Агенция за социално подпомагане

kaloyan

21.12.2010

здравейте,
може ли да ми кажете изискванията за започване на работа като социален работник професионален бакалабър по стопанско управление съм и дипломант по магистърска програмабизнес администрация

социален работник

25.01.2010

Подкрепям мнението на колегата от Ловеч.Вярно е, че работата е доста обемиста, а заплащането незадоволително. Колега, какви са тези 400лв., това е сигурно с доста години стаж. Аз съм от 6 години и не мога да скалъпа тази сума. Вярно е, че социалния работник е кошче за душевни отпадъци/ да не ви разказвам на какви истории се наслушваме всеки ден, а пък за циганите да не говорим, които не пропускат да ни хвърлят за довиждане по някоя и друга клетва, само дето не ги разбираме, и може би е за добро/.Да не говорим и за работната среда - под всякаква критика е. Но какво да се прави, като няма накъде, и това ще ни задоволи. Макар, че аз много си харесвам работата, но да беше поне два пъти по-високо заплащанетоу щеше да е направо супер. Не ти трябва чужбина.

Настоящ в О"ЗД"

12.12.2009

Искам да попитам колегите, сега отново има промени, и този път са най-най-най-недомислени. Какво Ви е мнението, като се закрият всички Отдели по общините, гражданите - социално слабите, болните и трудноподвижните, децата в риск, как ще пътуват до дирекциите, за да си подадат Молбите и да си споделят с нас болките, а самите ние, как ще ги посещаваме, и как щу работим с деца и семейства, като нямаме пари за командировъчни, а и ще си плащаме половината от парите за заплата, за пътуване до майката-Дирекцията?? Това, че работим в министерството на ТРУДА И СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА, значи ли нещо за хората, които горе управляват това министерство, да дойдат и да видят, в какви условия работим, да погледнат, какви заплати взимаме, след което да преименуват министерството в МИНЕСТЕРСТВО НА РАБОВЛАДЕЛЦИ В РАБОВЛАДЕЛЧЕСКИЯ ПЕРИОД!

Е.Илиева

06.11.2009

Колко време се чака отговор при поискано актуализиране на трудовото възнаграждение от служител/единствен родител/ върнал се на работа след едногодишен отпуск за раждане и гледане на дете?

анонимен

21.10.2009

Работата на социалния работник наистина е много и отговорна,но с  толкова много писане ,че не ти остава време за същинска социална работа и то на ръка сякаш сме в 19 век,а като дойдат инспектората като вземе да се хваща за кръстчета,запетаи,подписи разпъват те на кръст и то за някакви си мизерни 400 лв.Отношението на АСП към социалните работници е все едно като мащеха към децата си,Може да сме работници ,но искат доста закони да познаваме от всички сфери,последно беше наредба на финансите.Основната работа на АСП вършат социалните работници независимо от кой отдел са и сектор- Да ама не ,те вземат най-ниските заплати и защо ли.На всичкото отгоре необходими е икономии да правим от отопление ,телефони , командировки , а може би и от въздуха който дишаме господа от АСП.Никой от нас не е крал, то няма и какво всеки е давал от джоба си на някой нуждаещ се.

пенка иванова

01.10.2009

каква е тогава  заплатата на  един регионален директор  в  една общинска  АСП и върши ли  той някаква работа??? а сигурно  взема и за допълнително мат.стимулиране- дрехи  и др.....

социален работник

21.09.2009

Много работа смешно заплащане като се вземе в предвид, че социалния работник е едно кошче за душевни отпадъци. Всички проблеми в целия град трябва да реши като в същото време спазва закони, правилници, указания. Може ли за 400 лв. заплата да съчувстваш на всички и да бъдеш любезен като ние социалните работници не можем да се покрие жизнено важните потребности.

Анонимен

17.09.2009

Само мога да кажа едно-съжалявам хората които работят там тъй като се сблъскват с какви ли не хора ,проблеми а заплатите им не са реални.Би трябвало да са по високи,за да знаят закакво работят

Дори

17.09.2009

Какво да ви кажа няма промяна в АСП,все си е същото койтои да е новия министър ,изпълнителен директори т.н.

Нуша

17.09.2009

Супер е , ако сменят повечето от законите ще е по добре ,а също и увеличение на мизерните заплати в асп