Секюрити Холдинг АД

ласкин

08.08.2014

Aбе фантом ли си призрак ли си, поне разпитай малко по добре за какво става дума.щото си в грешка и то голяма
няма нито една нова кола.и имам една катастрофа по моя вина.
и то не размазване а броня фар и калник и носач,С заводски гуми на 2 г.
второ 6 коли покривахме цяла софия.Исега можеш да питаш натов на кой бяха най добрите реакци, 205 аз и Юли и 203 Валката.
Преди да пишеш питаи колко пъти см енаграждавани и колко обекта има спасени заради реакцята, и колко са благодарственните писма.
а ти жалки човече нямаш нито едно.нямаш и награда защото си от така наречените мишки който даваха по 20 мин на паник бутон .
Докато стигнете и на човека му правеха 40 дни панахида.
а втората катастрофа не беше по моя вина и бяхме с ам 7 11 годишен фокус на 340 000 км подсилка само с предни спирачки.защото шефа на транспорта беше зает да се навежда за да го оправи.
и ми отнеха предимството на гм димитров и габровски.
пак заради мишки като вас който не си намериха обекта.
и нйе от дружба трябваше да летим с тази скраб заради вас.
така че точно ти не деи ми обяснява. дето седеше зад колите на паник бутон на лодките .
и другия път си пиши името поне подлизурко.

ласкин

08.08.2014

няма нито една нова кола.и имам една катастрофа по моя вина.
и то не размазване а броня фар и калник и носач,С заводски гуми на 2 г.
Докато стигнете и на човека му правеха 40 дни панахида.
и ми отнеха предимството на гм димитров и габровски.
пак заради мишки като вас който не си намериха обекта.
и нйе от дружба трябваше да летим с тази скраб заради вас.
и другия път си пиши името поне подлизурко.

Васил

02.02.2014

Не ходете във  тази  фирма

ВЕРИСЛАВ

15.07.2013

отидох във въпросната фирма на итервю по обява
че набират охрнители отидох на място и ми направи лошо впечетление
че имаше младеж със счупена рука и въпросния господин каза на секретарката съсъ счупена река или не слагаи го на мола че нема хора дои с рука или без рака пак ще съшия олегофрен доиде и моя ред
предложи ми работа на 24 часа да охранямам едно голо поле кето ще се строи къща няма никви уловия 300 лв с 2 меца на зад и ми каза абе дришли като не те устроива защо си дошъл засужваш да ти набия шамарите никои дане ходи там съвен

Кристиан

02.04.2012

Това е възможно наи нелояната фирма към своите служители дават когато си поскат заплати не е реално толкова голяма фирма да се подиграват със своите служители

Стоянчо АП

20.02.2011

бивш

24.01.2010

до гн бончев,това което казвате са пулни измислици никои от шефовете не оценява работата на момчетата а тя наистина си я журшат за мизерни пари които дори и не получават на време.много способни момчета се махнаха заради товамно и ние сме си виновни защото на общото събрание с шефовете в бруната
само боби от 5-та и денис говореха за още патрули и за това че с тези 6 коли летим и рискуваме на всяка аларма за да влвзем в норматив
боби лицно изпита коректноста на началниците на гърба си защото докато даваше невероятни жремена беше наи добрия за тях и го даваха за пример напражи катастрофа по негожа жина на алармамглоба
след няколко дни него го удариха без вина  но го свалиха от шофйор което според мен натов много збърка
за него знам це се хвурляше без да му пука в каквато и да е ситуация даже се катери до 6 тия етаж по строително скеле щото одеце то им се привидяло че има някои на покрива.знаех че като съм с него,денис,пафката,или роман имам човек на които да разчитам
но натов успя да ги накара да напуснат повечето
така че гн бонцев ако обичате не ги хвалете боби и пафката работеха невероятно но не си мълчаха
такаче фирмата за бищо не става

Атанас Бончев

12.01.2010

Фирмата си е много добра.
Просто хората трябва да се научат да работят по-добре и да имат търпение да ги оценят. Ако ми опонирате - просто опитайте на друго място. Тук всичко си е на мястото - само покажи, че работиш.
Скоро имах отношение с тях като клиент - европейско качество!
Поздрави на старите колеги!

АП-206

20.11.2009

до скоро работих в тази фирмабил съм и награждаван и наказван.не веднъж съм рискувал и моя и живота на колегата до мен.но това не се забелязва от повечето шефове,тогава си добър но стане ли издънка си най черният и всичко направено се забравя.в момента повечето хора в фирмата избиват комплекси има и много свестни и съвестни момчета но не се забелязват от другите.колкото и да плюете Тошо Натов това може би е единственият директор на които му пука за сот но не зависи почти нищо от него за жалост.за да реагират в рамките на времето парулите летятмпри това положение е нормално да стават по няколко птп-та на месец и само див късмет пази момчетата от жертви.
иначе ако пак се върна в тази свера със сигурност сте се вурна в секюрити ако имам възможност.
успех на момчетата

Атанаска Атанасова

20.11.2009

Ало, началници на Секюрити, защо не плащате редовно заплати на своите падчинени.
Май плачете за яка проверка.
Или вие горе си раздавате заплати, а тия долу да лапат мухите.
Ами долни селяни сте.