Хюлет-Пакард България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, УЛ.ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ", 258"&markers=София,Район р-н Младост, УЛ.ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ", 258"

Хюлет-Пакард България ЕООД

Не мога да разбера от какво толкова ревете?

Ако мислите , че в някоя българска частна фирма ще ви е по - добре , ходете там и ще видите какво е.

Аз съм работила на много места , включително и за българска частна фирма, нека ви кажа някои неща :

1. Имаше забавяне в изплащането на заплатата, понякога ги бавеха с по 2 месеца и на никого не му пукаше кой как се оправя.

2. Натоварване - Свръхнатоварване

3. Уважение - Имаше някакво, но не е кой знае какво.

4. Социални привилегии - имаше някакви ваучери за храна в началото ,после ги махнаха.

5. Колеги - абсолютни интриганти, готови да те натопят във всеки момент , най -много един свестен да срещнеш.

6. Никаква възможност за развитие.

Така че какво се оплаквате от ХП.?

1. Заплатата се получава навреме
2. Работите в голяма , глобална компания с много възможности и ако искате и останете поне 9 месеца може да се развиете и да се качите по-нагоре в йерархията на компанията.
3. Било шуробаджанащина, работило се в кюбикали, било скъпо яденето.
Че в коя фирма няма шуробаджанащина? Вие какво очаквате - чудеса ли ? Нормално е да има, това е огромна фирма с много на брой служители.
Да, работи се в кюбикали - и какво от това ?
Хубавото е, че най - вероятно ще работите с млади и готини хора в приятелска атмосфера - ако смятате , че това може да се намери навсякъде - ЛЪЖЕТЕ СЕ!.
Да, в Бизнес Парка е малко скъпичко - обаче е готино, не може да го отречете, има млади хора навсякъде, лятото е супер, има пейки и езеро.
Също така има достатъчно кафенета и магазин.
Нека Ви кажа ,че моята сметка за храна ( най-голямата е била около 7, 8 лева , но най -често е 5 лв и нещо,което смятам , че е нормална цена за храна).

Ако мислите, че в ХП е зле, опитайте в Съдърланд , АЙ СИ СИ ЕС, Ай Би Ем и други - да видите там какво е и колко бързо ще решите да си тръгнете - особено от Съдърланд - там дори и до тоалетна не може да отидете, говоря ви буквално.

Относно заплащането - аз съм много доволна, това е, най-високата заплата, която съм получавала.
Разбира се заплащането зависи от това за каква позиция кандидатствате, какво точно ще работите и колко ще бъдете натоварени.

Също така получавате и социални придобивки:

Ваучери за храна - 60 лв
Ваучери за такси ако работите нощтна
Бонуси за представяне след 6 месец
Допълнително здравно осигуряване

Ако мислите , че това можете да го намерите в някоя частна българска фирма - Пак се лъжете!

Така че оценяеайте нещата, които имате и се радвайте, че работите в голяма и сигурна фирма.

Да ,Хп се раздели на две части , но това не означава , че фалират, напротив.

Има толкова много проекти тук, че има работа за целия китайски народ, така че дерзайте !

От 4 години живея като експеримент и плановете на Вяра Виделова и Касамски са да ме самоубият. Върнаха ме чрез терор в България. По-долу ще видите писмо до частен детектив. Пускам 2 годни жалби в прокуратурата, но нищо!

http://www.blitz.bg/article/45431 Това правят с мен!

>-------- Оригинално писмо --------
>От: Krasimira Krasteva [email protected]
>Относно: информация
>До: [email protected]
>Изпратено на: 20.12.2016 11:10

По-долу ще видите пряко или косвено замесени. Ще помисля за вариантите ви, но имам и предложението да ми помогнете да ги хвана и осъдя и да получите част от обезщетението. Ще спечеля делото, а те ще спрат да избиват невинни хора. На мен ми трябва достъп до следене в реално време и да чуя определени лица за какво си говорят. Лицата, които ми пускат са Светлозара, Цветана, Данина, родители, баба, дядо, Деница, Мирена, Мирослав, Ралица...Не мога да ви платя за всички сега, но мога да ги хвана и осъдя. С тези хора ме психират, за да не мога да живея както ви разказах и да ме самоубият на село. За някои от тях това е "шега"..Представете си се на мое място и ми кажете ще можете ли да живеете. По-долу ще видите профили на лицата и телефони.

Мирослав Богданов (Miroslav Bogdanov) | LinkedIn

https://bg.linkedin.com/.../мирослав-богданов-miroslav-bogda... - Превод на страницата

Bulgaria - ‎Response Manager - ‎Hewlett Packard Enterprise

View Мирослав Богданов (Miroslav Bogdanov)'s professional profile on LinkedIn. ... service requests logged in by HP's external corporate customers (Centrica ...

Adecco Bulgaria - Как да управляваме конфликтите на... | Facebook

Как да управляваме конфликтите на работното място? Прочетете повече в статията от Венцислав Касамски, мениджър "Стратегически проекти" в ...

0888574006 – Cvetana Conkova

0888416321 – Magdalena crime police

0884267901 – BTK

0896650060 – GDBOP

0884914021 – Cvetkova Police

https://www.google.bg/search?q=directional+sound&client=firefox-b-ab&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjx86_1orzQAhVGlxQKHcp1AGYQ_AUICCgB&biw=1204&bih=560#imgrc=_ Отваряте темата до картинките и четете!

С Уважение,
Красимира Кръстева

Здравйте !

Работих там 1 година Team lead ми беше Спасими а мениджър Николай Драгиев. Това което мога да кажа е че, хората които работят там 90% от тях не знаят какво правят въобще и господин Драгиев е може би един от най-некадърните мениджъри. Пълно е с бюрокрация и бумащина. Ако желаете да имате развитие бих посъветвал да не се задаржате там!!!

Трябва да си много зле, за да си напуснеш работата, без да имаш нещо подписано... сам сте си виновен.

Здравейте, аз съм бивш служител и бих искал да ви предопредя. Видях, че има HPE са пуснали обяви за първо ниво младши инженери. От обявата изглежда така, че май HPE ще те наемат, а не тези нещастници през Адеко. Ако ви викнат, се пазете тази обява да не е лъжа и да подпишете с Адеко, защото тогава няма да има 24 почивни дни, добро заплащане и главния ви меринджей ще е едно лайно на име Борис Сарабеев (оперативен мениджър на Адеко за България), който ще си позволява да ви крещи и ще се чуствате сеедно работите в селската бакалия. Пазете се!!!

Кандитатствах в HPE, минах две интервюта и ми направиха оферта. Пуснах си предизвестието за напускате от старата ми работа, но три седмици преди да започна, HPE си оттеглиха офертата.

Изключително некоректно отношение.

Здравйте,

Бих била изключително благодарна, ако някой ми даде информация за QA отдела в HP. Предстои ми интервю за позиция Junior QA и ще се радвам на всякава обективна информация за команията, отдела, заплатите за тази позиция, естеството на работа, използвани технологии, задаванаи въпроси на интервю, брой интервюта и друга информация, която настоящи/бивши служители биха могли да споделят и не е строго конфиденциална. Нямам предишен опит като QA и наистина всяка релевантна информация би ми била полезна.

Благодаря на отзовалите се!

Привет на всички :)
Виждам много мнения, но нищо близко до това което ме интересува.
Търсят ли счетоводители в HP. Някой може ли да ме осветли по въпроса?
Има ли позиции свързани с тази материя и как е работата в тези екипи?

Не започвайте работа в Крадеко на IT позиции за HPЕ(вече първото ниво във всеки технически отдел е наето през Крадеко), защото там натоварването много голямо и чисто се дават 900 лева(смешното е, че преди 2 години беше 1200 лева :) ), което не супер лошо, но спрямо IT търсенето на специалисти момента е доста ниско. В Интеруут за начална позиция се дават поне 1100 лева (пак е лоша компания, но бие Крадеко :) ). Някои хора започваха IT кариерата си в Крадеко/HP с надеждата да имат в трудовата си книжка, че са работили за HPЕ, но там ще пише Крадеко така, че е безсмислено да започвате работа поради тази причина. Второ и трето ниво още са директно назначени под HPЕ, но това е за хора с 2-3 години опит в IT областта и там заплащането не е толкова високо, спрямо другите IT компании(за второ ниво е между 1600-2000 лева, но това за хора с опит и сертификати). HPE - Hewlett Packard Enterprise.

Колко мога да очаквам чисто с CCNA и два езика?

Благодаря