АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД

Останаха много слаби хора .. Смешна заплата , смешни условия ... Слаби консултанти , управители . Фирмата е в ужасно състояние . Интриги между всички , пълно е с лицемери . Слабо много слабо пропилях си година от времето .. След вдигането на заплатите от 500 на 700 лева . Някой хора се издигнаха благодарение на това , че можещите хора напускат . Тук шефовете ти казват как да мислиш . Пълно е с хора , които нямат общо със спорта .. Жалка гледка наистина .. Няма да се оправи , напротив затъват само магазините , хората предпочитат конкурентни марки и това е нормално като се погледне персонала , не поздравяват клиента , мазнят се пред шефовете за повишение или да ги забелегат в офиса ... Абе на никой не препоръчвам да започва работа тук , ако има принципи и иска мнението му да се зачита ... Слабички сте .
Поздрави ! Хаха

Пак евтин пиар, щом и до тук опряхте . Да се мъчите ,да заслепите очите на малцината зелаещи да започнат работа във фирмата....Жалко е наистина една безгръбначна дружинка която останахте, да си мислите, че много работите, знаете и можете....Начело с Наденцето тези твърдения са смехотворни..И това да го говорите на бивши служители с дългогодишен опит. Нека ние да не сме работели....Или точно това е проблема, че когато искахме полагащото и казвахме нещата както са..станахме неудобни . До кога ще лъжете хората в очите !!!

Здравейте!
Работя дълго време вече във фирмата и такива коментари, които виждам тук само ме натъжават. Хора, избиващи комплекси, се опитват чрез писането на глупости, да оправдаят себе си, задето не са успели да се справят с работата, или просто не им се е работело. Адидас България е за хора, които търсят сигурност и развитие. Хора, които желая да се докажат. Хора, които знаят, че за да получиш това, което искаш, първо трябва да дадеш! Бъдете такива!
На мен фирмата ми е дала много и се гордея, че съм част от адидас. :)
Благодаря!!!

Изключително щастлива съм, че попаднах в тази компания!
Нито за миг не съм съжалявала.
Бих искала да кажа на хората, които разчитат на това да не работят, а да получават добро заплащане.Е, няма как да се получи.Не и тук, не и при фирма на световно ниво!
Успях да пречупя себе си благодарение на професионалните обучения, развитие и отношение от страна на хората, на които им пука!
Адидас България е компания с възможност за огромно развитие!

Благодаря

Започнах работа Март месец. Всичко беше ок първата седмица. Приятни разговори с управителите и колегите, като цяло нямаше много работа и беше готино, но така само 5-7дни. След това се започна с кофти отношението, пренебрежението и опити за интриги. Надявах се повечето коментари тук да са написано от злобни хора който не са успели да се развият във фирмата. Но явно всичко тук е вярно. Жалко за бранда с такива хора като служители дори не бих носила Адидас повече. Жалко Жалко. Ходете си с долнищата с топчетата и се мислете за велики.

За съжаление в тази фирма останаха само смешниците. Доста не компетентни, ниско образовани( неможе да има управители който незнаят думичка английски и са изкарали средно образование с голям зор). Консултантите са пълна трагедия и нормалнп за 700 лв те правят на маймуна. Местиш , подреждаш чистиш а накрая и с клиенти трябва да говориш. Никой незнае за какво е назначен всеки прави и разбира всичко. В офиса е същата картинка. 5 души от 80 -90 стават за нещо. Скоро италянците ще ви изчистят;) Слаб мениджмънт, слаба реклама, слаби управители, слаби консултанти. За съжаление фирмата е в най-слабия си период, колкото и да не ви се иска “Адидас”. Силно НЕпрепоръчвам да започвате работа там. Ако сте уважаващ себе си човек, надалеч от адидас България ЕАД

Радвам се,че напуснах тази отвратителна среда, където не е важно колко знаеш и можеш, как се подмазваш и на кого си човек. Колкото до тази Силвия Дангалова, да чувал съм за нея от приятели от Сименс, всички са на едно мнение, "абсолютен боклук", край на цитата. Явно са се отървали но горко на адидасци!

Като бивш служител бих искал да потвърдя на 100% негативните становища по.долу. Като допълнение назначиха още един боклук Силвия Дангалова, която е изгонена от Сименс за интриги и доноснечене и явно не е за първи път, случвало се е и преди. Напредва в кариерата със сексуални услуги, за да компенсира своята некадърност и тъпота!!!

Прочетох написаното в предишния коментар и реших да напиша и аз нещо по темата. Първо в офиса на никой никога не му е пукало как работещите в магазините ще си плащат за храна, транспорт и т.н. За живеещите в подобна заблуда може би е добре да се осъзнаят – никой не го интересуват вашите разходи и потребности. Важното е да има кой да запълва бройката в магазините. Да се оправят кашоните със стоката и да има някой да говори с клиентите ако питат нещо. Има все още колеги в офиса заедно с които сме присъствали на официални срещи на които обръщението към работещите в магазините е било “тия нещастници”. Това е отношението и подхода. Нещата обаче се променят с времето и огромния брой напускащи магазините заедно със спада на продажбите в concept stores са убедили Галя и Илиана, че няма повече как да замазват и трябва нещо да се направи. Бивши колеги от фирмата ми споделихa. Лъгали са мазали са, но са успели да вдигнат заплатите. Сега нямало незаети места в магазините. След вдигането обаче вече се очаквало в офиса, че ще има скок в оборотите на магазините. Естествено нищо такова не станало. Оборота на concept stores продължавал да си пада. И сега вече след като дойде новата 2018 с новите шефчета от Гърция дошла и най-забавната част. Изглежда малаките не искат да слушат познатите оправдания и лъжи за пазара в България. Вдигнахме заплатите, а оборотите пак са зле. Каквото и да се приказва не помагало и вече ще започват да затварят магазини. Ония патки в retail отдела били като застреляни, но какво да се прави. Винаги идва момента когато купона свърши и трябва да се плаща сметката. Сега играта била в това така да се замотат нещата и да не могат до последно управителите да разберат кой ще си ходи и кога ще се затварят техните магазини. Уволненията в офиса уж не били ясно определени още, но всеки се оглеждал и ослушвал.

Не тая лоши чувства към никой от фирмата, просто ми е интересно как някои хора нападат бившите служители :) всеки който е напуснал, видиш ли, няма нужда от адидас и адидас няма нужда от него. Фен съм на марката, но къде беше адидас, когато хората взимаха 550 лева заплата, замисляли ли сте се че голяма част от персонала ви се състои от студенти,които плащат наем, семестриални такси, на всичкото отгоре магазините са локализирани на скъпи места като молове и търговски улици, т.е. докато сме на работа харчим повече пари за храна, кафе, транспорт и т.н. Дано осъзнавате колко нелепо е да твърдите че хората са напуснали защото нямат нужда от адидас и че трябва да ви събират трохите за да покажат колко мотивирани са. Вие от ръководството сами си ги изгоните с крайната си незаинтересованост към потребностите на хората, които всъщност вадят и вашите заплати!