С.Г. Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

С.Г. Груп ООД

да ви кажа и аз.фирмата е една голяма пирамида.напълно съм съгласен с мнението на прецакания човек.значи аз работех цял месец и взех 180 лв!!!което не покрива и част от разходите ми.преди да започна там ми беше казано,че ще мога да проверявам по някакъв си начин колко човека са платили и съответно колко пари ще взема аз.да ама си останаха само приказки.значи заключението ми е следното!!!!не се захващайте с тази лъжлива и измамническа фирма.всеки скубе пари от някого и накрая най-прецакания сте ВИЕ!!!

Не искам да обиждам никой, ама ти не знам какъв собственик си като не знаеш къде какво става - в Плевен работих и договорът все още е някъде вкъщи (като се прибера ще го снимам и ще побликувам линк за да видят всички, че не си измислям). В него си е написано много ясно - 2%, според договорът аз съм работилк като търговски представител доколкото си спомням. Няма защо да лъжа - просто се чувствам излъган и искам да помогна на наивните момчета като мен за да не си хабят нервите и времето. Скоро ще публикувам снимката.

Аз съм един от собствениците на фирмата.Ние никога сме нямали договори на 2%.Мисля че никога не си работил в тази фирма а просто пишеш глупости и лъжеш.Ако си работил и имаш някакви забележки винаги можеш да дойдеш в офиса и да направиш справка.Ако ли не,невиждам за какво пишеш.

Не. Не съм работил в Пловдив.

Ама ти във Пловдив ли си работил?

"братле" не знам в коя област си ти, но в таза в която работих аз процента беше 2 и ми дадоха едно единствено уведомление което аз си размножих около 2200 пъти. Това което казвам е самата истина и наистина ми се иска да спестя на тези които ще ме послушат ядовете които имах - от дълг на стойност около 1250000лв. ми казаха че са се събрали 15200лв ( това е работено от 6 души - т.е. по 50 лева на човек (по 2 % тъй като при нас е така, пише ми го и в договора, междудругото) който работи сега да бяга от там веднага. Мога да дам и още подробности за всеки който си мисли че си измислям или че лъжа, даже мога да си дам и телефона за да ви убясня че е набутване за нищо.

Братле уведомленията ти ги дава фирмата , а не си ги снимаш сам  и второ процента е 8 а не 2.

Всеки който е започнал работа сега да се откаже ВЕДНАГА - не се шегувам - аз работих един месец и като вас си казах - нека да видя какво ще стане, да видя колко ще платят и разнесох супер много копия (уведомления) и накрая ми казаха, че никой нищо не е платил и пари няма - тия 2% които обещават ще си останат истина, ама ще ви кажат "ами то си е е**ло мамата - толкова слаб месец не е имало, чак толкова малко пари не е било да се съберат, незнаем защо стана така и т.н." БЯГАЙТЕ ОТ ТАЯ ФИРМА БЪРЗО. Питайте колко са взели предния месец - ще ви кажат, че то си е различно, че си зависи от вас ама сметнете че за да вземете 500 лева трябва да палтят 25000лева длъжниците - това няма да стане, накрая ще ви кажат че сте заработили 30-50лева, а за копия сте вътре с около 125лева (за 2000 копия по 5 стотинки), а да не говорим за гориво. Така че в заключение - послушайте ме и не се набутвайте - напуснете веднага. Ще се радвам да помогна поне на някого, тъй като когато аз почнах тук нямаше мнения и се скъсах да обикалям и да се карам с глупаци по адреси за нищо.

Може ли малко повече информация каква е работата?

ами почнах в тази фирма от днес.айде някои ако има мнение да каже...