ДЕЛТА ТЕКСТИЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЕЛТА ТЕКСТИЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД

И ето най-накрая някой да си остави името, не бих повярвала на хора, които ги е страх да си оставят мнението зад името им. Искам само да кажа, че за Русе това е един от най-добрите работодатели (особено за администрация). В производство нещата не стоят точно така, но за там не се изисква компютърна грамотност или владеене на език. Заплатите се плащат редовно, има служебен транспорт, но естествено трябва да се бачка, не е като да си стоиш вкъщи. Колкото до заплатата - това е базирано на опита който имаш, на задълженията, които ще имаш и естествено, че като започваш първите 3 месеца няма как да искаш 1000 лева заплата при положение, че нито си се доказал какво можеш да правиш, нито даже си се научил да работиш. Да не говорим по интервютата как идват разни госпожици и господа, които твърдят, че знаят английски на добро ниво, а едно двуцифрено число не могат да прочетат като хората (естествено претенциите за заплата ги имат). Крайно време е хората да разберат, че компютърната грамотност и английският език не са ЕКСТРА когато търсиш работна ръка, а всеки, който иска да си намери нормална работа трябва да може да ползва компютър и МС Офис и да владее английски на някакво средно ниво (това включва да можете да прочетете двуцифрено число)!

Заплата им била малка ... колкото ви е и КПД-то. Както винаги, ако може работата да е по-малко, но заплатата да е по-голям от на шефа ще е чудесно.
Алллло, събудете се!!!
 Работя в тази фирма от доста време и едно разбрах че, в тази фирма ако работиш-получаваш и има кой да те оцени.Всяка работа си има своите неблагоприятни страни, все пак е работа а не театър.
Нито една врата не е била затворена за мен в тази фирма независимо от нуждата ми. От каквото и да съм имал нужда винаги съм го получавал, както аз така и моите колеги. Стига сме си вадили кирливите ризи защото тази фирма в сръвнение с може би 70-80% от фирмите към днешна дата е възможено най-добрия изобор!!!
Писна ми всички само да лаят по вятър. Спрете се малко, като имате проблеми имаме ръководители, вървете кажете на тях, тормозете ги а не само да циврите в поредния форум!

Здравейте! Май имам шанс да започна работа в тази фирма. Чета тук малкото останали мнения и се чудя, наистина ли може да има място, където да ходиш с желание на работа. Лично аз всяка сутрин със свит стомах излизам от къщи и по пътя до спирката се чудя какъв ли ужас ще е днес на работа? Ако ме "огрее" и ми предложат да започна в "Делта" дали си струва да рискувам? Ще съм благодарна, ако някой даде съвет!!!

Кой какво видял и чул няма значение. Бачкам в дадената фирма и колкото и да ми е чудно съм доволен от условията и колегите, а заплащането е според изискванията и свършената работата. Един вид всичко е такова каквото трябва да бъде. Кеф, майка.

Предстои ми да работя в тази фирма,вашето мнение ми подейства успокоително.Приятно се изненадах ,че почиват на всички празници.Надявам се да не ги задържат след работно време .

И без да съм работила за тази фирма мога да си създам мнение за тях щом смятят, че могат да изизкват
1. Отлична компютърна грамотност и най-вече на MS Office - Outlook, Excel, Word.
2. Много добро владеене на английски език - писмено и говоримо

И това за страхотнат сума от 300-350 лева!!!
Това е подигравка!!!

аз също работя в тази фирма.... наистина както казаха колегите цари "еуфория" в отношеничта между работниците тук.вярно има и пререкания, но това е нормално, поне според мен.относно заплатите, които наистина са малки, но поне ги дават редовно, а доколкото знам малко предприятия могат да се похвалят с това.успокоявам се с факта, че не само аз ходя на работа с желание...е има и тъпанари които с всекидневните си тъпи въпроси могат да ти развалят деня за нула верем, но... и без такива хора неможе.общо взето както каза PESHU "който не му изнася - на палатка.."!

Обичам си работата и я работя с удоволствие. колегите ми са страхотни и разбрани. работната среда е повече от отлична, но явно никъде не е идеално- има голяма текучество заради ниските заплати. личната инициатива е сведена до минимум... и все пак продължавам да работя там с желание