БНА Проект ЕООД /img/frontend/nomap.png"

БНА Проект ЕООД

Изявление от „БНА-ПРОЕКТ” ЕООД, в лицето на своя управител Басри Мехмед Али.

Поради зачестилите, крайно недробожелателни отзиви и мнения за „БНА-ПРОЕКТ” ЕООД, както и поради поместените личностни нападки срещу мен, смятам за необходимо да взема отношение по тези въпроси.

Бих се радвал, ако за всички пишещи и четящи стане ясно, че нито аз, нито фирмата бягаме от каквато и да е отговорност. Вратите ни са отворени, телефоните също.

За контакти:
Адрес: ж.к. Младост 2, бл. 257А, ет 1., София 1799
Телефон: 0896 278515
E-mail: [email protected]

Ако сред вас има хора, които по каквато и да било причина се чувстват ощетени, онеправдани, подведени или просто недоволни от работата ни, моля да се обърнат към нас. Далеч съм от мисълта да давам съвети на когото и да било как да търси правата си, но се страхувам, че форумите не са най-конструктивното решение, ако чувствате, че имате някакъв проблем с „БНА-ПРОЕКТ” ЕООД или с мен самия.

„БНА-ПРОЕКТ” ЕООД и лично аз, заставаме зад всичко, построено от нас, зад всеки договор и срок, зад всяка къща и сграда. Ако някъде, по някакъв начин, несъзнателно сме постигнали качество, неотговарящо на вашите критерии и очаквания, моля, свържете се с нас и нека потърсим решението заедно.

„БНА-ПРОЕКТ” ЕООД вече 5 години гради име на българския пазар. Анонимни и злонамерени клевети в интернет пространството няма да почернят това име, но не му и помагат. Далеч съм от мисълта, че ще успея да вразумя авторите на злостни и необосновани нападки, не се наемам и да гадая причините за техния произход. Смятам за чиста загуба на време и енергия навлизането в непродуктивна полемика с озлобени по принцип хора, на които да обяснявам, че нямам сестра. По тази причина, отново приканвам всеки, който смята, че има какво да изисква от „БНА-ПРОЕКТ” ЕООД и лично от мен, да заповяда в офиса на фирмата в удобно за него време.

Иситната винаги има поне две страни. Елате да ги обсъдим.

Използвам случая да подравя всички с коледните и новогодишни празници, да ви пожелая здраве, успехи и лично щастие през новата 2013-та година.

С уважение:
Басри Мехмед Али
„БНА-ПРОЕКТ” ЕООД

какво е отношението на управителя Басри към работещите жени във фирмата ? Натегач ли е?

Кратко пояснение на оценките:
Заплащане само на думи.
Уважение, разбира се, ако не питаш за парите си.
Привилиегии, това какво е ?!?
Фирмена сигурност, в последния разговор с управителя Басри Али се чака обявяване в несъстоятелост на фирмата,но в същото време пуска обява за инженери?!?!?
Ангажираност: свършваш работата за която сте се разбрали, след което те уволняват.
Потенциал за развитие няма.
Местоположение, ако може да се нарече офис ...
При постъпване на работа се задължават кандидатите да подпишат молба за напускане без дата.