ДЕЛТА ТЕКСТИЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЕЛТА ТЕКСТИЛ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Здравей  те, на всички служители и работнеци,виждам че имате много проблеми във въшето притприятие,работите извънрено събота и неделя по 12часа,но само се нападате един срещо друг.Защо не се обедените и се борете срещу този който нарушава законите по Кодекса на труда,поканете синдикатите и си направете сидикат да контролира работния ви процес и работното ви време.А на на онези които  нарушават законите в България им казвам време е да се оправите,защото ще стане късно за вас.Време е Българската държава да национализара своите заводи и предприятия,вън на чужденците.Тези хорица не са ви роби.

Единственото хубаво нещо е че заплащането е редовно.
Ако ще и пълно 6 да имаш в дипломата, няма да ти го приемат.Трябва да лижеш задника на някого (или да си познат с някой шев) за да си добре.Мое си най-работния ама се ебават с тебе като с парцал.
Рибата се вмирисва откъм главата.

Галена , никой не говори за 1000 лв заплата. Но ти ако не взимаше толкова нямаше да стоиш там, нали? Сития на гладния не вярва! Точно за това говорим, че ангажираността и компетенциите, поемането на отговорност, владеенето на език и компютърна грамотност са от значение за формулирането на заплатата на работника. В моите 290 лв чисти, аз никъде не виждам да са ми зачетени. Аз владея два езика/не най-високото ниво, но достатъчно за в момента/, компютърно грамотна съм/не съм хакер, но това което ми трябва, го знам/ имам завършено средно образование с 5.50 среден успех от диплома/която дори не ми поискаха при постъпване/. Никой не иска 1000 лв заплата - и да стои и да бездейства, там хората не ги мързи да работят, просто искат спокойствие и адекватно на ЦЯЛАТА СТРАНА заплащане.

хаха много ми е интересно като чета коментарите, и въпреки че аз не харесвам особено много хората които са там... не бих казала че са лоши .. не че нещо, ама всеки се бори за едното парче хляб, то кои са некадърни в тая фирма - се вижда с просто око - те са началници. Извинявам се, ама неможе човек със средно образование да ми е началник, човек с основно обарзование да е ОТК и да ми кажете че това е нормално! То и за това всичко в тая фирма е с краката нагоре, и няма да се оправи. За тях няма институции, няма оценка на персонала - влизаш и работиш с наведена глава.Няма да ти мръднат заплатата и със 1ст. колкото и да си кадърен. Пък това че некъдърниците си преписват заслуги, че топят кадърните - това го има навсякъде...Там трябва да си много тъп и да работиш като кон, за да си на работа...иначе през портала, а пред портала чака опашка - квалификация - тракторист с 4-ти клас - ЗАВЪРШЕН при това :) Какво да си говорим повече. Каквито балъците, такъв и рибаря :))

Ето уважаеми читатели сами се уверявате какво е там положението благодарение и на мненията на бившите колеги.Подкрепям ги такава е хавата в ДЕЛТА.Успех!!

пълна анархия,откъде да започна?
пешо-няма си и на идея от работния процес,неска го има,утре не.това шеф ли е?
Николаев- мисли се за велик.постоянно защитава своите хора,нищо че са напълно некадърни и гледат само как да прецакат колегите си.Павел най-редовно размества лотовете на другите лотаджии,да ги изкара некадърни.николаев знае и пак нищо не прави.

Здравейте уважаеми хорица.За делта текстил мога да напиша роман,но е напълно излишно да се занимавам с тая долнопробна фирма.Там е шуробаджанащина-това е напълно ясно на всеки който е бил там.Проблема е ,че има много млади и кадърни хора който са принудени да търпят помията там и да се задоволяват с 300лв.заплатица.Защо???Нека всеки сам помисли-заслужава ли си усилието.Айде чао от мен.

Тази фирма е пълна небивалица.Това е последното място където бих потърсил работа.Пълна несправедливост спрямо труд-допълнителен труд-заплащане.Веригата там е скъсана

всичко е прекрасн

Здравейте.Това е най-отвратителната фирма,в която съм работил.Почти през ден се идва първа смяна и се остава за редовна.С други думи се бачкаше по 12ч.А заплащането беше сведено до минимум.Първия месец не взех дори и 200лв.заплата(чисто).Натоварването е много голямо,свръх силите на всеки човек.Колегите гледат на теб кат си нов като на кръгла 0.Уважение нямат никакво и всичко през целия работен ден е късане на нерви.Един съвет от мен към всички,които мислят да започват работа там-хора помислете за психиката си и не рискувайте да я потрошите напълно след 3-6месеца работа там.Всичко там е на закона на джунглата-я си дръзнал да не се подчиниш на тяхна команда,веднага ставаш обект на подбив и те мислят за негоден и недостоен.Всичко става по правилата на старшите там.Постоянно те действат като пионка.Там си просто РОБ!Помислете си хубаво и си спестете нервите за 10г.напред.Чао от мен.