МЕТРОПОЛИТЕН ЕАД

Как мога да започна работа при вас?

Здравейте, бих искала да започна работа като касиер във вашата компания. Моля за информация, как да кандидатствам за тази позиция!

Много лошо определяне на заплатите -до няколкостотин лв.разлика за една и съща позиция.НЕ  ПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТУК.След това ще се псувате.

аз   съм  специалист  в  почисдтването
имам   над 20  год  стаж
желая  да   бъда  полезен  за  фирмата   с  моя   труд  --  почистването  на   метростанциите  --  витрини  под    стъкла   всичко
ако  имате  нужна   от  специализиран   човек  ще  бъда  в  помощ  на   почистващия  персионал   и   ще   работя  за  Вас
ето  моя  телефон   за  връзка  --  0884 94 05 42

Документи свързани с работа по подръжката и управлението на метро влакове се подават в депо Обеля, което се намира на бул.Панчо Владигеров или по точно първата пряка в ляво  от булуварда поска Обеля, ако се идва с кола ако се идва с метро се слиза на метростанция Сливница и се върви пеша в посока Обеля. Важно е освен документите да се подаде и МОЛБА свободен текст  до изпълнителният директор на метрополитен еад Г-н Братоев. Сега искам да кажа нещо до всички кандидати за работа ако нямате връзки в управлението изобщо не си губете времето да подавате документи и да чакате защото НЯМА ДА СТАНЕ НИЩО. Мен лично ме мотаха 2 години и накрая някякъв чичка ми каза "Ако немаш хора нищо нема да стане" За други позиций мисля че документи се подават на ул.КНЯЗ БОРИС 121 на всички успех.

Бих искала да кандидатствам за работа във вашата компания и ще съм много благодарна ако ми кажете къде мога да си изпратя автобиографията

Здравейте ! Имам желание да започна работа,във Вашата фирма.Как и каде мога да подам документите си.

Моля за Вашето становище относно моята кандидатура за работа в Метрополитен София, като на посочен Ваш майл ще изпратя моето CV.
С уважение,
Д. Маринов

Здравейте! Искам да кандидатствам за работа при във Вашата система.
Моля,обяснете ми как става това!  Всичко добро от мен:Л.Петрова.

Желая да започна работа в фирма"Метрополитен"ЕАД .Имам далгогодишен трудов стаж по специалността за която кандидатствам.Очаквам Вашето съдействие и Вашият отговор.Приятен ден!