"РВЦ" ООД /img/frontend/nomap.png"

От 15 години съм тая фирма и винаги е бил точен а вие МЪРЛЬОВЦИ като неви е угодно и си търсите някой да ви е виновен.Човека си точен на място стриктен към работата а ви е МЪРЛЬОВЦИ ви е не сте си вършили работата само сте се почесвали и сте се подпирали МЪРЛЬОВЦИ!!!

Желаете да работите повече отколкото Ви е работното време,да работите допълнително събота и неделя, да очаквате заплата, а да получавате милостиня, харесва Ви всеки ден да Ви казват как нищо не умеете и с нищо не се справяте както трябва? Имате ценно време за губене? Това е Вашия работодател. Той винаги ще се грижи да имате работа, защото без него сте загубени! Той е единствения който мисли за работниците и по цял ден търси работа за Вас, не за себе си! И вашата работа може да върши, но какво ще правите Вие горките? Аз се опарих, не го правете и Вие! Уточнявам за всички, които търсят работа, че фирмите РВЦ ООД и ПРО ТЕХ ИНЖЕНЕРИНГ ООД се ръководят от едно и също лице РУМЕН ЦВЕТКОВ! Ако все пак искате да слушате остроумия може да си направите труда и да отидете на интервю, но дотам! Ако искате да се почувствате малоумни и наистина да не сте разбрали за каква заплата почвате да работите - пробвайте си късмета! Но коректни работодатели има-тези които ми привеждат заплатата в края на отработения месец-толкова колкото ми е обещано в началото, а не като лицето Р.Цветков! Може да се пише доста за некоректността на този работодател - събира в себе си всички качества на най-лошия работодател. В по-долния коментар доста добре са описани. Присъединявам се абсолютно към него.

Румен е най- наглия и некоректен "работодател"! Договаря се относително добра сума за заплата, а след няколко месеца (защото първата заплата се получава едва след 3 - 4 месеца) се получава само официално договорената сума по договор. Ако си поискаш на ръка предварително договореното се оказва, че си малоумен и не си разбрал какво ще ти е реално заплащането.
Работи се поне по 12 часа дневно в раборни дни и до 8 часа в почивните дни. Естествено не се плащат извънредни часове. При командировки се пътува в извънработно време и не се полагат командировъчни, защото "получаваш заплата" - край на цитата!!! Изобщо фирмата е еталон по спазване на законоустановените норми и правила!
Хубавото е, че до третия месец на работа при Румен го разбираш що за птица е, прощаваш се с мизерните си 3 заплати и бягаш надалече, без да се обръщащ и без да си спомняш за това мърляво, лакомо, уродливо, невъзпитано, нагло и вулгарно същество - Румен Цветков! (пък и се титулова инж.)
Защо обаче ДИТ - Шумен не открива нарушенията във фирмата и до кога???
Мили кандидати за работа в РВЦ, моля послушайте съвета ми и си спестете разочарованието и нервите! Не започвайте работа при Румен за нищо на света!

Румене, човече, защо не попитаме стотиците хора, които са минали през фирмата ти и са стояли по няколко месеца, дали са съгласни с мнението ти. В момента при тебе работят хора, които нямат избор, защото не биха си намерили работа на друго място или са пред пенсия. Скоро, съвсем скоро в Шумен няма да останат кадърни хора, които не са минали през твоята фирма и не са напуснали. В последно време държавата се посъбуди малко покрай сагата "Валентин Захариев" и такива като тебе скоро ще лъснат. Ако нямаше такава безработица, отдаавна да си фалирал, човече.
 А за моята работа и на жена ми не се кахъри. В момента сигурно печелим повече от тебе и на 100% живеем по добре от тебе.

Скъпи ми Тод, приказката за лисицата и киселото грозде не е измислена от вчера, така че няма кого да впечатлиш. Фирмата е от 20 год. на пазара и може да фалира, ако управителя си позволи да държи на работа некадърни работници като жена ти и теб самия. Защо не кажеш последните 10 год. колко работодадели сте сменили с жена си и как не се намери нито един, който да ви е в угода?

Странен е този \"Иво\". Малко имагинерен ми се вижда. Това е най-некоректната фирма с която съм се сблъсквал. Жена ми работеше там в края на 2011 и началото на 2012. След първата седмица всяка вечер плачеше, а си мислеше, че предният и работодател е бил лош. В крайна сметка за декемвро получи 60!!! лв без договор, без осигуровки и напусна с чувството на ГОЛЯМО неудволетворение от работата. Собственика на фирмата има много странна логика. Смята, че ако непрестанно те тормози психически и ти повтаря, че нищо не става от теб, ще има повод постоянно да ти реже от мизерните пари, които ти е обещал. Ако не си останал поне 2! часа след работа, значи през деня нищо не си свършил(странна логика, нали ви казвам). Анархията в офиса и тоталното неуважение към хората, които му изкарват парите не кореспондира с ниската му интелигентност и писмена култура(имах неудоволствието да си поприказвам с него). Милия, да му се чудиш как не е фалирал още.