Тех Сторе ЕООД

Защо в темата за Сторе излиза фирма Тех сторе с адрес в Овча купел?!
Иначе за Сторе - натегачи и интриганти, едно обещават, друго се случва, крещят публично на работниците, сплетничат зад гърбовете им, а мислех, че атмосферата е доста по-различна. Върхът беше, че вместо болничен те карат да си пускаш отпуска или да почиваш по-малко, за да си стигнеш таргета!

Май за друга фирма говориш.

Първо: това се намира на майната си. А като стигнеш дотам те започват глобина фона на ниска заплата. Улсовия - тежки, особено зимата. Работи се с токсични материали, като лепилата, а условия за това няма. Освне това, за какъвто и да те наемат, ще си общак, по нуждите на фирмата. Договорът може да е за стандартен работен ден, но не поработиш ли гратис поне час, те чака уволнение. Съответно, хора, работещи продължително време на такива условия, са зомбита и боклуци, така че и откъм колеги не е добре. Тъй че всичко положително, което е написано за тая фирма, е лъжа.

И аз съм притеснена от случващото се във фирмата. От скоро съм, но тези листове с глоби навсякъде направо те сдухват. Отделно още хиляда правила, всеки работи като роботче, не може дори музика да си пуснеш, пощата да си провериш, а уж атмосферата неформална...

Лъжци,мошеници,експлоататори.Наемат те за една длъжност-карат те да вършиш още безброй.Не се заплаща обучението.Изнудват те да си извадиш документи за над 50 лв и накрая не ти правят договор. Остава се извънредно,без пари...Имат над 100 листа с написани забрани и никакви права на работника,който е следен с камери и от него се изисква да работи като робот. Естествено за тая фирма:права нямаш никакви...Пълно разочарование и несъответствие на обещаното с видяното и реално случващото се.Не си съсипвайте живота дори и за един час там!

П;юсове: Екипът е страхотен, атмосферата - също. Говори се на малко име, облеклото е неформално. Офисът е просторен. Съществуват ясни правила за почти всичко. Има кой да ти покаже и да те научи кое как се прави. Работното време е 8 часа + 1 час почивка. Общо 9 часа си в офиса, като сам избираш в колко да започнеш (преди 10 часа АМ). Има стол/кафе с топла храна в сградата. Хигиената е на ниво. И на двата етажа има кухня с термокана, хладилник, микровълнова. Паркирането в зоната не е проблем.
Минуси: Заплатите не са високи. Правиш ли грешки, има глоби. Работното време се спазва. Има неразбираеми правила, които също се спазват. Всеки, който иска да работи там, трябва да приеме, че "топлата вода веч е е открита", затова правим това нещо по посочения начин. Всяка седмица има "събрание" - публично обсъждане на направените грешки - причините за тяхното възникване и начина, по който могат да бъдат отстранени. (това може и да е плюс - въпрос до вътрешна настройка). Офисът е в "Хаджи Димитър", докъдето не е лесно да стигнеш с градски транспорт.

Ами връзка с тази фирма има в интернет   www.store.bg това е сайта на фирмата,от там можеш да си извадиш контакти....

извинявам се може ли някой да ми даде някакво инфо за връзка с тази фиема,благодаря предварително

Това са глупости! Всеки,който си върши добре работата във фирмата, няма повод да се оплаква. Целият екип е супер готин и всеки с готовност помага на другите, ако има нещо неразбрано. За пръв работя в толкова сплотен екип и още не мога да се нарадвам, чеме взеха в тази фирма. Интриги няма, а ако имаскандали, то е защото някой не си е свършил работата. Относно работенето извънредно, аз си го правя изцяло по мое желание. Работата ми доставя удоволствие и гледам да си я свърша същия ден, за да имам повече време на следващия и да свърша още повече. Не мисля, че някой цели да се издига с интриги и да се прави на важен. Всеки си има свои задължения и всеки може да помоли някого да свърши нещо, ако мисли, че пита правилния човек. Възлагането на задачки не е начин да се покажеш колко си велик, а израз на желание за по-бързо и ефективно приключване на дадената задача. Ако всеки чака някой друг сам да се сети да свърши нещо, няма да се стигне доникъде. Има си дневни норми,които трябва да се изпълняват. Дали ще ги изпълниш за 5 часа или за 10, това си зависи от теб. Не може да се мотаеш някъде и да губиш време, а след това да се оплакваш, че седиш извънредно.
Относно заплащането - няма да коментирам. Мога само да кажа, че когато пуснах молба за работа във фирмата, заплатата, която беше описана в обявата, е по-ниска от тази, която взимам. Определено ясмятах за ниска, но въпреки това се зарадвах, когато ме викнаха на интервю, понеже точно такъв екип търсех - млад, амбициозен и... леко чалнат. Отново повтарям - радвам се, че работя в тази фирма и поне засега нямам никакви намерения да я напускам.