ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Скоро ще си имат работа с ИТ,това е ясно като назначават и уволняват безпричинно.
Хора четете мненията,защо предния се чуди че са го освободили,че те със всички така правят.Търсете си правата в инспекцията по труда.

Като цяло фирма за началници,назначават те и след 1 месец ти казват че съкращават щат,и видиш ли теб трябва да махнат,измислят си причини които просто няма как да се случат и никой не те пита дали е така или не.И как се съкращава щат,след като предния ден назначават нов човек при нас?Принуждават те да станеш физическа охрана някъде,защото физическите охрани винаги не стигат(то няма и как да стигат с тези заплати).Общо взето ако си обикновен човек и просто те назначат очаквай да ти извадят от 9 кладенеца вода,за да те махнат,вярно е че никой няма да плаче за ТЕЛЕПОЛ,но все пак е по добре да има уважение и разбиране към служителите,а не да бъдат заплашвани от хора,които нямат такива права,че ако не се съгласят на това което им предлагат,а в случая да мина към физическа охрана,нямало да ми се плати изработеното досега(ХА НЕДУМАЙ).
Просто далеко от тази шуробаджанашка фирма,пълна с началници.
И все пак ако нямате свой човек там които да ви гарантира че ще сте на работа,не почвайте изкарвате цифра документи и накрая заплата не стига да върнете парите за тези документи,изкарват някви калпави курсове уж за охранители и незнам още какво и накрая ти ги оддържат от първата и без това мижава заплата.

Здравейте.Някои знае ли кой Кауфланд охранява фирмата в Пловдив?

Богата фирма за собственика и управленския персонал и много бедно положение за работещите. Повече думи не са нужни.

Много чесане на езици а работата си стои на ниво, което не е благоприятно за никой работещ там. Бягайте надалеч!

Нелоялни...обещанията в началото са големи,след това започват да режат-ваучерите никога не са сигурни. Поставят условие да се хванат поне 2 нарушителя на месец . Когато напуснах не си получих заплатата както беше обещано в последния работен ден на месеца. Обясниха ми колко много пари ми давали за нищо свършена работа-която е само по 12 часа.МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА....много пари били......ще спеся епитетите по този въпрос...Пригответе се да плащате нехванатите кражби...

някой има ли мнение за ТЕЛЕПОЛ в Русе. Кой кой е ? Телепол или СОТ Русе ?
Нещо ми струва не както трябва. Преди известно време идват да ми монтират
СОТ, ама не могат да се справят. Единият се казваше Мирослав, поне така
разбрах. Ама той горкият не разбира защо е техник, като не може да разбере
от къде е проблема.
Знаете, че първото мнение е много важно и поне мен не ме е лъгало. Кажете Вашето. Засега се въздържам, ама ако и патрула е като техника.....
Ще Ви бъда благодарен за мнение !

Благодаря на всички колеги, които се отзоваха, писах преди година време , днес отново имат позиция за Варна за техник СОТ, имат само изисквания и никакво посочено възнаграждение.Определено ще пропусна. Не е учудващо, че обявите им вървят... 400 лв, че може и по - малко  за изисквания по електроника и английски на ниво документация - ебаси смешката.

Мой близък подписа договор, без да му дадат копие. Казаха, че ще удържат 40 лв. от пьрвата заплата (плащат минималната) за проведено обучение "как се охранява". Нямаше никакво такова, само се подписваш, че си го минал, КОЕТО е нарушение. Освен това, сложиха човека на новостроящ се обект, на открито, на студ и вятър - абсолютна подигравка. Заедно с него е шефката на охраната, но тя прекарва повече време на завет, а би трябвало да е по равно. Трябва това да се издържи 12 часа. Явно тези хора предлагат възможности за израстване само на ръководния си персонал и не ги интересуват обикновените служители, които изкарват на гърба си най-тежката и отговорна част от работата. Лично моят близък е чул от устата на Емо, главния за Шумен, как по телефона казва на негови колеги, че ще ходи до друг град, за да уволнява някоя шефка на охрана, защото не залавяли достатъчен брой крадци, изискване поставено от експлоататора KAUFLAND. Никаква политика за подобряване качеството на работа. Вместо това, възникне ли проблем, уволнявай наред, докато се разреши проблема. Това, заедно с ниското заплащане, обяснява голямото текучество във фирмата. С трици маймуни ще ловим. Сами си направете изводите.

...обадиха се но на друга работа ...