елта 90 еоод /img/frontend/nomap.png"

елта 90 еоод

И защо реши, че искам да си пусна документите за личен контакт, в случай че заплащането би било обида за мен???Кое те накара да мислиш , че искам личен контакт???
Моето време е скъпо, и трябва да ти кажа, че ако отида на интервю някъде бих искал да знам приблизително какво мога да очаквам, при положение, че чуеш цифра, която е характерна за продавач в магазин или на бензиностанция, защо трябва да съм аз ощетения , би ли ми казал/а?

Хубаво де, ама ти като "бивш " служител какво толкова се засегна??
След като имаш изисквания напиши какви пари даваш, това е моето мнение.
А дали ще си пусна документите сам ще преценя. Даваш акъл, без някой да те е питал.
Сериозните фирми казват: за тази работа ние даваме толкова - много , малко, толкова е.  Ако искаш. Другото както ти казах е кандърма кюше, и опит да се счупят квалифицирани хора да работят за без пари.
А ако ти като чорбаджия си много уверен, напиши даваме примерно стартово еди каква си сума , кой отговаря на изискванията е отделен въпрос. И като имаш претенции да се знае английски език  - какъв ти е проблема да напишеш обявата на съответния език???
Престани да пишеш едно и също защото не казваш нищо конкретно, а само се излагаш!

Ххахаа, кака, ти май не вдяваш лесно, виж по долу в отг. ясно е написано , че ни се различават специалностите...като отидеш на интервю ще бъде изяснено колко знаеш език и колко си отворен! Всеки може да накара кака, приятелче да му преведе и напише мотивационно писъмце и т..н. Личният контакт е най-добрият начин да си отговориш на въпросите, ама като те мързи да си пратиш документите си е твой личен проблем...това тука не ти е чат!

Хубаво е, че се опитваш да защитиш фирмата, ама да ти обясня нещо още по - просто, което пак не ти е станало ясно :
Един човек можеш да го разбереш колко е сериозен по парите които е готов да плати за да му се свърши дадена работа!
След като имаш претенции за инженерна квалификация,английски език, и какво ли още не, кажи като мъж : ако ти като кандидат го имаш аз давам достатъчно хубави, ако не ще ги вземе друг, но аз ги давам. Ти дали отговаряш  е отделен въпрос. Хайде каки със здраве, и следващия път ако ми трябва съвет къде да си пусна документите ще те потърся.

Ооо, кака, ти си некакъв безнадежден случай, какви са тези оправдания "може да не искам да си пускам документите", зелен си...кака!!! Ти докато драска тука да беше ги пратил, да беше се обадил, да беше питал д-р Замфиров...ама явно толкова са ти амбициите!

Много общи приказки в мнението на "кака",  и дежурното - ами пуснете си документите ... Ами можеби не искам да си пускам документи, ако възнаграждението не отгваря на изискванията на ръководството. Това което ти казвам е много проста работа, ама не е за прости хора. Значи когато имаш изисквания за нещо, казваш и ти какво даваш насреща, другото е пазарлък и кандърма кюше.

Ами, пуснете СВ и като ви извикат на интервю питайте колко дават, пък ако си много голям капацитет може и повече да даде шефа. Аз започнах работа там след малко турне в западна европа, едва ли ни се покриват представите за адекватно заплащане, пък и виждам профисионалните поприща ни се разминават, така че сравнението е излишно. Има един двама в тази фирма , коитои си вършат работата безупречно, абе, джанъм защо на тях шефа една лоша дума не каза, а точно обратното личеше си от сто километра уважението му към тях. Аз не бях сред тези работници, честно казано тоя тип работа не беше за мен, а отношението му съвсем заслужено...кой ме е карал да се бутам между шамарите?!Много лаете, а някаква преценка за себе си, дали се вписвате във фирмата, в политиката на шефчето, в отношението в тези среди, то това не е като да продаваш банички на пазара бе...ще има обяви, как няма да има, точно заради това, че нямате ясна самопреценка ще има обяви, отивате обещавате му, че ще си скъсате гъза от работа, че ще търсите пазари, клиенти, нови компании, продукти...пък после се оказва, че търкате стола в офиса! Само хленчене, оплаквания...що не отидете в некоя конкуретна на елта фирма да видите какво значи селения и некоректност!

Фирмата е от зле по-зле. Персоналът непрекъснато се сменя, никой не може да се задържи особено, караници, сплетни, глупост, простотия. Бягайте и не се връзвайте на ежеседмичните им обяви. Шефът е меко казано непоносим.

Много е хубаво когато някой реши да похвали фирмата, и то я хвали така, че чак започваш да се чудиш като всичко е толкова хубаво защо обявите им за работа вървят през няколко седмици.
Първо това се наблюдаваше за София...  А сега има обява за Варна. Ето какво четем
ЕЛТА 90М ООД търси да назначи сервизен инженер за регионален офис Варна. Изисквания: висше техническо образование, отлично владеене на английски език, шофьорска книжка.
Какъв е проблема да напишеш обявата на английски език, ако имаш претенции кандидатите да го знаят. Така ще отсееш автоматично онези, които не разбират какво пише.
Също не пише и какви пари предлага фирмата за тези изисквания, най - малкото ако е някоя цифра, която е обидна за даден кандидат той само ще си загуби времето да пуска документи, и да ходи по интервюта. Най - малкото да знае дали си струва да се махне от сегашния си работодател. Редно е, когато ти имаш претенции към някого , да кажеш и ти какво предлагаш. Кой до колко отговаря на твоите претенции, и на кого ще дадеш тази заплата е отделен въпрос.
Уважаеми бивши служителю, какво значи стартовото заплащане е добро???? Ако за Вас една цифра е добра, за мен може да е подигравка.  Ако имате смелостта да го напишете, го напишете, всеки сам ще си прецени дали е добро или не. Ако не смеете да напишете цифра, не повдигайте изобщо въпроса в стремежа си да напишете хвалби. Хайде със здраве!

Така е, когато в една фирма има дисциплина и малко по-строго отношение хората се стряскат, това не е като да правиш докторантура и да си чешеш по ушите по цял ден. Изисква се да си гъвкав и предприемчив, а в повечето случаи назначаваните хора са просто едни биолози с не много търговски нюх, вината не е нито в шефа, нито в служителя. Напълно опровегарам предното мнение, почивка и свободно време има колкото искаш, явно нямате много опит на други работни места, в които обяда ти е фиксиран 15 мин, а за кафе и цигарка да не става и въпрос, да не говорим за това, че някъде се работи и събота и неделя. В това отношение фирмата е ок. За заплащането също не сте прав, стартовото заплащане е добро, всъщност то зависи от вашата лична договорка с шефа, ако не сте бил способен да преговаряте и докажете, че заслужавате по-висока заплата това е Ваш личен проблем. Сутрешните оперативки наистина са ескалиращи, но това съгласете се, предпазва от грешки, показва мотивацията ви и създава един ред, който е само във ваш плюс. Разбира се, съгласявам се с Вас, че понякога се прекрачват граници и се сипят обиди, но кой шеф не е такъв. Елта90 е една от най-големите фирми на територията на страната и за разлика от някои други мижитурски фирми предлага много добри решения, държи големи и реномирани фирми, освен всичко има квалифициран персонал, който ако се развали някоя центрофугичка се заема с проблема, ако сте бил по наблюдателен и сте опознал конкуренцията ще знаете кои други фирми предлагат това :), но някакси се съмнявам, че сте имал смелостта да погледнете портфолиото на фирмата пък камо ли да мислите за конкуренция. Не ме разбирайте погрешно, аз съм бивш служител, който няма нищо с фирмата на този етап, но това не ми пречи да приложа малко обективност. Използвате силни думи от рода на клоака, напротив, работното място там е горещо, но от Вас зависи дали ще си изпържите задника или ще Ви е приятно затоплено!