ДАНОН СЕРДИКА АД /img/frontend/nomap.png"

ДАНОН СЕРДИКА АД

Системата на тази фирма поне в България НЕ СТАВА!!! Скапана е!Ръководството трябва да направи нещо по въпроса. И да увеличат заплатата , защато с тея "стотинки" дето дават Да ЖИВЕЯТ ТЕ !!!!

Здравейте на всички!Бих искала да ви попитам дали във фирмата се търси наскоро завършил еколог за работа.Потърсих в сайта административната структура и какви звена има във фирмата,но не можах да намеря такава информация.Моля някой по-запознат да ми сподели с мен как стоят нещата.Благодаря предварително!

Браво на послените положителни мнения - напълно ги подкрепям!
Като чета някои негативни мнения на хора, особено на работещи в компанията, направо не мога да повярвам - хора, ние на едно и също място ли работим?
В компанията съм от 3 години и мога да дам само препоръки. А това, че някои пишат глупости, си е тяхна работа. Управлението не било влизало във фабриката, нямало препарати - дрън-дрън, ходила съм в над 10 фабрики и мога да кажа, че Данон е най-добре управляваната от тях.
А това дали има перспектива за развитие - ДА, ИМА, само че трябва да си извоюваш развитие с работа и качества, а не да плюеш и да чакаш.

Аз съм служител на Данон от 7 месеца. В началото като прочетох мненията в форума реших, че тази фирма е много зле. После все пак започнах работа там. Вече 7 месеца работя за Данон и нито вендъж, не си помислих, че съм направила грешка. Нещата, които се говорят тук са пълни глупости и не знам от какви хора идват.
Истината е, че имам вземане даване с почти всички отдели в компания и всички хора са изключително отзивичиви и добри. Да, случва се някой да е по-изнервен от работата от друг и това да води кавги. Когато човек е добронамерен и подхожда по правилния начин обаче и хората ще му отвърнат с добро. Тъй като това ми е 2рата работа само бих казала на младите хора - да не се страхуват и да кандидатстват, защото Данон е едно много добро място за развитие и опит.

А сега очаквам да ме нахраните :)

За компанията бих могъл да напиша книга,пред която дебелината на "Капиталът" на Маркс ще изглежда като обикновен плакат.
Истината за жалост не е никак приятна и розова.
Факт е,че "Данон" се наблъска с камари некадърници,нехаещи за друго,осен за собственото си благополучие и заплата.Може би е нормално да е така,просто аз явно имам друго мерило.Как се оказват в компанията е злободневен въпрос...Ами някой си довлича протежето и така.Нищо,че е пълен боклук.На нас такива са ни нужни.Данон не е за мислещите....
Условията на труд са отвратителни.Така е в почти всички отдели.Работи се по 12 часа почти всеки ден.Нищо,че в договорите пише 8.Нормално,нали??
Възможност за развитие имат малцина.Основно качество,необходимо за това е нежно целуване на задника на шефа,липса на мнение,различно от неговото и не на последно място принадлежност към кастата на подлогите.Ако Ви е харесало-заповядайте.
Злоупотребите няма да коментирам.Те са национална тайна!!

Като цяло идеята не фирмата не е зле,може и да има някакво развитие или кариера,началниците бяха отвратителни,без приемащи друго мнение и тормозещи тези под дях за да се докажат колко са велики и да растът нагоре в йерархият,там се краде от всичко и от всички и го отнася само най слабият.Ами най-общо бягайте далече от тази фирма и нейната ГОЛЯМА некомпетентност. а и продуктите не са им хубава.ама карай това не е за тук.

Добър ден Данон Бг. по принцип е добра фирма,от колектива има още какво да се желае но става. Куца малко връзката между шофиорите исупер ваизерите, в смисал че последните едвали не гледат само себеси и не ги интересува как са вторите. Времето за работа е доста по-голямо от договореното в договора, а изванреден труд не се заплаща. Има още неща от този сорт, които не са за казване. НО има и ДОБРИ които трябва да се споменат. Като например осигоряването на добро лечение в часна клиника, сравнително новия автопарк,Много доброто птношение от Раика( от обработката на заяките) и от финансиските , от Иван Ножаров и Криси, които винаги ти влизат в положение. В Данон научих много

Здравейте! Желая да сменя текущата си работа (PR и маркетинг агенция), в която съм вече близо 3 години. Считам, че е добре да се върви напред и нагоре. Моля някой да сподели как е положението в маркетинг отдела. Ще съм благодарна на по-голяма конкретика. Благодаря предварително!

аз съм упранетел на супермаркет в сл.бряг и искам да изкажа разочарованието си от дистрибуторската мрежа на данон .нямат никаква организация на доставка.нямат достатъно доставчици и не могат да посетят всички свои клиенти навреме.трябваше все да се обаждам и да ги моля та ние продаваме вашата продукция бе хора засрамете се .голяма фирма сте а няма никакво качество на работа.моля коригирайте тези недостатъци защото няма да се задържите дълго на пазара.

Мога само хубави неща да кажа за Данон България! Аз съм бивш служител на фирмата и престоят ми във фирмата веше част от моята кариера и за нищо не съжалявам напротив бях в страхотен екип и имахме реални резултати от свършената работа!Все още подържам връзка с колеги който са там и съм с прекрасни впечатления!