Карлсберг България АД

Ходих на интервю.
През цялото време имах чувството ,че съм участник във викторина (за по-невръстните читатели,това е игра, в която се задават малоумни въпроси,отговорите на които нямат значение).
Вероятно поради липса на подготовка и най-вече интерес от страна на интервюиращите,задаваха по няколко пъти едни и същи въпроси.
Препоръчвам на великите Мениджъри от тази компания да постъпят в Бюрото по труда,там ще могат да се развихрят подобаващо, а не да си губим времето взаимно.

ааа,много са зле тези....
Пълна аматьорщина от влизането в офиса , та до последния служител.
Язък за хубавата бира.

От София дочух ,че за позицията Plant Manager си имали набелязан човек,ама ей така пускат проформа обява

Проведоха ми интервю по телефона. Не мисля, че е сериозно, а по-скоро е отбиване на номер. Съмненията ми са, че са си взели свой човек или човек на някой. Жалко е.

Никой ли не знае какви са заплатите в тази фирма относно посочената позиция...

Здравейте! Някой може ли да поясни условията за работа в тази компания. Работна среда, придобивки... Сега видях тяхна обява за сервизен инженер, изброени една камара изисквания, никъде нищо не е обявено като заплащане. В един момент може да се получи така, че човека който притежава всичко това да чуе заплата, която е обидна за него, и с това да излезе че си е изгубил времето за кандидатстване, интервюта и т.н. Още повече , че местоработата е Благоевград, значи трябва да предвидиш време , да отидеш до там, в случай че те извикат на интервю. Всякаква информация ще ми бъде полезна. Благодарност на всички, които ще се отзоват.