Лидер Консулти /img/frontend/nomap.png"

Лидер Консулти

Предлагам всички ние,иэмамените от тази г-жа ДА СЕ ОБЕДИНИМ и да и покажем,че не може по този начин да се гаври с нас.Очаквам предложения.

Тази фирма не само,че не знае що е срам но продължава да мами.Сменила си е адреса.Сега мародерства от "Генерал Колев"54 ет1 офис 3.На мен не ми стигна веднъж да ме излъже но се подведох за втори път и дори отново и платих 320лв за работа в Чехия.Имам няколко записа,които ще изпратя до телевизиите за да разберат по-вече хора,че тази фирма няма нищо общо с коректността.
Срещнах толкова много измамени.Дори си мислех,че някой ще стигне до крайност но явно г-жа "Татяна" не само,че не е притеснена,а дори разширява обхвата си.Има офис и в Русе.

ТАЗИ ФИРМА И "МНОГОУВАЖАВАНАТА"  ГОСПОЖА ДИМИТРОВА И НЕЙНИТЕ СЛУЖИТЕЛИ СА ТАКИВА МОШЕНИЦИ, ЧЕ НЯМА ДРУГИ КАТО ТЯХ. ВСИЧКО АМА ВСИЧКО КОЕТО ЩЕ ВИ НАГОВОРЯТ В ОФИСА НЯМА АМА 1 ПРОЦЕНТ ИСТИНА, ВСИЧКО Е ПРЕХВАЛЕНО И ПРЕИНАЧЕНО. ЛИЦЕНЗА КОИТО Е ПОСОЧЕН ОТ ГОСПОЖА "ДОВОЛНАТА" Е САМО А БЪЛГАРИЯ. НО ИМА ГОСПОД И ТОЙ ВСИЧКО ВИЖДА. ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА И ЩЕ ДОЙДЕ ДЕН КОГАТО ГОСПОЖАТА ЩЕ СИ ПОЛУЧИ ЗАСЛУЖЕНОТО.

Посоченият лиценза не важи за чужбина, а само за България. Моля както ви съветват по долу - не се лъжете. Един номер на лиценз не дава право за всякакъв вид посредничество. Изпращането на хора да работят в чужбина с такъв лиценз, важащ само за страната не е по законите за наемане и предлагане на работна сила.
Ако ви изпращат, показвайки ви номера на този лиценз, няма нищо по лесно освен да звъннете в агенцията по заетостта или както го наричат още бюрото по труда и да проверите за къде важи лиценза.
Нищо не ви струва да го направите преди да платите едни не малки пари. После, ако наиситна важи - плащайте.
Но всеки служител на тази институция ще ви каже че лиценза на тази фирма важи само за стрната.

160 "Лидер Консулти" ЕООД № 917/ регистрирана на 12.03.2008г. гр. Варна, ул. "Три уши" 14, ет. 1, ап. 1; тел. 052/ 979 - 171

валидност на лиценза:

12.03.2013 г.

източник на информацията:

Мисля,че това е достатъчно.Нама смисъл да се обясняваме повече и да разтягаме локуми или да говорим празни приказки. Тази фирма обхвана цяла Европа стабилна е и достатъчно сериозна.Пък конкуренцията да върви по дяволите.

Хора,не се лъжете да излизате с тази фирма!Най-безсрамните лъжци!А това за участие на германски холдинг е в историята!Сега тези германци съдят тази госпожа-Татяна.Това ми го каза ,човек, който е работил за тях.Измамила ги е и с парите ,които е имала да им изплаща!Пратила ги е зад граница с фалшиви разрешителни за работакато е казала на работниците,че всичко е готово и потвърдено.

ЕЕЕЕХ, голям трън ви е в очите тази фирма явно.Сигурно доста е дръпнала напред за да пишете такива работи.Но нали всички знаем и сме наясно с това,че конкуренцията напада този който е по кадърния и по напред.А колкото до тези които са недоволни със сигурност това са хора които нямат никаква квалификация и се занимават с това да нападат този и онзи след като за нищо не стават.Естествено е да има такива българи ,но в развитите Европейски държави работодателите си имат изисквания и не приемат талаж.Въпреки всичко който каквото иска да си пише.ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ УСЪРДНО ДА ПРАВИТЕ РЕКЛАМА НА ТАЗИ ФИРМА.

Г-жо Иванова не пишете глупости.ЛИДЕР КОНСУЛТИ НЯМАТ ЛИЦЕНЗ ЗА ЧУЖБИНА .Това всеки може да го провери в сайта на Министерството на труда .Измамили са толкова много хора, а и има дело заведено срущу тах.Да не говорим пък колко много жалби има в инспекциата по труда, така че се скрийте някъде и не си вдигайте рейтинга сами, защото вие явно или работите за Татяна или сте самата Татяна.Няма кой друг иначе да похвали тази меко казано ИЗМАМНА агенциика.

Каква е тая злоба бе хора.Фирмата си има всичко включително и лиценз.А от сигурен източник знам,че новата фирма е стабилна защото е ООД с немски холдинг, и това я прави още по стабилна.За това моля,моля конкуренцията да внимава.А такива пишман майстори като някой хора да вървят да се доказват в наистина нелицензирани фирми където не се изисква прецизност и квалификация.

За какъв договор изобщо говорите бе хора?
Договор нямаааааааааааа
Само ви издават един приходен ордер за 200лв. и толкова
Фирмата в момента я съдат от две места т.е. има две заведени дела