Инфраджистикс България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Симеоновско Шосе 110Б&markers=София,бул. Симеоновско Шосе 110Б

Инфраджистикс България ЕООД

Моля игнорирайте долното мнение на "Зорница". Във фирмата има две Зорници, но това мнение не е на нито една от тях и човека който го е писал със сигурност не е настоящ служител.

Заставам зад името си и съм настоящ служител, ако искате можете да проверите. Заплатите и рейджовете не се обявяват публично както в Инфраджистикс, така и в другите фирми от бранша. Това което мога да споделя е че заплатите нямат нищо общо с долуспоменатите рейнджове и никой на нищо няма да ви се изсмее.

Ако сте харесали възможност в Инфраджистикс кандидатствайте!

Нетни заплати в момента:

Junior Developer: 1200лв - 1400лв
Middle Level Developer: 1400лв - 1600лв
Senior Developer: 1600лв - 2500лв

Очаквайте да Ви се изсмеят като им кажете заплата над 2500лв.

Каква заплата може да се очаква за middle level .NET dev?
Ще се класирам ли ако кажа 3000лв. чисто на интервюто?

Бях част от Infragistics през последните 2 и половина години. Фирмата е едно приятно място за работа. Колегите са много готини и колетивът е много сплотен, а заплащатено е около средното за сектора.
Работа има много и няма да останете седмици наред без да има какво да правите. Натоварването през повечето време е нормално, рядко се случва да има натиск, за да влязат определени функционалности в кратък срок.
Екипите се стремят да са максимално гъвкави и на всеки от екипа може да се наложи да се занимава с различни дейности като разработка, тест, документация и поддръжка на клиенти. Ако сте разработчик можете да очаквате средно 70% от времето си да прекарвате в разработка и 30% в останалите дейности.
Американците идват няколко пъти годишно до българския офис и се вписват много добре в обстановката. Отворени са за всякакви въпроси и са приятелски настроени.
Като привилегии има масажи, допълнително здравно осигуряване, тенис на маса, джага, а също така и често има плодове в кухнята.

Фирмата е в криза от около година и половина. Поради факта, че изостава значително от средните нива на заплащане в бранша за България, всички опитни стари кадри напуснаха в търсене на по-добри условия. Същевременно няма как да бъдат привлечени кадърни нови служители (поради същата причина) и затова се назначават само junior хора, които бавно навлизат в работния процес и не са продуктивни. Американските шефове всячески се мъчат да привлекат интерес към отворените позиции чрез организиране на рекламни събития и спонсориране на безсмислени конференции, което определено не е правилният подход. Като изключим едната здравна застраховка (с доста скромен пакет), липсват всякакви социални придобивки, а това прави впечатление на кандидатите.

Отделно от това, мениджърите в София са много слаби - както технически, така и организационно; налагат мнението си и уволняват без предупреждение всеки инакомислещ. В йерархията се израства много трудно - вместо професионалните качества и количеството вложен труд, от по-голямо значение е доколко се умилкваш на американците. Те на свой ред имат доста пренебрежително отношение към работещите в софийския офис и ги третират като черноработници. При това положение няма как да съществува здравословна атмосфера.

Очевидно компанията изпитва затруднения в намирането на кадри. Допълнителен фактор е и интензивно напускащите служители от офиса в София.
Към този момент Инфраджистикс организира различни събитията единствено с цел да успеят да излъжат някого.

В по-долните мнения лесно се забелязват коментарите на членове на ръководния състав на компанията в България. Тяхната единствена цел е да се създаде лъскав имидж на компанията, позволяващ ѝ лесно намиране на служители, които да бъдат експлоатирани в последствие.

Спокойно можете да очаквате платени публикации, както в този сайт, така и на доста други места.

Ако търсите място, на което можете да се развивате и да растете, то тази компания не е за Вас.

Готино място. Имаш възможност за израстване дори от стажантска позиция до доста по-висока техническа или мениджърска.
Има доста разнообразна работа, особено, ако имаш желание.
Проявява се разбиране като трябва да работиш някой ден с по-различно работно време.
Има различни възможности за отмора, партита от фирмата и т.н. Има и възможности за премествания между екипите, което е доста добре, като ти омръзне нещо или искаш да се развиваш в друга насока.
На всеки, който си търси интересна работа и шанс за развитие, ще му е добре.

Служител съм на компанията от около 5 години и съм цялостно доволен от Инфраджистикс като работодател. Предоставят се уникални възможности за работа с най-новите технологии и с едни от най-добрите специялисти в България. Както свяко едно място и това си има както плюсове така и минуси. Работи се в open space в модерен офис с добра собствена среда за работа. Минусът на това е че понякога е малко по-шумно, но предоставя възможност за лесна комуникация с всички колеги. Колегите, също така, са много компетентни и разбиращи и може да се научи доста от тях.

Компанията се грижи за служителите си и осигурява различни забавления в офиса като безплатни снакове, плодове и напитки, джага, тенис на маса, удобни пространства за почивка и концентрация, тийм билдинг веднъж годишно както и фирмени партита при завършването на всеки цикъл на разработка (два пъти годишно). Заплащането не е лошо и ако влагаш усилия в работата си те не остават невъзнаградени. Има и допълнителни неща в социялният пакет който се предлага като допулнително здравно осигуряване което има добро покритие за болнична и извънболнична грижа, лекарства, зъболекарски услуги и т.н. Компанията осигурява и добри възможности за обучение както за технологии така и за процеси.

Много от инвестициите на Инфраджистикс са насочени именно към София и някой продукти се правят цялостно (design, development, product ownership) тук а други се стремят да бъдат преместени цялостно тук.
Няма видим таван на развитието в този офис и някой от хората в офиса са израстнали от стажантски позиции до директорски позиции.
Работата не е малко, така че ако търсите място където искате спокойствието да е постоянно тогава това най-вероятно не е най-подходящото място за вас.

Разработката в компанията е по Agile методология така че хората не правят постоянно едно и също а имат възможност да се сблъскат с цялостната работа по продуктите ако това е желанието им.

Компанията има добър бизнес и се развива добре, постоянно има нови големи клиенти и преспективите и изглеждат много добри.

Като цяло бих препоръчал Инфраджистикс като работодател.

Здравейте.

Служител съм във фирмата от доста време и видях как от една просперираща компания се превръща в компания, в която дори заплатите вече не са конкурентни. След последната смяна на ръководството все повече хора не са доволни, доста хора дори напуснаха. Уволняването на хора без предизвестие, без ясна причина е нещо, което се случва достатъчно пъти, че човек да не се чувства сигурен там. Увеличенията на заплатата са подигравателно малки. Всички по-стари служители на компанията напуснаха. За самото ръководство какво да ви кажа. В България – некомпетенто, а американците се държат с нас като с роби.

За финал – не ви препоръчвам тази компания.
От един проекто бивш служител.

Като цяло - типична американска софтуерна компания. Работи се повече в сравнение с европейски такива, но пък като цяло нещата които се правят са смислени и без затормозяваща бюрократщина. Има някакво плаващо работно време, което малко или много маскира фирмената култура, поощряваща overtime. Open plan офис с всичките му минуси. Колегите в екипа ми бяха доста компетентни професионалисти. Може доста да се научи за Microsoft технологиите в тази компания.