро ниво. Гово съм веднага на лична среща, ако прецените , че мога да ви бъда полезен.

Слънце

06.06.2014

ВНИМАНИЕ !!!         ВНИМАНИЕ !!!         ВНИМАНИЕ !!!

имам от известно време желание да постъпя на работа в летище Бургас като работник товаро-разтоварна дейност- ТРД, в отдел перонно обслужване и карго - съкратено ПОК, всичко това било към фирма "Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт" - АД ( ФТСЕМ-АД ).
Колебая се да кандидатствам обаче, защото от сигурни достоверни източници чувам наистина ужасяваща информация, която се разпространява от няколко години. В карго сектора, където пращат работници ТРД, се извършва товарене/ разтоварване на сандъци, в които има ракети. По думите на хората, които са работили там, тези ракети са празни, тоест използвани ли, не знам точно какви части от ракети са това, но явно са високотехнологични ракети. Това са натовски ракети и нещото, което е констатирано при лична проверка на бивш работник е наличието на РАДИАЦИЯ ! Констатирал го е с личен, портативен гайгеров брояч, който е носил на връзката си ключове ! Нивото на радиация е надвишавало доста в пъти над допустимото ! Знаете радиацията какво причинява, нали? Това, най-вероятно са ракети с обеднен уран, използвани във военни мисии в Ирак, Либия, Афганистан, Сирия. Този факт наистина буди тревога, защото работниците ТРД, които работели там не носели защитно облекло от всичките тези химикали и радиация! Защо се допуска всичко това? Никой ли не мисли за тези хора? Началниците там не знаят ли за всичко това?! Няма начин да не знаят...
Искам, преди да си подам документи, да разбера, искам някой да каже дали са взети някакви мерки в защита на работника - защитно облекло и т.н. Много моля някой да пише!
Другото, което е, че специално в карго сектора, работниците там си имат работа и с ковчези, съдържащи тленни останки и въобще с всякакви други всевъзможни пратки, в които не знаеш точно какво има, а и никой не давал точно за всяка пратка информация.  Не може без специално защитно биологично облекло да се работи в такава среда...това е недопустимо...
Моля, пишете...

ВНИМАНИЕ !!!             ВНИМАНИЕ !!!               ВНИМАНИЕ !!!