Орбико България Кавен Орбико /img/frontend/nomap.png"

Орбико България Кавен Орбико

Все пак някой би ли казал нещо за длъжноста , ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ДИРЕКНИ ПРОДАЖБИ КАКВО Е  ЗАПЛАЩАНЕТО ДОЛУ ГОРЕ И КАКВИ СА УСЛОВИЯТА ...

Анонимния,
и аз съм field-based, това не ми пречи да съм обективен. ПГ ПСР-ите и микс ПСР-ите изписвате ФМ, докато се изгради структурата, веднъж КАМ-овете и съответните им подопечни едроваци да заработят и нещатата ще се нормализират.  А сега за тази февруарска кампания на НЛ, ръководена лично от Симо Големинов да кажеш нещо? Да си чул някой да се оплаква, при положение, че ВСР-ите на ПМ я изнасят на гръб? #айсиктир от "мрънкачи" и го казвам с най-добри чувства, ако ви нямаше вас да мрънкате, никой нямаше да ни оценява нас отговорните, но без съответните контакти във фирмата

До Онзи,
само по отговора ти ми става ясно, че не си ВСР, а някой от "преуморените" в офиса. Подсети ми за най-новата глупост - Проктър наред с праховете продаваме и цигари, понеже РМ са цъфнали и вързали.

ПСР/ПГ не знам какво се оплавкаш, като вие сте частен случай (фирма във фирмата). Що sells на PM не мрънкат?

Постоянно ще ви се набива в главите, че работите за най-големия производител в света (а всъщност за най-слабия дистрибутор в България). Шефовете създават голямо напрежение дори и когато работата си върви добре, а когато таргетите не излизат, тогава е направо ужас.
Има месеци, в които се взимат 1000+ лв. заплата, но има и месеци, в които се радваш и на 500лв. И в двата случая те карат да се чувстваш все едно не си си изработил парите, а си получил подаяние от фирмата.
Колегите са светни, но и те са вече с единия крак извън фирмата. Няма никаква фирмена сигурност, просто отиваш сутринта на работа и ти казват, че вече не работиш за тях, а ако си от повече време във фирмата ти дават да си разпишеш молбата за напускане или в най-добрия случай предизвестие.
Ако объркаш някоя заявка ти го изкарават през носа, а ако от склада объркат нещо (което става постоянно), пак ти си виновен.
Отпуската е не когато ти искаш, а когато ти разрешат, което не означава, че няма да работиш и докато почиваш. За болничен не коментирам, защото такова нещо не съществува.
Това е горе-долу положението във фирмата, като цяло не я препоръчвам на приятели.

Дайте малко повече инфо. За последните няколко месеца постоянно пускат обяви за търговски представители и то паралелно в няколко града. Толкова ли е голямо текучеството? Пускала съм св вече не знам колко пъти и то за няколко града и досега не са ми се обадили нито един път. Толкова ли са им големи изискванията или са поредните въздухари?

Една ужасна фирма без никакви скруполи единствено и само парите ги интересува  никаква заинтересованост към малкия и среден бизнес нито са коректни нито нищо нямам думи просто

реалистично ли е 620лв чиста заплата + 60лв купони за доставчик на стоки?

Много се краде и отгоре знаят, но нищо не правят.
Назначават се само връзкари.
Отношението е лошо.
Дават малко пари.
Извънредният труд не се заплаща.

Ходих на интервю при някакъв си Волен. Голям некадърник е. Интервюто протече за по-малко и от 3 минути..хора съжалявам, че си загубих времето..пък и мърчандайзер за 400лв не благодаря..да работи някои друг и да обикаля не по 4 а по 10 магазина ако иска за тези  смешни пари