СОМАТ АД / SOMAT / Willi Betz /img/frontend/nomap.png"

СОМАТ АД / SOMAT / Willi Betz

Чета коментарите и се чудя-вие които работите там , дали сте с всичкия си??? Само идиот и мазохист може да работи в Сомат и да реве ,че не му превеждат заплатите,че щели да му сложат регенерат и да иде в Афганистан... изобщо не ви съжалявам,сами сте си виновни след като не си знаете правата и за това ще ви тъпчат и мачкат а вие мислите само за нафта да не ви отрежат и различни други простотии....пак ви казвам-спрете да мислите за глупости и си търсете правата, иначе ще си ходите като овце без история...

СОМАТ умря, сега в БГ са 2 фирми Евротранспорт 2000 и друга, колкото преди беше зле сега е пълен хаус след изгонването на Сийка Димитрова нещата вървят на много зле. Новият управител парашутиста Григор Ваклиев е абсолютна фурнаджийска лопата ако трябва да взима рещения. Същият не е от бранша. Фирмата върви към закриване.

Кражби,лъжи,унижение от всички етажи на Белия дом.Ако искате да отработвате женски дни или огромните запалти на некадърниците,ако искате да карата камионите на сомат и да плащата нафтата от джоба си дерзайте.Ние се спасихме.Получаваме парите си на точната дата там където сме,подсигуряват ни превоз за всички семейни празници и се чувстваме хора.Няма кой да ни унижава,да ни нарича шаф'ори,боклуци и тапаци.То само май вторите и третите останаха там.На когото му се работи да ни последва.

Как не съм се махнал по- рано.Чудя се на собствения си мазохизъм... Как съм стоял в тази имагинерна фирма,която се подиграва с личността.Както казваше Стефчо механика на портала,който бе съкратен наи-безкруполно по параграф изгоден на другари,Сомат-живот мой,обич моя,Вили бец-мъко моя,тъга моя.
Страхът диктува робството.Още стойте и робувайте на  пладнешки грабители,безочливи,алчни,без сърце .Любовта и зависимостта към парите е страшна .Това се отнася за всички.Може и по скромно да живее човек ,но не и да се превръща в подлога.Колеги вие достойнство нямате ли ...?Защо стоите там като кораба потъна.Никой не са вързали .Така ,че може да продължавате да си пишете тук с пълна сила и да търпите.Файда йок.Е аз приключих отдавна с търпението.Ваш ред е.Успех в силата да направите крачката всички .И да оставите място за нови попълнения за да може фирмата с новите кадри и още по-нови да "просперира"и да стига там където другите не стигат и НЕ искат да стигат!

Аз ви давам не 12,а 20 цента на километър,защото няма да видим и цент.За обещания пари не се искат.

Няма такива наглеци. Нямаш ли срам г-н Димитров ???? Каде са ни мизерните заплати за 9-месеца назад.

Само малоумен може да пита как се започва работа в СОМАТ.Ако искате да плащате нафта,с която не сте злоупотребили,ако искате да ви крадат,ако искате да получавате заплата веднъж на 10 месеца-МОЛЯ ЗАПОВЯДАЙТЕ !

Вие,които сте в Европа спрете камионите.Ние,които сме тук също и заедно със семействата си да се вдигнем на бунт.Само тогава нещата ще се оправят.Разни крадци Росен Димитровци,Вальо Христовци,Драгановци да си скачат на камионите.Без стачка няма да се оправят тия хора.Вън крадливата пасмина от СОМАТ.