Норд Холдинг АД /img/frontend/nomap.png"

Норд Холдинг АД

Отншенията ми с фирмата започнаха преди няколко години, когато бях техен клиент. Тогава посещавах редовно офиса им и създадох много добри отношения с екипът им.

В последствие ме информираха, че набират персонал и кандидатсвах, като ме приеха тъй като знаеха много добре експертността ми в сферата.

И така, вече 3 години работя в компанията, която ми осигури една финансова стабилност, сигурност и спокойствие.

Винаги ще има непрятни моменти и трудности в една фирма, къде ги няма. Важно за мен е като върна лентата назад да сравня предишен мой период в живота с текущ и това ме мотивира да продължавам да се трудя и старая. Точно тук намерих възможността да бъда ценен и с отношене и финансово за това, което полагам като труд, затова и съм абсолютно положително настроен, но все пак бъдещето ще покаже дали ще се запази тази тенденция.

Когато някой ти подаде ръка в труден момент в живота ти, това се запомня и оценява обикновенно.

Моята ситуация е подобна, преди няколко години претърпях инцидент, който ме направи ограничен в избора и възможностите за работа.

Тогава се опитах да си намеря работа и пуснах CV в различни фирми от различни браншове, след всяко интервю се повтаряше едно и също: НИКОЙ НЕ МИ СЕ ОБАЖДАШЕ!

Това е България мили хора, ако недай си Боже изпаднете в подобна ситуация, трябва да знаете, че няма да имате много възможности! Какво е чувството ако сте глава на семейство с 3 деца?

Ще ви кажа, отчайващо е! Та това е единствената компания, която ми подаде ръка, единствената. Освен това се оказа, че има и други като мен, явно все още има в България хора като тях, които са човечни!

Това е моята история, история която ме остави вярващ в човечността и хуманноста в хората, и винаги ще помня и препоръчвам екипа ни, защото до ден днешен съм част от едно голямо семейство!

Стойчо Писеров

Напуснах фирмата преди 2 години. Отношението и заплащането беше много добро и нямам забележки.

Ходех на работа с желание и не съм имал проблеми, а вършех задачите си с настроение.

Реших да смен я бранша, защото се преквалифицирах и си намерих работа в друг град. Сега работя в Пловдивска фирма, макар и заплащането сега да е малко по-ниско, съм доволен.

Сравнявайки двете фирми, мога да кажа, че условията в Пловдив са по-добри, но това го отдавам на самия град.

След близо 4 години прекарани в компанията, мога да разкажа толкова много случки, че няма да ми стигне седмицата да ги опиша. Имало е неприятни моменти и не мога да го отрека, но като цяло спомените ми са положителни за целият престой. Не съм там от близо 2 години, но все още се чуваме с колеги и нещата, които ми предават не звучат лошо. Не съжалявам, че напуснах, защото обичам спокойствието и рутината на работа.
Един от минусите беше, че се занимавах с няколко допълнителни дейности, а аз не съм кариерист и това не ми допадаше, но все пак за хората, които гонят развитие, беше добре дошло.
Бях откроил две основни неща във фирмата:
- Плащанията бяха навреме и според обещаното
- Имаше добра среда за работа в офиса, както и атмосфера с колегите беше много приятна
Всеки сам може да избере, дали да стане част от дадена компания, моето мнение си е мое и се надявам, че би помогнало на някой от вас.

Реших след дълго време и аз да напиша отзива си!

Четох и се смях с глас на написаното, защото от над 3 години работя във фирмата и повечето коментари не отговарят грам на истината.

Собствениците се държат като такива, в смисъл не съм усетила никакво пренебрежително или лицемерно отношение от тях за тези 3 години.

Да това са 3 години, не две седмици или месец.

Заплащането е добро за стандартите ни. Отделно ако ти се работи има възможност за израстване, което си зависи от всеки, независимо къде работи.

Всеки има право да реши какво да прави и как да се изказва за дадена фирма както правя и аз. Щастлива съм, че ми помогнаха в труден момент за мен.

За момента, мога смело да кажа, че съм доволен от развитието си във фирмата, не мога да се оплача за нещо конкретно.

По принцип ръководството са отзивчиви и проявяват толерантност, правят се забележки само при обоснователна причина.

Темпът на карирерно развитие замиси от длъжността, която си избрал, но като цяло фирмата е стабилна предлага атрактивни възможности за развитие.

Противно на по-горните негативни коментари, ще кажа, че фирмата си предлага доста прилични възможности за развитие.

Има някои доста обещаващи длъжности, които са предизвикателни.

Аз мисля, че при желание и упорство човек може да се развие в тази фирма.

Не съм работила дълго в фирмата и все още не съм станала свидетел на някакви сериозни нарушения от страна на ръководството.

Заплатите се изплащат навреме, отношението между колеги и шефове е положително.

Местоположението на фирмата лично за мен е сравнително удобно и добре планирано, звената на компанията са синхронизирани, лесно се комуникира с хората на ръководни длъжности, има си всичко необходимо, охрана и паркинг под наблюдение, климатици, оборудването е съвременно.

Определено мога да кажа, че фирмата отговаря на европейските стандарти. Лично аз смятам, че се осигуряват добри възможности за развитие на всички служител, но всеки има право да изрази своето мнение.

Това, че някой е сложил изкуствено име не го прави фалшив профил, по-скоро иска да остане анонимен. Типично по български искаме да не приемем положителното, а да тръгнем с негативното.

Нито едно от последните мнения на Николай (който пише "аз съм доволнА"), Дидо, Стефан и прочее не е истинско. Това е бот, който вдига рейтинга на фирмата. Не се подвеждайте.

Работя за Норд Холдинг от съвсем скоро - 3 месеца. За колектива мога да кажа, че получавам любезно отношение, колегите ми са интелигентни и възпитани хора. подхождат с професионализъм към работата си и уважават всички работещи за тях, независимо от длъжността им. Работната среда е като цяло позитивна и има чувство на сплотеност. Работата е динамична, но не усещам неприязън от страна на колегите. Все още не съм станал свидетел на някакво лошо отношение и от страна на ръководството. Тъй като съм отскоро във фирмата, сега споделям просто първи впечатления. За текучеството ще се съглася, че е слабо. Но щом има хора,които работят тук от началото на фирмата 1995-а, то това е показател, че са доволни.