Орбико България Кавен Орбико /img/frontend/nomap.png"

Орбико България Кавен Орбико

Firmata e mnogo zle starite kycheta napysnaxa veche nqma nikoi vav sklada.Karat se 20 noshni za 700lv bonusi i 13ta zaplata nqma ! ne pochvaite rabota tam!

Здравейте! Бих желал да попитам как варират заплатите? Пише високо възнаграждение и реални осигуровки, но дали наистина е така?

1 точка

Била е някога хубава фирма.Останало е само името.Заплатите отдавна не са това което се говори.Постоянно се въртят обяви за работа.Не са конкурентни въобще със цени и гъвкава политика търговска.

Здравейте,в тази фирма след 45 минути интервю и стаж който имам от 15 години,ми казват че не съм ставал за конкретната позиция,за която кандидатствах.Бяха поели ангажимент да се обадят,но дори и това не си направиха труда,а ми писаха e_mail, който беше леко казано подигравателен.Този Волен не си разбира въобще от работата и д толкова некомпетентен ,че ми е чудно как въобще го държат на работа в тази фирма.Заплащането също е под всякаква критика.Моя съвет е въобще да не пускате CV -та в тази фирма, защото се подиграват жестоко с хората.

Бях на интервю при някакъв си Волен!Голям смешник,с още двама който и те не знаят за какво са там!Много некомпетентни ,арогантни и изкючително нагли!Не ходете в тази фирма,само смут и унижение!

Разговор с шеф личен състав при освобождаване
"Питай дядо си"!!!!!!!!!!!!!
"Кой дядо"....?!?!
"За какво става дума"?.....
"Алекс не може да отговаря за действията на други хора"
................"Дядо ти....едикакво си е направил"....
"Как може да допускате такова нещо? "
........................
"За пет минути си събери нещата и напусни"...
.............. обвинение в публикуване на конфеденциала информация, заплахи, след като за всички стана ясно че е станала неволна грешка и можеше да бъда просто глобена или смъмрена, аз не разполагах с нищо конфеденциално освен картинка в портфолиото ми,ако не е било редно трябваше да съм предупредена от самото начало от ЛС-ваша грешка!
след един ден разговор по телефона:
"Алекс, ние много сбъркахме с теб стана недоразумение, но разбери Джу работи отдавна при нас и има лични проблеми.."
............
Та, така се случват при някой нещата...
поне да знаех кой мой дядо какво е направил,
иначе благодаря за служебната бележка.
Можеше да се развият нещата много по-добре,
но дори и аз да съм сбъркала неволно вие не постъпихте човешки!Нали....?!Нима е професионално да допускате лични неща в подобна фирма!
Не съм забравила! Не се унижава така несправедливо един човек!Особено след като сте вложили в този човек цял месец обучение, макар и не адекватно, особено след като работих с 38 на атибиотик!Дано сте си намерили някой по-подходящ най-вече са г-жа Крюела - Джу на която да се е харесал!

Навремето Калоян Вълков, Марио Асенов, Марио Комсийски, Марио Вълков изнесоха фирмата. Сега не знам как е.

Дайте още някакво инфо, по-подробно, ако може, а не така отгоре-отгоре. Пишат някакви РМ (което поне аз си го превеждам като Регионален Мениджър), където взимали не знам си колко хиляди, а в джобса гледам пак няколко обяви има качени. Уж хубави пари се взимат, а като гледам не е като да няма текучество. Или някой лъже или тези, които напускат не си правят труда да споделят тук.

знаците са със обратен знак , орбико България е школа , трамплин и добър работодател

От една година не съм падал по 1 500 лв заплата , взимал съм и повече за мене това е малко :D работата е много , но зависи какви умения имаш и какви цели си поставяш