АДРЕС Недвижими Имоти АД /img/frontend/nomap.png"

АДРЕС Недвижими Имоти АД

Не ходете там на интервю!
Едни големи приказки, едно самочуствие,изпитват ви на първа,втора комисия като ,че ли търсят Изп.директор,а реално работата е без заплата поне няколко месеца минимум.На практика ще използват само връзките ви и контактите-това е принципът на агенцията .
Фирмата се нуждае от нови клиенти ,а всеки един човек има определен кръг от познати и приятелства,на което те разчитат.Такава е системата .Обещават ти големи комисионни,но на практика няма такова нещо -реално им работиш без пари.
Идеално място за студенти да развият комуникативните си умения!

Заплащането е доста ниско за количеството работа и хората не са толкова приветливи колкото личи на пръв поглед. Няма възможности за повишение.

Обръщам се към вас за съвет, по повод измама от страна на брокер на "Адрес", Красимир Константинов, представител на фирмата в Банско.
Имаме подписан предварителен договор за покупко-продажба на селски имот. Брокерът е взел капарото по сделката, вкл. и нашите 50% от сумата. При наше поискване на парите, той ни каза, че кандидат-купувача си искала парите, под предлог, че той не я уведомил, че трябва да има фирма, за да закупи имот с двор- жената е рускиня и по закон било така. Купувачката писала жалба в полицията, стигнала и до прокурор.
Лицето Красимир Константинов отказа да ни даде полагащата се част от капарото, дори след като двумесечният срок за окончателната продажба изтече и купувача не може да има никакви претенции.
Минаха вече 5 месеца и той ни мотае, под предлог, че очаквал официално становище от полицията.
Какво да предприемем спрямо "Адрес", при положение, че условията по предварителният договор не са изпълнени от тяхна страна? Подобни проблеми имаха и мои приятели в София с брокерите Костадин Чолаков и Мариела Симова!

Пише ви Диана Милкова,
една изключително разочарована клиентка от брокера -
Добромир Турманов от
" Адрес " - Бургас.
Живея със семейството си в град Аликанте, Испания. Продаваме двустаен апартамент и трябваше да издам пълномощно на майка ми, за да извърши продажбата, защото нямах възможност да се върна в България.
Добромир Турманов се зае лично с изготвянето на пълномощното! Цели три пъти поред ми го пращаше грешно и с объркани имена на електронната поща, а наркая, след поправката, пак се оказа, че е грешно написано и невалидно пред властите! Разноските ни са 355€ по такси, транспортни разхади,
път до Българското ни Посолството във Валенсия и пощенска пратка! Очакваме Добпомир Турманов да си поеме отговорността и да ни покрие загубите, в противен случай ще заведем дело и ще си търсим правата по съдебен ред, обръщайки се за съдействие дори към Българското медийно пространство! Нека знаят повече хора за проблема!
Уронват си авторитета " Адрес" с такива безотговорни, некомпетентни и нехайни служители!
Дано се вземат бързи мерки!!!

Здравейте!

Можете да кандидатствате за всеки град, в който имаме офис като отидете на сайта ни и намерите контактите в раздел Кариери.

Здравейте!
Искам да ви помоля за помощ!
Искам да работя като брокер и искам да разбера какви са условията от някой който е работил като брокер! Чувала съм страхотни неща за брокерите, че се изкарват много пари и какви ли не още не хубави неща... но никой не казва има ли нещо сигурно с трудов договор или гражански договов се работи и как стой въпроса с майчинстовото?

Точна и коректна фирма, отдавна не бях котактувала с такива мили и отзивчиви хора, Весели Коледни и Новогодишни празници.

Даже сега направиха много яка игра за домашните любимци на служителите. Страшна битка беше, към 60 участници имаше. Супер е в АДРЕС!

Ееее...стига с тия платени репортажи.Аман от връзкари и такива дето са си сбъркали професията!Баба ми си купи къща на село и брокера и подари бар столче.Мноого сме благодарни.Аман!

Изключителен Морал и Коректност.Лилия Иванова от Адрес София със Съвестното си Отношение показа, че не Всичко се върти около Комисионната.Закупих най хубавото жилище,а Лили Подари на дъщеричката ми прекрасно детско столче.Благодарим Ви.