Кабелна и ефирна телевизия RN - TV Канал 0 / RNTV /img/frontend/nomap.png"

Кабелна и ефирна телевизия RN - TV Канал 0 / RNTV

Познавах г-н Стоянов от времето когато кабелната телевизия беше само мечта за него...познавах и всички приятели ,близки,познати,служители които му подадоха ръка (материална или реална подкрепа) за да превърнат мечтата му в реалност.Сега с огромно съжаление разбирам ,че всички тези истински хора които повярваха на онзи "приятел" с големите мечти и високопарни фрази ,най-сетне са разбрали какъв човек всъщност е той,човек който е готов да забрави и подмине,да изтрие всеки жест и упорита работа на всички онези приятели които реализираха мечтата на големия шеф,който забрави от къде тръгна,но едва ли ще забрави къде ще свърши.

Бивш служител съм ....... , Нз какво си мислят хората, ама фирмата е много ...... как да се изразя ...... прецакана. Мисля че, няма смисъл да се започва там работа, освен ако не се направи договор пред нотариус за да не остане кандидата излъган, или ако го излъжат да може да си вземе парите които и без това са дефицит във фирмата. С две думи "Не Започвайте! ". Няма никаква перспектива за развитие или за каквото и да е .  Персонала отчасти е стабилен ам по-голямата част от хората които работят там гледат единственно те да са добре, независимо дали ще прецакат някои, без знацхение дали ще е колега или абонат или просто някои познат.

Не знам за отношение и заплащане какво е.Като клиент обаче искам да отбележа ,че качеството на телевизията от няколко месеца е отвратително.ПОстоянно викаме техници,идват и...все тая.Особено лош е сигнала в събота и неделя и вечер,когато има много абонати/вероятно/.Платил съм си за цяла година, но за съжаление напоследък вече се чудя защо?

отидете пак после тук за мнение :)

Стигаха ми 10 месеца работа с много ентусиазъм от моя страна и никаква награда от друга. Сред колегите имаше веселяци, които ще помня. Но капацитети за съжаление няма, ако е имало дори за известно време, те забегнаха. Кадърните сега са известни в София. Но какво да се прави... Който иска развитие и лично здраве, го прави.
Думите на Жоро също са истина. Преживени са от мен доста от изложените факти. Ние обаче не можем да променим нищо.
Не е приятно да научиш, че си работил, за да плащаш глоби, че са те слагали главен редактор на новините, само и само да се скараш с всички.
ТВ-то е удобно за девойки на богати, които са в някакъв бизнес с г-н Г.С.
Въпреки празните обещания, лицемерните усмивки и красивите възклицания към моята някогашна работа, (а може би и персона?!), пожелавам на Канал 0 да възвърне доверието на бургаското общество в медията и това на техния някогашен партньор бТВ.
Колегите в конкурентни медии трябва да се уважават.
Все пак късмет на оцелелите в Канала! И дано се променят нещата... само към по-добро...

Това е вярно

Първо да благодаря на ???, че се обърна лично към мен. Ще стане приказка.
Сега, ???, може би не забеляза или не обърна внимание на това, което съм написал. Обаче ясно уточних, че няма човек, който да може да докаже, че е работил там 10 години, няма човек, който може да докаже стажа си за толкова години там. А не че няма хора с по 10 или повече години стаж. Знам, че има такива хора. Обаче те нямат договори. Би ли ми посочил, ???, някои такива(разбира се, изключвам шефът и жена му). Просто подчертавам колко са "коректни".
И именно ако трябва да бъдем обективни, осигуровки, особено от преди 2005 година, са уддържани от заплатите, обаче не са внасяни. Което е било изключително "приятна" изненада за хората, които впоследствие им е трябвала медицинската осигуровка и съм сигурен, че са гледали с интерес информацията от НОИ за изплатени социални осигуровки, където е имало написано само липсата на такива.
И, общо взето, изобщо не ме интересува дали харесваш или не медията. Обаче съм съгласен, че трябва да си обективен. Ето защо пиша тези неща. За нищо не съм излъгал. Дори не изразявам мнение. Просто казвам фактите.

Здравей, !!!!
Не се обиждай, обаче мисля, че си в голяма заблуда. Хората, които са писали тук не са се отнесли злобно. Просто коментират. Видях и някоя по-хаплива забележка, но злоба нямаше. Докато четейки твоя пост, направо се шашнах. Злобата, !!!, идва от теб! Що се отнася до това, че тези, които са писали тук са го писали, понеже са безработни и чакат да се върнат на работа в тази телевизия, определено не е вярно. Разбира се, не мога да говоря за всички хора, понеже някои са използвали псевдоними, но примерно Жоро си работи и си е много добре далеч далеч от тази телевизия и още повече от шефа й. Всички критики, които са написани тук и са отправени към телевизията и ръководството й, хапливи или просто представени, са обективни и за жалост верни. Да не говорим, че твърдението ти, че хората, които са писали, чакат да се върнат на работа там е абсолютно извън всякаква логика или връзка с нея. Щом говорят така и особено си слагат имената, едва ли очакват това. И именно съм говорил с хората, които са работили там "от 100 години" и те са се оплаквали и са казвали същите неща, които ги пише тук. Повечето от тези хора обаче вече не работят там. В момента все още се намират и такива, които да се трудят в телевизията и да са направили доста време там като започнем с шефа. Други има около 2-3 може би, които все са на ръководни длъжности и "се натискат" не за друго, а понеже са натиснати с кредити и леко са изиграни. Е, да, животът не е справедлив. Обаче волните птички, които не са успяли да ги уловят, отдавна са излетели. Не знам дали шефът там е психолог, но със сигурност се вижда с такъв, тъй като не виждам как иначе би могъл да взима хапчета, изписвани само със зелена рецепта - и не, това никак даже не е злобно, просто констатация. И тук идва един въпрос как по-точно този човек стимулира работещите там? Като ги глобява ли?! И щом си толкова доволен от работата си там и описваш телевизията като райско кътче, защо оценките ти са толкова ниски? Или виждаш, че не си прав или искаш уж да докажеш, че не си субективен. Обаче като гледам не ти се получава! Разбира се, че останалите не се притесняват, че ще останат без работа. Те са толкава малко там, че и така едва смогват. И само да отбележа, че хората, писали тук не търсят да навредят на никого. Просто се опитват да помогнат на другите да не влязат в това място и да не си навредят. Не за друго. Просто този форум ще се пренапълни с недоволни. Бих казал дори, че помагат и на шефа не телевизията. Обаче той явно е такъв "психолог", че не вижда по-надалеч от носа си. Иначе би използвал критиките и би се постарал да си вземе поука и да се пооправи. Не виждам каква реклама е това, честно казано. Може би имаш предвид, че и лошата реклама е реклама. Само да ти кажа, не всяка лоша реклама е добре да я има.
И последен въпрос. !!!, ти да не си ???? Че много неоригинално става.

Да, съгласен съм. Много е хубаво да работиш в Канал 0. Само че с едно уточнение – ако си мазохист. Защо ли? Ами да искаш да работиш във фирма, където не е сигурно кога ще ти платят и колко от заплатата, където не ти плащат осигуровки и недай се Боже да ти потрябва лекарска помощ и, разбира се, в такъв случай трябва да забравиш за пенсия, където те глобяват за щяло и нещяло(пример – шефът ти да си измисли причина, понеже жена му искала нови ботуши), където едва ли не накрая, ставайки време за заплата, да дължиш пари, където не искат да ти напишат договор, че вдействителност работиш там и където изобщо шефът ти да е некоректен(дори да скарва двама приятели, обещавайки им един и същ пост и оставяйки ги сами да решат кой да го заеме) си е истински мазохизъм. Сега, едно е да работиш там, понеже нямаш друг избор и друго е да работиш там 10 години с кеф. В този ред на мисли, искам да попитам, кой изобщо може да докаже, че е работил там 10 години, при положение, че никой от там няма договор за толкова дълго време.
Иначе наистина някои от колегите са готини. За съжаление, обаче, готините бързо се махат. А освен от тях, от други уважение не получаваш, особено пък от шефа.
И, Анонимен, щом така мислиш, то си е за теб. Всеки има право на глас. Но защо си анонимен. Не е ли по-добре да споделиш кой точно си. От страна на колегите ти и шефовете съм сигурен, че няма да имаш проблем. Все пак ги защитаваш. А от останалите, съм също сигурен, че няма да имаш проблем. Едва ли някой ще се занимава с толкова заблуден човек.

мнение от шдягнд
отношение бивш служител
в град Бургас
Хм! Чета постовете и на двете страни и се чудя да се смея или да плача. Смешно ми е, понеже подобен абсурдизъм като канал 0 рядко може да съществува. А още по-смешно ми става като чета коментари на хора, които го защитават. Е, всеки си има право на мнение, нали?! Както и всеки си има право на своите погрешни разбирания. Дотук обаче със смеха! А сега, за огромно съжаление, идва ред на трагичната част. И тя е, че каквото и да говорят за Жоро Александров, истината за ръководството на телевизията е една и тя определено не е в тяхна полза. Условията за работещите там са плачевни. Да, наистина, хубаво е да има кой да защити работодателя, но само при положение, че той си струва. Случаят с канал 0 не е такъв. Не разбирам защо ако някой от работещите в каквато и да е фирма в България се надигне срещу шефа си, то този кадър автоматично излиза крив. Ами нали за да го направи има някаква причина?! Съмнявам се, че човек би тръгнал да се оплаква, ако работи при едни добри условия, където не само той изпълнява своята част от задълженията, където цари приятна атмосфера и където му плащат навреме обещаната заплата.
В случая с Жоро Александров намирам, че написаното от него може да има само позитивен ефект. В крайна сметка той предпазва някой друг да не попадне в гнездото от лъжи и негативизъм на канал 0. И още нещо - това е един от пътищата да се спрат подобни гаври с работещите в каквато и да е фирма. Ако има повече хора като Жоро Александров, които да не се спотайват, а да си казват наистина какво става, подобни организации малко по малко ще си отидат и ще се изчисти място за наистина честните фирми - тези, които уважават и зачитат своите кадри и които държат на думата си. Защото, погледнете реално, колко хора от този канал са останали бз платени каквито и да е осигуровки, но въпреки това удържани от заплатата им? Колко от тях са започвали работа с хиляди уговорки и обещания за дадено възнаграждение и отношение, а са оставали разочаровани? Колкото и лошо да звучи, няма да сгрешите, ако предположите, че тов е целият екип на телевизията, който поради този факт, не само че непрекъснато се променя, ами с всени изминал ден намалява.
Свалям шапка на Жоро Александров - той наистина е един силен човек. Иначе как би могъл да издържи толкова дълго време в тази телевизия?! Що се отнася до обвиненията, че се дрогира, честно казано не знам дали има някаква истина в тях, обаче при условията на труд, на които е бил изложен, съм сигурен, че всеки би го разбрал. Все пак самият шеф на канал 0 трябва да бъде пиян, за да се издържи! Как да го понсят подчинените му?!
Лично аз благодаря на Жоро Александров за истинската информация, която е написал и се надявам хората да си вземат поука от думите му, за да не се опарят. Вярвам че измежду четящите ще се намерят хора, които наистина са умни и които ще се поучат от грешките на другите, а няма да ги направят самит те! Понеже повярвайте, вторият вариант определено е болезнен!

мнение от Георги Александров
отношение -- няма данни --
към обект/отдел няма такъв
в град Бургас
Това е най-абсурдното място, на което съм работил, а уж са кореспонденти на bTV и би трябвало да имат някакво ниво. Пълна селяния! Липса на елементарни условия за работа, битов алкохолизъм, безхаберие, простотия. Само трима монтажисти и ефирни оператори си разбират от работата, но естествено я вършат без да влагат много от себе си, защото не получават нищо насреща.

Настина, това е шуробаджанашка телевизия и няма как да е иначе, защото освен изпадналите роднини на шефа и пропилите се некадърници, никой друг не може да се задържи в тая кочина.

Заплатите се бавят системно и се изплащат на части - днес 20 лв., след още пет дни - може да вземеш още 50.

Преди да замина за Бургас, работих една година във варненския офис на Канал 0, където нещата са сравнително по-добре /все пак селянията е на 130 км. разстояние/. Но ме пратиха в Бургас, за да спасявам положението. И аз наивникът си повярвах. Въпреки че имам добри познати в Бургас, бивши главни редактори в кабеларката, които най-приятелски ме посъветваха да не стъпвам там, аз послушах болната си фантазия и се набутах на най-абсурдното работно място в БГ. Трудно преживях културния шок от общуването с "колеги", които не знаят каква е разликата между съд и прокуратура, че Петя Дубарова не е между живите, че Мадрид е столица на Испания, че в минутата има 60, а не 100 секунди и безброй такива идиотщини. А вътрешната продукция просто няма да я коментирам, защото коментарът е повече от излишен. Няма да забравя обаче как един "водещ" се молеше в ефир на зрителите да му даряват пари - кой колкото може, за да замине той за Москва. Човекът получил покана да направи интервю с някакъв си руски професор, но понеже телевизията не разполагала със средства, той решил да проси от малкия екран! Най-страшното обаче е, че това не направи впечатление на никого от ръководството!

Един ден пък съвсем случайно разбрах, че договорът ми не е заведен, че не са ми изплащани социални и здравни осигуровки за повече от една година и въпреки че исках да си взема заплатата, която ми я бавеха над 10 дни, аз предпочетох да си обера багажа и буквално избягах от там. Сега възнамерявам да си платя осигуровките с обезщетението, което ще ми изплати "работодателят", след като бъде осъден заради откровените му гаври с трудовото законодателство. И истински се радвам, че нямам договор с тая долнопробна кабеларка, защото щях да изпитвам неистов срам, когато кандидатствам за подобна позиция в друга фирма.

Аз не вярвам, че в Бургас има нормален човек, който ще отиде да работи в КАНАЛ 0 /името също говори за нивото, но сякаш на тоя канал повече му прилягат две нули, защото там е истински кенеф/. Ако все пак някой иноземец /имам предвид човек от друг град/ получи от боса /асансьорен техник със средно образование/ оферта да стане главен редактор със заплата от 1800 лева, плюс лична кола и т.н. - да не се връзва, защото няма да получи даже и трудов договор. Така се оказва, за мое най-голямо щастие

четете за фирмата и следете всенцията !оставете го Жоро! тои си е добре

тя тази фирма още съществува ли ? ужас

Тук снава много не реално ми се струва

Много моля, ако някой иска да напише нещо от мое име, то поне да не е с правописни грешки! Продължавам да твърдя, че си харесвам работата и я работя с удоволствие... И аз не познавам Жоро, познавах работата му.