WORLEYPARSONS /img/frontend/nomap.png"

Всички хвалите фирмата, че е супер. Защо тогава напусна финансовият Ви мениджър.

Най-доброто работно място. Без забележки.

Някой може ли по-подробно да обясни как протичат интервютата?

Фирма Уорли Парсънс е най-доброто място, на което досега съм работила. Заплатата е много добра,обърнато е внимание на социалния пакет, допълнително здравно осигуряване (благодарение на което ти се покриват всички изследвания, прегледи и съответните предписани лекарствени средства). Постоянно се организират обучения за повишаване на квалификацията на персонала, както и мероприятия за сплотяване на колектива на най-различни красиви места в България и извън нея.
Дава се шанс на млади хора специалисти да се развиват и вървят напред. Никога не съм си помисляла да напусна тъй като във фирмата наистина се чувстваш оценен като човек и като професионалист, който допринася за цялостния прогрес и успешното приключване на всички проекти.

@клинет на сайта на компанията има телефон на офиса в София. На сайтовете за набиране на персонал има контакти и на HR-а. За останалото пише по вестниците

Защо фирмата няма сайт на български. Никой не може да се свъже с тях по нормален начин. Така ли работят на всякъде или само в България, където е важно "да познаваш хора"??!!

От доста време работя във фирмата и до момента почти не съм открила сериозни пропуски в управлението, условията и работната атмосфера. Хората са готини, открити, занимават се с работата си и не се набутват в междуличностни заяжданици и кавги. Работа има достатъчно, което не оставя време за интриги. Шефовете са широкоскроени, с чуство за хумор, но и със сериозно отношение към работата. Привилегии има достатъчно; прилага се в пълна сила и трудовото законодателство - осигуровки на пълна заплата, допълнително здравно осигуряване, купони за храна, отпуски в целия им размер, дори отскоро осигуриха и безплатен паркинг за личните автомобили на всички служители. Никой с никого не се заяжда. Ако имаш нужда да си свършиш лична работа в работно време, винаги ти се уважава искането (стига разбира се да няма някаква екстремно спешна задача за вършене). Оувъртайм не се заплаща, но никой и не те кара да стоиш оувъртайм - сам си разпределяш работата и си преценяваш с какви темпове ще работиш. От основаването на фирмата досега няма уволнен служител поради несправяне с работата; съставът единствено се увеличава и то с доста бързи темпове имайки предвид стагнацията в момента. Заплащането е много добро стига да пробиеш през интервютата, които са доста обстойни; много е малка вероятността да сбъркат в преценката си след като са провели интервютата, така че който кандидатства, да има предвид, че без знания и без да отговаря на изискванията по обявата, почти няма начин да пробие.

В повечето фирми има караници и интриги, но в тази са сравнително малко. За мен това е най-доброто място, на което съм работила. Разбира се, че не е идеално.

Кажете нещо повече за инженеринговия екип.Заплатата расте ли бързо или си седиш на 650лв.Благодаря предварително.

Искам да попитам какъв е мениджмънт екипът: канадски, американски, австралийски или ....? На каква база са караниците? Струва ли си там да се работи, по принцип? Ако не си технически кадър, например?
Бихте ли казали повече за атмосферата и заплащането?
Мерси.