Пълни глупости! Мога само да ви кажа, че фирмата е страхотна! Заплатите са винаги на време, отношенията с колегите са идеални! Да, тичаме нагоре/надоло с количките, но това не означава, че ни е толкова тежко, че да не можем да се справим. Работната среда е такава, че постоянно има какво да се върши. И да, ако искате да си почивате нон-стоп и да си седите зад "удобния" стол, то работата не е за вас!
А вие, бивши служители, моля ви искренно да си запазите арогантното мнение за себе си.

моля не си праветв туда да подавате документи там.Само ще ви излъжат.

Много бих искала да споделите мнението си относно заплащането във веригата, тъй като имам голямо желание да започна работа!
Аз лично няколко пъти съм посещавала магазина на Стамболийски  / София / и съм очарована от чистотата, богатия асортимент и милото отношение на служителите!
Благодаря предварително за отговора!

Бих искала да започна работа в ДМ,но ме интересува как стои въпроса с кражбите.Сестра ми работи в друга верига и им отдържат всеки месец по 40 лв.за кражби + ако е в твоя сектор още.В ДМ има по една,две касиерки и рядко виждам охрана,та ми се струва невъзможно да се опази стоката.
Поздрави,
Гло

Незнам какво им плащат и как се отнасят с персонала,но виноги когато съм посещавала магазините на ДМ съм оставала изумена относно това-как една служителка тича из магазина-ту на касата,ту приема някаква стока или пък тича с някаква количка из магазина.Явно е ,че момичетата работят по-сами и трябва да огреят навсякъде.Затова няма кой да попитам за консултация.Как няма да е прашен магазина или да са сгрешени цените като те трябва да вършат всичко сами.Когато отида на касата момичетата идват от някъде запъхтяни и бързат винаги.Това не е нормално в толкова голям магазин да работи само по един човек.А и не вярвам условиятя на труд да са им толкова добри-побългарен ДМ Маркет.

Клиент съм на ДМ София на пл. Славейков. Искам да споделя с вас относно служителка там. Казва се Мартина. Изключително любезно и компетентно момиче.Всеки път когато посещавам магазина я търся нея защото винаги ми показва най-подходящия продукт за мен, показва ми изгодните промоии и винаги когато попитам за съвет ми дава пълна информация, от която се нуждая.Винаги усмихнато, лъчезарно, учтиво и добре иглеждащо момиче.Съветът, който мога да дам е, да се постараете всички служителки във фирмата да са като нея, понеже съм попадала на доста нервни момичета от персонала.

Незнам да ли някой тук пише Въобще за Дм БЪЛГАРИЯ ЕООД .Защо  видях само лажи Фирмата е много точна и коректна.Държи много на клиентите,както и на персонала .Плаща на време дава боноси плаща извъредния труд за празниците .Хубава за плата обочавате на нови неща и ако си умен може и да се развиеш.Мога само да се  радвам и да благодаря че съм част от екипа на ДМ.

Здравейте, бих искала да споделя с вас една ситуация в която бях неволен свидетел. В магазин дм гр.Плевен, бременна жена помоли да ползва тоалетна и великата управителка отказа категорично. Питам: Това според вас нормално отношение ли е към жена във видимо нопреднала бременост?

до Венета Моллова:Венета ти сисигурна ли си че си още настоящ служител на дм? Май винаги режеш клона на който седиш. Порадвай се тука на твоите 5 минути слава и после напоши поредното СВ, което интервюиращия ще премести в папка кошче. След като знам за какво става въпрос, не ми е ясно как имаш наглостта да пишеш такива глупости.

Бих искал да изкажа мнение относно работата в тая така прословута верига ДМ ! Бях охрана в магазина на площад Славейков чрез фирма CSM секюрити за не много време ! Те може би си мислят ,че се намират в Германия ! Е да ,ама не !!  Просто си е типична немска експлоатация на евтин труд ! Момичетата работят като пожарни ,направо да ти стане жал ,не ги видях да почиват поне за определено време ,да речем 15-20 мин !  Явно имат страх да не ги изгонят ,че в тая криза ще умрат от глад !На това се казва съвременно робовладелство ! Но не мога да кажа ,че не са работливи ,даже напротив но самото отношение към тях не е на съвременно ниво ! Искам да подравя едно момиче което работи -Юлето ,да е жива и здрава ,и все така готина и мила:)))))-ето това е типичното добро  българско работливо момиче ,което мачкат днешните така наречени западни робовладелци !