ДЗИ Застрахователно Акционерно Дружество

Какво е настоящето положение в ДЗИ? Има ли текучество? Какви са нивата на заплати?

Кандидатствах за длъжност финансов съветник в ДЗИ в животозастраховане,като в 1-вото интервю си мислех,че става въпрос за управление на портфейл,разпределяне на финансови активи,във 2-рото вече се колебаех дали не съм попаднал в масова заблуда,по-изчетеното дотук от доста форуми,означава ли че си търсят човек където да звъни и да предлага застраховки на хората,да притеснява физически и юридически лица със застраховки,където днес никой не си прави?От ДЗИ такава щуротия не съм очаквал,ако се окаже така?Все пак ако някой иска той звъни?Има ли някой мнение по въпроса?

Доста неспокойно място за работа! неясни правомощия, цели и центрове на влияние, съпроводено с постоянно спадащ пазарен дял!
За чистите Застрахователи все още има какво да с енаучи тук, но във всички други области като цяло ДЗИ вече изостава светлинни години от пазара! Най-лошото е, че хората са просто "човешки ресурс"

Много некорректна компания! Безумно съм разочарован от непрофесионалното им отношение. Бях дългогодипен клиент на компанията, но няма да повторя тази грешка занапред! НЕ ЗАТРАХОВАЙТЕ В ДЗИ, ТЕ СА НЕКОРРЕКТНИ!

Уважаеми Дами и Господа,приятна изненада беше за мен вниманието , с което застрахователната Ви компания ме удостои с допълнително внимание при застараховката на автомобила ми,като/безплатна зелена карта,бонус за лоялност и т.н./.Бих искал да попитам предвижда ли политиката на компанията бонус и за агитирани и доведени нови клиенти ? С Уважение:Васил Кънев,гр. Варна:тел.0878-33-48-66.

Бих искала да споделя впечатленията си от ДЗИ. На 13.07. ми се наложи да посетя офиса на фирмата на „Бенковски“3(в обедната си почивка, разбира се). Бях подготвена за дълго чакане и некооперативни служители с лошо отношение към клиентите. Бях обслужена от Ясен Узунов(отдел Автокаско). Бях изключително приятно изненадана от позитивното му отношение. Получих подробни и разбираеми обяснения за това, което ме интересуваше, помощ при попълване на съответните документи и всичко приключи за около 30 мин.(като в тук включвам и чакането в банката, за да заплатя услугата). От цялостното отношение на г-н Узунов останах с впечатление, че той цени моето време и прави всичко възможно да свърши работата си бързо и качествено, с цел да не ми се налага да идвам повторно. Беше любезен, внимателен, компетентен, бърз и позитивно настроен. Пожелавам на фирмата повече такива служители!

ДЗИ е наистина добра алтернатива за работа. Направило ми е впеяатление обаче, че държат и пенсионери. Според мен няма незаменими хора....

А към момента как е положениет, дали е същото.Интересува ме по-специално за Добрич, ако някой разкаже , благодаря предварително!

Интересно място за работа, с възможности за развитие .. и развиващо се само по себе си! Сериозното ноу-хау също е за отбелязване

За всички които се интересуват от започване на работа в ДЗИ - ще изкажа своя личен опит: преди няколко месеца кандидатствах за позицията Експерт във въпросната фирма. Извикаха ме на цели 6 интервюта,запознах се с почти целия персонал от компанията,като след всяко интервю ме информираха,че ще се свържат с мен "до края на другата седмица" и така изчаках цели 5 месеца! Препратиха ме къде ли не - и в офиса на 5-те кюшета и в този на Сан Стефано...и резултатът беше възмутителен! Дори не ме уведомиха,че не съм одобрена.А когато звъннах, за да попитам дали ВЕЧЕ няма някакъв резултат, въпросната госпожа А. от Агенцията на Сан Стефано ми съобщи "АА ами аз незнам,те ще ви се обадят от Човешки ресурси.."И така и не се обадиха,дори 1 мейл не писаха...Това е повече от отвратително поведение, да даваш надежди на човек цели 5 месеца...Правете си изводите сами,не съм от хората,които пишат грозни думи и обиждат,само исках да споделя мнението си с хора,които не биха желали да са излъгани като мен!