ЯНА АД /img/frontend/nomap.png"

Еми няма да сте доволни от заплатите в котоните защото сте мързеливи и само седите по тоалетните и пушите а после други са ви виновни обикаляте по цяла смяна цеха да си говорите с тоя и ония и после кой на кого бил брат кой имал връзки и тн.Такива търтеи като вас където и да отидат винаги ще са недоволни и ще си ходят без пари щото ви мързи да дишате даже.

Котоните в Яна Плевен са най застаряващият цех .Възрастта там е сигурно 45-50 год. Никой по- млад човек не пожела да остане при тази заплата , това натоварване и 3 сменен режим на работа.Ако брат ти е началник смяна или си имаш туй- онуй с главното ОТК, просто си номер 1. Тогава изкарват се добри пари.

Пиша за цех Шима- Плевен.Похвално е намерението на г-н Димитров да се обгражда само с млади хора ,но не и да има дискриминационна политика към към всички над 42 , 43 год.Трудно назначава хора на тази възраст, първо тях съкращава, отношението му е меко казано пренебрежително. Професионалният опит и рутина не се зачитат особенно , което естествено е в ущърб на фирмата . Иначе всичко е добре организирано

Работи се на 3 смени , жегата е непоносима. Сега заплатите са по- ниски от преди 10 години. Вихри се шуробаджанащината на всички нива , . Тук не важи никакъв трудов кодекс, работиш докато не паднеш, привилегийте са за роднините иприятелите. И се чудя защо имаме здравен пункт с лекар и медицинска сестра( те джипитата работят без сестра)като цял ден пият само кафета ,ядат и ако се налижи да ти дадат аспирин и да те пратят на спешен кабинет. Много работници са решени да напуснат и да си търсят друга работа.

Здравейте . Може ли повече информация какво се случва в момента в тази фирма .

Всичко в Яна е супер , премии , банкети , особенно коледните подаръци и заплатите които получихме.

Работим като за последно-пари няма (с изключение на трима ,четирима от смяна които винаги са добре със заплатите).ЗА 4ОО,450 лв блъскаме на три смени и едва стигаме нормата. Почти всяка събота ни карат да работим , без извънреден труд . Подхвърлят ни се по едни 6 лв и това е .Машините са стари , не се поддържат добре защото зад двама добри майстора стоят по петима некадърници и лежачи.Преждите със лощо качество и няма как да се постигне нормата , а пари за ненормен труд няма .Разчита се на това че безработицата в региона е голяма и хората нямат избор.

Офисът на Славейков- на толкова хубаво място в такава хубава сграда...с толкова НЕ хубави хора, уви!Рибата се вмирисва от главата.
Заплатите са много ниски, но най-лошо е отношението и простащината и то все от жени.Да се чуди човек
от къде толкова злоба и такова ниско ниво.
Изключение правят една-две свестни и компетентни жени, които нямат думата и са стъпкани от главата на рибата и останалите рибочки.
Някогашната Яна я няма със сигурност.
Традициите не са това, което са.

заплащане нищожно роби в Балгария това е Яна Плевен

Вече не работя в този завод но мнението ми за цех шими е много лошо.Как може да работят на отговорни длъжности като главно оотк в цех -шими -без каквото и да е образование за тази длъжност.На всички е ясно  как е назначена.Но въпреки това тя е все още на работа и както се говори тя е скъпо платена кърпачка.Незнам защо г-н Колев не минава  покрай работниците в този цех ида попита за мнението за нея ,Емил Димитров-цялото му обкръжение от Гривица  дори и за другият Емил.Ще остане много много разочарован.|