СОМАТ АД / SOMAT / Willi Betz /img/frontend/nomap.png"

СОМАТ АД / SOMAT / Willi Betz

Oтносно ПУЦ.Плащаш си го сам.Назначават те веднага дори да не си виждал камион и на снимка.Изработените пари не ти се изплащат с месеци а когато ги попиташ кога ще ти ги изплатят те гледат все едно ти им дължиш.Поради тази причина много от дългогодишните шофъори напускат.Новите камиони са продадени останали са само курници от Термезката релация.Нямат пари за гориво ,колите им стоят със седмици по паркингите и бензиностанции .Цяла Европа им се подиграва „Великата Империя „няма пари за гориво.Фирмата върви скоростно към фалит ,взеха им офисите в голямата сграда и сега са в сервиза а може и скоро да се настанят в гей клуба(спалното на шофъорите).Срам ме е ,че нямам пари за хляб на децата си а съпругът ми е МАТАДЖИЯ.Така ,че с две думи ако започнета работа в тази фирма помислете първо за семейството си на какво го подлагате.Между другото и моят мъж ще напуска .Не се лъжете фалита на тази фирма е върос на време.

Кажете повече информация за този пуц,колко време се кара и кои го плашта този курс.

за кандидат СОМАТ-аджиите, не четете ли по надоло какво пише ами поразровете се малко щом четете тука помислете,то се разбира,като иска повече информация на място да те зарибят и си готов,заплата след месеци командировки след два,плащаш гориво защото нормата е като за джип на началник та даже и по малка за да има за техните заплати и бонуси хубаво четете, че ще се прецакате и то от самото начало ако имате и семеиство голям глад ги чака да ама сте тираджия в СОМАТ, и тракторист да сте пак ви взимат до там са  я докарали много баркат в кацата сега които може още да източи и да си оправи игрите от шефовете деиства а останалите да преценят на каде отиват нещата.

Ами да..тук се задават въпроси.Но не към друг,а към тези,които са виновни заплатите на мъжете ни да се бавят с месеци.А така също и командировките. Питаш дали ще те вземат на работа без стаж и опит.Ами нищо по-лесно от това.Важното е да си изкараш пуц при тях и си готов Соматаджия...Вече е така. Онзи стария СоМат е само спомен.Хубав....но спомен.В сайта на фирмата са дадени телефоните, на които може да звъниш.Успех.А ние ще продължаваме да питаме,макар че отговори няма.А сега питам-кога някой от ръководството на тази фирма, ще има доблеста да обясни с две думи на кои дати ще превеждат парички? Защото сега положението е "мое да ви дадем..ма мое и да не ви дадем".А ние имаме сметки за плащане ,които са с определена крайна дата.Сега сме в чуденка постоянно-ще пуснат ли пари да си платим навреме..няма ли?! Да търсим ли заеми...да не търсим ли?Сложна е тя нашата работа като съпруги на СоМат-аджии.Знам,че някой ще каже-ами като е такова положението,защо още работят там? Никой не казва,че е крайно недоволен от заплащането...то е горе-долу добро.Просто не знаем кога ще го има-това е.Успех на всички бъдещи и настоящи шофьори

тука само въпроси се задават никои ли не може да даде повече информация за тази фирма,какви са условията,набират ли се млади шофьори без опит?

Някои хора не разбраха, че тази фирма фалирва бавно но сигурно, шефове кадето крадат от труда на работниците и не им плащат или са некадърни или много крадат затова нчма пари а кои си признава тези пороци затова всеки да се спасява както намери за добре докато има наивници да работят сщте има и шефове да не плащат а и при добар адвокат нещата се оправят.Интересно е че все пак някои пита за работа,не четат ли какво се пише тук.

Алооооо,другите заплати кога?Нали немислите,че с тези 200лв които преведохте миналата седмица могат да се покрият нуждите на едно семейство.Напомням ви, че превода миналата седмица беше за м.май,а сега нали знаете кий месец сме.Хайде стига сте ни принуждавали да си просим заработеното от мъжете ни.

Ехоооо.....кога ще има заплатиии? А всъщност изобщо ще има лииии..??? Ама че фирма.Заплати-няма,командировки-също. Е какво има? А,сетих се.Има пари за шефовете.Ама вземете да ориентирате хората-ще ви има ли..фалирате ли??? Що не давате парички.Като няма пари,прибирайте хората от пътищата.Така поне ще знаем защо,аджеба не плащате.А сега отново ще Ви попитам: Спите ли спокойно, господа управители на СОМАТ??!

Някой ще има ли доблестта най-накрая да напише истината за това на къде върви тази фирма.Заплати няма,закъсняват с пет месеца,отчети няма,комъндировъчни няма,гориво няма,шофиорите немогат да пътуват.Е пишете ще се оправят ли нещата или не.Като сте некъдърни да осигурите нормални условия за работа,нормално и РЕДОВНО заплащане поне имайте смелостта да кажете истината на хората.Имате ли представа как се живее с 200лв на месец.Некъдърници.

Здравейте.Може ли някой да ми каже къде се кандидатства за работа и да остави телефон за връъзка.
Благодаря предварително!