МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121&markers=София,Район Възраждане, ул.КНЯЗ БОРИС ¶, 121

МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД

За бъдещите,кандидати както е публична тайна за да започнете тук работа трябва да имате връзки,познати и т.н.Работат е за хора ,които очакват да се пенсионират и нямат амбиции за нищо друго.Заплатите на фона на гр.София са ниски,около и под средната за София за всички нива на длъжности.Касиерки споед зависи на коя станция работи и споед класа прослужено време.670 лв средно чиста и то със всички видове начисления,като има и нощен труд в това число.Ако е слаба станцията касиер е около 550-600 лв чисти.Чистачка пак толкова,като пак има значение колко нощни смени имате,някой чистачки имат по 15 нощни смени и със класа взимат и до 800 лв.Чистачка взима повече от касиерка.Инженер пак според класа прослужено време(трудов стаж се начислява по 1% на година за прослужено време) около 900-950 лв чисти,и то пак с нощен труд.Без нощен труд 830-840 лв.Нощния труд е средно около 18 лв чисто доплащане на смяна.За инженерите средно 7-8 нощни смени за месеца.Всички заплати в различните служби,отдели са изравнени.Разликата между техник и магистър инженер е 50 лв,бруто.Това е пълна подигравка.А разликата между техник и бакалавър е 30 лв.Никакъв шанс за професионално развитие,никаква перспектива,общ работник.Консвервативно мислене,назадничеви разбирания,и връзкарство са ключовите думи.Бонус получавате безплатна карта за гр.транспорт.Машинистите са извън този коментар,там са по големи заплатите,но те си ги заслужават.Младите хора да забравят тази фирма и това наименование,ще се проклинат след това.По лоша среда няма.Всичко е пълен фарс,срамота,корупционни практики и т.н.Така наречени началници със средно и по-ниско образование СПТУ 11 клас,и още много други пародокси.Гнила гнила крадлива до безочие система,за прокаратурата е цялата фирма.

Добър ден! Искам да кандидатствам за работа при вас. Къде мога да си подам SV-то?

здравейте аз имам придобита правоспособност за Машинист на Метрополитен и искам да работя при вас но за целта ми трябват някои документи.. та мисълта ми е какви документи ми трябват да изкарам за да ги поддам при вас

Как и къде мога да си пусна CV-то за работа при вас?
тел 0885640063

Поздрави

Как мога да започна работа при вас?

Здравейте, бих искала да започна работа като касиер във вашата компания. Моля за информация, как да кандидатствам за тази позиция!

Много лошо определяне на заплатите -до няколкостотин лв.разлика за една и съща позиция.НЕ  ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТУК.След това ще се псувате.

аз   съм  специалист  в  почисдтването
имам   над 20  год  стаж
желая  да   бъда  полезен  за  фирмата   с  моя   труд  --  почистването  на   метростанциите  --  витрини  под    стъкла   всичко
ако  имате  нужна   от  специализиран   човек  ще  бъда  в  помощ  на   почистващия  персионал   и   ще   работя  за  Вас
ето  моя  телефон   за  връзка  --  0884 94 05 42

Документи свързани с работа по подръжката и управлението на метро влакове се подават в депо Обеля, което се намира на бул.Панчо Владигеров или по точно първата пряка в ляво  от булуварда поска Обеля, ако се идва с кола ако се идва с метро се слиза на метростанция Сливница и се върви пеша в посока Обеля. Важно е освен документите да се подаде и МОЛБА свободен текст  до изпълнителният директор на метрополитен еад Г-н Братоев. Сега искам да кажа нещо до всички кандидати за работа ако нямате връзки в управлението изобщо не си губете времето да подавате документи и да чакате защото НЯМА ДА СТАНЕ НИЩО. Мен лично ме мотаха 2 години и накрая някякъв чичка ми каза "Ако немаш хора нищо нема да стане" За други позиций мисля че документи се подават на ул.КНЯЗ БОРИС 121 на всички успех.

Бих искала да кандидатствам за работа във вашата компания и ще съм много благодарна ако ми кажете къде мога да си изпратя автобиографията