Ефект - 3 ООД / Хотел Мария Луиза / Hotel Maria Luisa /img/frontend/nomap.png"

Ефект - 3 ООД / Хотел Мария Луиза / Hotel Maria Luisa

Работих във фирмата повече от година и това, което мога да споделя е, че в нея работят както много компетентни хора, така и пълни непрофесионалисти. За мое съжаление непрофесионалистите са на по-високо място в йерархията. Тук възможността за развитие е равна на нула ако си способен да си вършиш работата качествено.

Работила съм 1 г. в хотел "Мария Луиза" и мога да кажа само хубави работи.Не съм била от подмазвачите или доносниците.Такива има навсякъде. Прекрасни хора са шефовете. Хора,които респектират.Уважавам ги.Колегите ми останаха приятели.Заслужава си да поработиш на това място.

Работила съм няколко години за фирмата. Първите две се чувствах много добре, заплащането беше адекватно на работата, която извършвах. Имах сигурна заплата (сравн. висока), а знаете, че в бранша такова чудо рядко има. Работата, там където бях аз, беше малко и спокойна като цяло. Едно лято работих на морето и спестих доста. Да, имат високи изисквания, факт. Момчето, което е писало горните редове, предполагам, е било в хотела. В Марайа и Кристал цифрите са съвсем различни и по принцип имаш възможност да отидеш там да работиш. Не може да се отрече, че в тези обекти има хора, които работят от десет години, току-така няма да стоят. Има доносници, но има и свестни хора.
Като напусках пробваха да постъпят некоректно с мен (единия биг бос и една друга особа), но в крайна сметка с добри чувства се разделихме.

az rabotia v tazi firma ot niakolko godini.zaplashtaneto e losho,
otnoshenieto kam personala-sashto. izdigat se kolegi,koito niamat nujnite kachestva, no po nechesten nachin uspiavat,blagodarenie na tova,che topjt.

Zdraveite!
Vidqh saita vi i reshih da spodelq s vas tova koeto se slu4va v nashata firma.Vsi4ko tyk e pod vsqkakva kritika,nqma nikakvo otnoshenie kum personala.az rabotq kato servotior no samo taka se vodi pravim vsi4ko kakvoto ni se narediobshto vseto sum mom4e za vsi4ko.Zaplashtaneto e mnogo kofti nemoga da svurzvam dvata kraq mnogo e trydno.Rabotq v tazi firma ot 1 godina i si misleh 4e tyk moga da se razvivam no ne e taka.v nashata firma se razvivat hora koito topqt kolegite si i dokladvat vsi4ko na shefofete.Tezi koito topqt te sa po golemi licemeri ot vsi4ki drygi v firmata pone za men e taka.Firmata ni e golqma no no neznam kakvo da kaja rabotim za bez pari.Eto primer za men shte vi dam,Az sum mlad muj na 24 i bih iskal da se razvivam v bg no ot hora koito ypravlqvat takiva firmi i iskat mnogo ot teb za malko pari.To4no za tova mislq 4e na mladite hora ne im se raboti v bg i bqgat na vumeto i az sega tursq vazmojnost da otida tam pone shte znam za kakvo shte rabotq moje da me tretirat kato rob no pone shte si zaslujava a tyk v bg te pretirat kato rob no ne plashtat.Az sum izrasnal sam v pansion za siraci i se opitvam do den dneshen da si iskarvam parite s 4esten tryd no takiva kato moite shefofe te karat naro4no da kradesh az vzimam zaplata 300lv mislite li 4e na edin mlad muj mogat da mu stigat za vsi4ko.Trqbva da plashtam kvartiri razhodi po neq i kakvo ostava za men nishto edno golqmo nishto kak da ostanesh v bg i da se razvivash tova ne e samo v moqta firma na mnogo mesta e daje koeto e trevojno za nashata strana.