Чипита България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6&markers=София,с. Казичане ул.Серафим Стоев №6

Чипита България

Здравейте! Мисля да кандидатствам там за работа, но като гледам коментарите се зачудвам дали да го направя!? Дайте съвет...

Като чуете името Чипита, бягайте далече. Абсолютен хаос и лудница. Пълни аматьори, особено ръководния персонал. Работа до скъсване. Непрекъснати смени-първи, втори, ношни и най вече 12-ски смени. От ношна, преспиваш и отиваш първа. В личен състав ви обещават чудеса. Но не си залагайте здравето за някакви си жалки пари, на тия гадни византиици. Още един път- бягайте далече.

в тази фирма има едно семейство Ромео Кръстев Филипов и много устатата му съпруга Светла Цонкова Филипова от Враца -тези не лоялни хорица тотално съсипаха апартамента ми в който живяха под наем .Всичко е за основен ремонт и мухъл.Оставиха си не платени сметки и не платени наеми за около 700 лв.Живяха в жилището с големите си деца Красимира Ромеова Кръстева и Цветомир Ромеов Кръстев като се укриваха и не се регистрирваха за да не плащат разходи.Всички ел.уреди са унищожени за изхвърляне.По договор се водят 2 човека а имуществото ми се износи от 4 човека без никакви домакински навици.Семейството е регистрирано в МВР с много сигнали от дом съвета за побоища и кавги и системно тупане през прозорците.Като не желани в блока хора те се скриха и избягаха от отговорностите си и от СРАМ .Предизвикаха в НАП проверка за доходи от наеми -която се оказа отлична -ПЛАТЕНИ са !Избягаха от имота ,като ключовете бяха пуснати в пощенската кутия на 30 април 2017 г..В момента живеят без регистрация на адрес в София. Недобросъвестни наематели ! Очаквам да се засрамят и да се издължът !

В Чипита робота от 2 години и съм доволен от заплата никога не е закъсняла или да ме глобят за нещо. От стана на шефовете има и гадни има и добри не може да очакваме да не ни се скарат от страна на началнице в единия цех са много печени има един гадняр вика но той е винаги до теб ако имаш проблен и те обучава на всичко стига да работиш. В началото в фирмата беше малко гадно слагат те в най трудните место но после като те видят че работиш те слагат в смяна и не ти пука за нищо също така работиш 8 часа от които на мен лично са ми понякога 2 3 часа почивка. Заплатата е мин. 900 лв за 21 22 работни дни. Пускат те отпуска за великден за море и за коледа и когато ти искаш дават ти подаръци за двата празника за над 150лв. Винаги ако имам проблем с пари мога да разчитам на тях. СЕГА НЯКОЙ КАТО СПИ НА РАБОТА И НЕ РАБОТИ ИЗЛИТА КАТО Станимир Биков ПАЛЯЧО СПЕШЕ ПО ЦЯЛА СМЯНА

Мизерници!
Шефовете са с мания за величие, в същото време като излезе проблем не му търсят решение,а му търсят виновен.А когато някой от по-низшестоящите предложи решение на проблема шефовете намират проблем на решението.
Пази Боже да сбъркаш нещо!Има една кукундрела–Златка,която на вързано куче ляб не може да даде,обаче се прави на най-великата.Идва,освирква те най-позорно, обижда, като любимата ѝ дума е "малоумник, некадърник".
Начални-смените са охлюви, които само слушкат и се гушат като пребити кучета, нямат право на собствено мнение.
В тая фирма за некадърност не уволняват, но за непослушание –веднага.Затова е пълно с послушнички и некадърни малки шефчета,които се изживяват като големи шефове.
С две думи –организиран хаос.Само за хора с железни нерви и яка гърбина.

Какво е заплащането в отдел Качествен контрол?

Пълни мошенници,набързо те одобряват за работа а то е само за няколо месеца да те изполват и след това те съкращават но не го казват на интервюто.Ангел Вълчев ,елинпелински циганин се мисли за господ и голям специалист изобщо трагедия като цяло ,бягайте далече от тази фирма

Здравеите,кандидаствам за оператор на опаковачни машини в чипита бих искала да знам какви са условията там и какво е заплаяането договора постояненен ли е .благодаря предварително.

Искам първо да се извиня, че ще пиша тук нещо което не му е мястото, но причината е не мога да разговарям с брат ми и майка ми.КРИЯТ СЕ ОТ МЕН. Здравей братко искам да ти благодаря,че обричаш 3г ми дъщеря и мен на глад и не човешка мизерия. Но ти си живееш добре за наша сметка. Изтеглих заем за да си купите жилище с нашата майка да си купиш книжка да купената ти книжка и първата ти кола също бяха от този заем. Категорични бяхте, че ще го изплатите, но вместо това получих обидни думи и тормоз от ваша страна. Възползвахте се от добрината ми от която оглупях, че допуснах да ви направя добро. Затова мога да кажа, че ти и майка ни нямате сърца вие сте безчувствени хора които мамят и живеят на чужд гръб. Дъщеря ми като порасне ще и обясня защо живее в мизерия,че вуйчо и баба и са я обрекли надявам се да ме разбере. БЛАГОДАРЯ ТИ БРАТКО,ЧЕ МЕ ИЗМАМИ С 22 000 ЛВ ЗНАЙ ЧЕ ИМА ГОСПОД БОГ И ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА НЕКА ТОЙ ВИ СЪДИ ЗА ГРЕХЪТ КОИТО ИМАТЕ КЪМ ЕДНА МАЙКА И МАЛКАТА И ДЪЩЕРЯ. Да не говорим, че се възползвате и от други роднини. И да не говорим как се сдобихте с къщата в Живково. НО ЗНАЙ ВСЕКИ ПЛАЩА ЗА ГРЕХОВЕТЕ СИ

Абсолютни ЕКСПЛОАТАТОРИ!Наемат служители само за летния период,когато обема на работа е най-голям(което естествено не ти се казва по време на интервюто)Схема на работа-4 първи/1 почивен,4 втори/1 почиваш,4 трети/2 почиваш-единия от почивните ти го взимат и те викат да работиш някъде по другите цехове-ако не отидеш,губиш премията"пълен работен месец" от 130 лв???Ако не дай боже се разболееш,болничния ти лист трябва да бъде "одобрен"??? от техния си лекар,ако не(което се случва в 90% от случаите)отново губиш въпросната премия.Ужасни условия на труд-адска жега,неработещи климатици.Всичко това за 500-600 лева на месец.Който го устройва-нека да отиде...