Дико Дк ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,Район р-н Южен, ул.КОМАТЕВСКО ШОСЕ, 164&markers=Пловдив,Район р-н Южен, ул.КОМАТЕВСКО ШОСЕ, 164

Дико Дк ООД

Благодаря на фирмата че за пълен работен месец май получих огромната заплата от214лв с обяснението че ми ги удържат за исплатен болничен2дни и за осигоровки тъй като напуснах с предизвестие живи и здрави да се почерпат за мое здрве,ще забогетеят с моите 600лева дето ми одъжаха

Кой работи съвестно в тази фирма Никой като започнем от ръководството, по какви заслуги са назначени например началничките една краде, друга разваля семейства и черешката на тортата Гергана Шапката за нея каквото и да се каже ще е малко, Но началника и главния настройчик я толерират обаче на всички е ясно Защо.Дава жената не отказва на никой.До тук има ли нещо нормално такива ли са изискванията? Така е и за всичко останало не само за това. Показателно е до колко нормални хора се занимават с назначенията и с работния процес. А тези които се връщат са по луди и от нас които стоим, но да не забравяме, че има и други които си пускат предизвестието през това време манипулират когото трябва и остават на хубава службичка те са добре. Работниците ще започнат да работят съвестно когато ръководството започне да мисли нормално, но това не може да се случи на този етап крайно време е шефа да направи една хубава чистка иначе няма да стане. Рибата мирише от главата Нали???.

Ако всеки си върши работата съвестно, няма ръководството да полудява. Хубаво е поне да знаете имената на колегите си, които плюете. Ако са толкова лоши условията във фирмата, защо хората напускат и след известно време се връщат? Явно проблема е в самите ТЯХ.

По повод долния коментар сме допуснали много нелепа грешка, не става дума за г-н Попадайки а за Петър Попанджиев. Междувпрочем Попадайки е един от малкото възпитани хора във фирмата пък и не би паднал толкова ниско.

Не е задължително да си луд за да работиш в Дико но е силно препоръчително в противен случай е трудно да се издържа на лудостта на ръководството. Поредната простотия. Назначили миналогодишната любовница на настройчиците и тазгодишната на Попадийски (но не само на него) за началник смяна, определено тези които са го решили имат нужда от Психиатри и то от цял екип Психиатри двама, трима няма да успеят да им помогнат. Така е в тази фирма прогресират доносниците и тези които си вдигат краката където трябва ама тя си ги вдига навсякъде всъщност. Много се чудим на шефа как е позволил да го водят за носа някакви некадърници които удовлетворяват низшите си страсти, и не е ли крайно време да въведе ред в собствената си фирма не вярваме да му харесва това текучество на работници. Не стига че тази измислена служба беше излишна ами Гергана Шопова ама иначе как ще взима 250лева повече за да бъдат всички мъже нейни, то всъщност не че и другите началнички са много хубави ама в сравнение с Гергана са ангели. Така е при нас трябва да бъдеш или доносник или най долния парцал и може да те повишат в длъжност. Щом това ви е критерия за началник то тогава вие ръководството сте за лудницата. Още много неща има записане, но друг път сега отиваме на работа за да се сблъскаме с поредната простотия и пиша в множествено число тъи като в момента сме три колежки но изразяваме мнението поне на още 60човека. Жалко положението наистина е много жалко.

МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО ТАЗИ ГЕРГАНА С КАКВИ ОЧИ ГЛЕДА ХОРАТА, сигурно е нечия метреса в противен случай е лишено от логика...., а нещо което е лишено от логика. Ха ха ха

Г-н Диколаков сигурно е изгубил здравия си разум за да вземе Гергана на работа при положение че баща и преди години открадна тонове материали от него а и не само това.А тя, че няма морал е ясно но явно не и е останал и капчица срам. Това изобщо не е нормално. Не. НЕ Е НОРМАЛНО, що за фирма е станало това срам и позор за българския бизнес.

Гергана Шопова ли ще направи пожар и в Дико то тя ще направи. Скоро тука пред магазина плюеше някакъв Жоро, някакъв Иво ходел с някаква на Пешо от смяната, един куп глупости изприказва за кои ли не. Силно се съмнявам че точно на нея са се молили да работи там, той шефа ви трябва да няма хич акъл ако е така. Мислехме с колегата да сменяме работата и да питаме там ама не благодаря, беше ми от полза, че прочетох коментарите за да не си губя времето. Явно за това във много фирми не дават да работят хора които имат роднински отношения за да няма излишно напрежение. Ама и вие що стоите бягайте работа бол.

Защо ли само си пишем, там простите хора, доносниците и роднините се толерират. Тя не е само Цеца много са като нея, ами Гергана и тя им е роднина-най голямата интригантка само парадира с това, че им е роднина, щом и се молили да отиде да работи там може да си представите за какво става въпрос. Пълно безумие. Тя всъщност освен да сваля мъже за друго не става но няма да се учудя ако и на нея и намерят някоя тънка служба като на Цеца и като на други. Там колкото си по не кадърен ще бъдеш по добре. Заплащането и под всякаква критика, за добро отношение и дума не може да става. Ако сте интриганти, мързеливи и малоумници или парцали като въпросните роднини заповядайте защото някой трябва да изкарва заплатите на роднините. Единствения кадърен и интелигентен човек във фирмата е Г-жа Паунова, но за жалост другите надделяват и се чува тяхната дума. Иначе Обстановката е много приятна отрови в изобилие, течение и мръсотия, а простотията лъха от всякъде.

Тая Цеца от новото производство е голяма простакела с високо самочуствие .Дано собственика и покаже къде и е мястото да не се праеи на много важна!Наистина е голяма злоба ...лоша е !