Кавен Орбико ООД

Разговор с шеф личен състав при освобождаване
"Питай дядо си"!!!!!!!!!!!!!
"Кой дядо"....?!?!
"За какво става дума"?.....
"Алекс не може да отговаря за действията на други хора"
................"Дядо ти....едикакво си е направил"....
"Как може да допускате такова нещо? "
........................
"За пет минути си събери нещата и напусни"...
.............. обвинение в публикуване на конфеденциала информация, заплахи, след като за всички стана ясно че е станала неволна грешка и можеше да бъда просто глобена или смъмрена, аз не разполагах с нищо конфеденциално освен картинка в портфолиото ми,ако не е било редно трябваше да съм предупредена от самото начало от ЛС-ваша грешка!
след един ден разговор по телефона:
"Алекс, ние много сбъркахме с теб стана недоразумение, но разбери Джу работи отдавна при нас и има лични проблеми.."
............
Та, така се случват при някой нещата...
поне да знаех кой мой дядо какво е направил,
иначе благодаря за служебната бележка.
Можеше да се развият нещата много по-добре,
но дори и аз да съм сбъркала неволно вие не постъпихте човешки!Нали....?!Нима е професионално да допускате лични неща в подобна фирма!
Не съм забравила! Не се унижава така несправедливо един човек!Особено след като сте вложили в този човек цял месец обучение, макар и не адекватно, особено след като работих с 38 на атибиотик!Дано сте си намерили някой по-подходящ най-вече са г-жа Крюела - Джу на която да се е харесал!

Навремето Калоян Вълков, Марио Асенов, Марио Комсийски, Марио Вълков изнесоха фирмата. Сега не знам как е.

Дайте още някакво инфо, по-подробно, ако може, а не така отгоре-отгоре. Пишат някакви РМ (което поне аз си го превеждам като Регионален Мениджър), където взимали не знам си колко хиляди, а в джобса гледам пак няколко обяви има качени. Уж хубави пари се взимат, а като гледам не е като да няма текучество. Или някой лъже или тези, които напускат не си правят труда да споделят тук.

знаците са със обратен знак , орбико България е школа , трамплин и добър работодател

От една година не съм падал по 1 500 лв заплата , взимал съм и повече за мене това е малко :D работата е много , но зависи какви умения имаш и какви цели си поставяш

Все пак някой би ли казал нещо за длъжноста , ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ДИРЕКНИ ПРОДАЖБИ КАКВО Е  ЗАПЛАЩАНЕТО ДОЛУ ГОРЕ И КАКВИ СА УСЛОВИЯТА ...

Анонимния,
и аз съм field-based, това не ми пречи да съм обективен. ПГ ПСР-ите и микс ПСР-ите изписвате ФМ, докато се изгради структурата, веднъж КАМ-овете и съответните им подопечни едроваци да заработят и нещатата ще се нормализират.  А сега за тази февруарска кампания на НЛ, ръководена лично от Симо Големинов да кажеш нещо? Да си чул някой да се оплаква, при положение, че ВСР-ите на ПМ я изнасят на гръб? #айсиктир от "мрънкачи" и го казвам с най-добри чувства, ако ви нямаше вас да мрънкате, никой нямаше да ни оценява нас отговорните, но без съответните контакти във фирмата

До Онзи,
само по отговора ти ми става ясно, че не си ВСР, а някой от "преуморените" в офиса. Подсети ми за най-новата глупост - Проктър наред с праховете продаваме и цигари, понеже РМ са цъфнали и вързали.

ПСР/ПГ не знам какво се оплавкаш, като вие сте частен случай (фирма във фирмата). Що sells на PM не мрънкат?

Постоянно ще ви се набива в главите, че работите за най-големия производител в света (а всъщност за най-слабия дистрибутор в България). Шефовете създават голямо напрежение дори и когато работата си върви добре, а когато таргетите не излизат, тогава е направо ужас.
Има месеци, в които се взимат 1000+ лв. заплата, но има и месеци, в които се радваш и на 500лв. И в двата случая те карат да се чувстваш все едно не си си изработил парите, а си получил подаяние от фирмата.
Колегите са светни, но и те са вече с единия крак извън фирмата. Няма никаква фирмена сигурност, просто отиваш сутринта на работа и ти казват, че вече не работиш за тях, а ако си от повече време във фирмата ти дават да си разпишеш молбата за напускане или в най-добрия случай предизвестие.
Ако объркаш някоя заявка ти го изкарават през носа, а ако от склада объркат нещо (което става постоянно), пак ти си виновен.
Отпуската е не когато ти искаш, а когато ти разрешат, което не означава, че няма да работиш и докато почиваш. За болничен не коментирам, защото такова нещо не съществува.
Това е горе-долу положението във фирмата, като цяло не я препоръчвам на приятели.