Custоmer Сare BG /img/frontend/nomap.png"

Custоmer Сare BG

Много е забавно, когато четеш мнения на озлобени хора. Аз пък пиша като бивш служител, но бивш, точно заради тази клика злобари, които направиха всичко възможно да направят проблеми на фирмата и да създадат недоверие в клиентите й. Е, мили дами, дано с всички глупости които направихте и стотиците лъжливи коментари, статии и интервюта къде ли не, да сте щастливи че оставихте страшно много хора без работа. Ние поне можехме да работим, а не само като вас, да плетем интриги. А ние, хората които можем, ще се оправим и другаде, но на вас ще остане само да мрънкате, да лъжете и да отнемате работата на хора, които за разлика от вас са кадърни.

С уважение към ръководството на фирмата, за това, че се постара да ни задържи на работа, доколкото е възможно. Пожелавам ви да стъпите на краката си отново, за да могат злобните лелки от коментарите по долу, да се пукнат от яд и злоба.

Нечитава фирма, не се занимавайте с тях нито като служител,нито като клиент.Поствайте,където и както можете информация против тях,въпреки че няма лоша реклама.

Издирвам бивши работници на тази фирма,за да заведем колективно дело за прикрити трудови договори и за психически тормоз от страна на т.нар."Тим-лидер" и помощник тим лидери-Емилия Петрова,Вероника Димитринова.Не стойте безучастно,да се подиграват с вас и да ви упражняват тормоз!Пишете ми на мейл[email protected].Нека да им покажем,че не сме им роби!!!Включете се в колективно дело срещу тази "фирма".

Много негативно е мнението ми за тази"фирма".държи хората на граждански договори,а искат да бачкаш плътно 8 часа!Крият осигуровки демек!Не се хващайте с тази фирма!Лъжат за заплатите!Не започвайте в тази фирма!Обещават едно,а на практика е съвсем друго когато започнеш!Не се хващайте!

ВСЕКИ СЕ ВЗЕЛ ЗА ШЕФ,ПЪЛНО С ПОДЛИЗУРКОВЦИ И ПОДЛОГИ НА МАРГАРИТА ЦЕНОВА!Най-голяма от подлогите е старата мома Емилия Петрова-злобна женица,без семейство и търсеща на кой да си излее комплексите.Върви заедно с протежето си-Вероника Димитрова.Жалки нещастни женици,комплексирани и некадърни!
НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ В ТАЗИ ФИРМА,ЗАПЛАТИТЕ СА МИЖАВИ,А ОТНОШЕНИЕТО-ЛОШО!ПОВЕЧЕ ОТ 300ЛВ.ЗА ЦЯЛ МЕСЕЦ ДА КРЯСКАШ НА ПЕНСИОНЕРИ Е МИРАЖ!СТОЙТЕ ДАЛЕЧ!

Много лошо отношение,много се натоварват излишно екипите.Има някакви там ТИМ-лидер,на мен ми се падна една Емилия...пълна истеричка и нервак,мизерната й заплата явно е базирана на това колко ще изкара отбора й и всячески тормози екипа си.МНОГО,АМА МНОГО непрофесионално отношение,дрязги,заговори и истерии.Не препоръчвам на никой да почва работа в Къстъмър Кеър!Държат те на граждански договори и те юркат все едно си на трудов.НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ С ТЕЗИ ШИБАНИ ТАРИКАТИ НА ДРЕБНО!Плащат мизерно,работата е много,отношението е лошо!ИЗБЯГВАЙТЕ ТАЗИ ФИРМА!Обявата им постоянно виси в джобса и набират балъци!Не се хващайте с тях!!!

МНОГО ЗЛЕ!МНОГО!Всеки се взел за шеф,мизерно заплащане,продават се договори на Виваком,няма инфо колко се взема,дават се по-добри бази на "мои и твои" и който се падне в кофти база гризка дръвцето!Уж има игри за "бонуси" които после се вземат уж с "глоби".Сещайте се,не им се плаща бонус.НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ НА НИКОЙ ТАЗИ'ФИРМА".СМЕШНИЦИ ЖАЛКИ СА...

Специални благодарности за пореден път към екипа на "Customer Care BG" във Ваше лице винаги съм имала приятел,сигурност,спокойствие,доверие,подкрепа,а не само РАБОТОДАТЕЛ......!Благодаря Ви мили хора,много Ви обичам,никога не се знае кога пътищата ще ни се пресекът отново....!Възхищавам се на хора като Катя,Вихрен,Рая,Маргарита и другите,с които работих съвместно!Бъдете сигурни ,че съм давала на 100 процента във фирмата!Ще ми липсвате ужасно,приятели.......!Бяхте много търпеливи към мен 6 прекрасни години....:)))

НЕ струват.Плащат мизерно,няма читави осигуровки.НЕ се хващайте!Просто загубено време!Звъниш да продаваш договори на окапали ,глухи пенсионери,да лъжеш и мажеш.МИЗЕРИЯ,СТОЙТЕ ДАЛЕЧ!Постоянно търсят хора,та смятайте колко е зле,че все набират!

Налагат глоби без основанеи,уж си сгрешил някъде в разговор с клиента.Нулева организация,хора събрани от кол и въже,НЕ се хващахте с тази фирма!Врачански тарикати са т.н "ШЕФОВЕ" и те не знаят какво искат.Всеки месец обявите им киснат в джобс.бг,търсят бунаци да им бачкат без пари.Не плащат всичко заработено,или ако заработиш повечко търсят как да ти го вземат.Не си заслужава!Стойте далече от тази "фирма".Шефката Катя е кисела дебелана в менопауза и света й е крив,следователно и хората които й работят са й криви!Не трошете нерви с тези нещастници!