Чикън Груп ООД

Абсолютно некоректна фирма. Ако имате друга алтернатива не започвайте там работа и в никакъв случай не напускайте работата си, за да постъпите там.
Хора , чуете ли за тази фирма - бягайте!
Некоректни хора с големи обещания!
Горките хора , които в момента работят там!

Интересувам се за заплатата на Управител склад за София.
Защо досегашния Управител напуска, по какви причини?

Наистина работното време е убииствено,задълженията са прекалено много,заплащането никакво.
Управителката не умее да мотивира,липсва и култура на комуникация,държи се надменно и си позволява да обижда и заплашва.
 Затова има текучество.
 Това е.Накратко-много работа,малко пари,отвратително отношение.Ако си направил компромис с работата си е някакво временно решение.

хора не започвайте там работа колкото и да ви е необходима , ще се разочаровате . 12-13 часа на ден , 300-320 лв заплата /с всички тъй наречени бонуси/ , отношенията между началник работник = 18век
ако не ми вярвате пробвайте само да не кажете че не съм ви предупредила , щото след това вие ще пишете ТУК

Моя приятелка работи там продавач от 9 до 9 за 300лв кво повече да ви кажа.

Това е за филиала в София . За Бургас  неанам много .Казват че работата е повече а заплащането е помалко, и че имаш постоянно шефове на главата и често глоби.

Ами какво да ви кажа ... Колектива и работната среда в склада в София е добър даже много. Обаче работата е Много ... Работи се 6 дни в седмицата за някви мижави пари . Работното време ако си в склада е от 7 до 16 часа ако си шофьор пак от 7 до когато свършиш (рядко преди 15-16ч.често след 16ч.) яко хамалогия .Всяка сутрин се разтоварва камион със стока, разпределят се заявките, снимат се една по една всяка тарелка по баркода и после товариш (сам) и тръгваш да разнасяш (между 8и30-10) и цял ден обикаляш по заявки общо взето това е. Почива се само неделя, няма празници. Това е което мога да ви кажа. ако има някъкви въпроси питайте .За мен не си струва да работиш там. Заплащането за шофьор е 550-650, в склада 400-500. Вие си правете извода.

Още ли никои не е писал за тази фирма?

Интересува ме обявата за работа за пом.продавач-консултант ,ако може някой да ми даде някаква информация.

Щом никой нищо не казва, значи трябва да е добра фирмата. Така де, щом бивши и настоящи служители не изпитват нужда да пишат тук, значи няма "дразнител" :)