Микроинвест ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Бойчо Бойчев 12&markers=София,ул. Бойчо Бойчев 12

Микроинвест ООД

Кандидатсквах за позицията поддръжка на софтуер, а се оказа нещо много различно. Договор видях месец и половина след като започнах работа и съответно за тези дни не ми беше платено. Оказа, се че работата няма нищо общо с това , за което кандидатствах. 1 година попълвах таблици на ексел и продавах програми по телефона (абсолютна отживелица, маркетинг стратегия под всякаква критика) . Собственика на фирмата се отнася към служителите като с нищожества и не приема мнение различно от неговото. Най-наглото и безцеремонно нещо беше , че договора ми беше прекратен без моето знание и месеци съм работила без осигуровки и дори нямаха намериние да ми кажат, все пак им е много по-изгодно да работиш за смешни пари и без осигуровки. Заплатата си я получавах с по-няколко дни (до две седмици ) закъснение след като по 2 пъти на ден съм питала какво става и кога ще ми бъде платено. Колегите са големи интриганти и всеки си измива ръцете с другия. Освен това голяма част са с роднински връзки - майка, син , братовчедка , стринка и т.н. Не си губете времето с тази фирма, голяма грешка направих, че въпреки че прочетох коментарите тук започнах работа. Всичко написано се оказа абсолютно вярно . Пълна загуба на време и нерви. Още не мога да повярвам къде попаднах!!!

Преди десетилетие кандидатствах там като линукс специалист. На интервюто ми дадоха касов апарат да го вкарам в сервизен режим ... обяснението беше че трябва да видим за какво друго ставаш.

Станах и си излязох без да кажа нищо. Може да си правите сами изводите

Българска фирма с над 25 годишен опит разбирай стартирала с едни неправомерно присвоени пари. Интелигентните хора в България започнаха да правят бизнес от 2005 година насам, това са хора завършили в чужбина, неопетнени. А тия с бизнесите с над 20 годишна история са комунистически измекяри.
Та този увод трябва да ви даде представа и за рирмичката. Находяща се първоначално в стара сграда в Павлово, сега пак са на гъза на географията.
Неграмотни са, в момента има пусната обява уж за Маркетинг специалист, а те търсят човек разбиращ от маркетинг, графичен дизайн и селс!!! С един куршум три заека.
Имам двама познати, преди много години работили там. От тях знам, че заплатите са ниски, мизерийка е, манталитета си е чисто български (като циганския) и израстване няма.
Защо пиша тук? Защото днес ми се обади мои роднина, каза ми за упоменатата обява, търсили са го за интервю, върнал обаждане на моб. номер и някаква незадоволена, дали финансово или физически работничка от Микроинвест казала, че това е централа и не отговаря за интервюта и затворила телефона.
Значи освен манталитета селски на работодателите и служителите са същите тъпунгери.
Радвам се, че мога да бъда от полза :)
Мерси!

Като цяло заплатите са доста ниски и се дават на ръка в плик ( не по банков път). Колегите са главно студенти и когато понатрупат малко опит се махат.
Ако случайно в момента на наемането сте в бюрото по труда , CEO-то на фирмата ви "предлага" да ви дава парите под масата за да не плаща осигуровки. Като цяло няма абсолютно никакво развитие както от към пари така и от към позиция.

Някой настоящ служител Би ли ми казал фирмата дали е читава. Плащат ли редовно осигуровките окей ли са.Заплатите окей ли са и като цяло струва ли си да започна работа там. Казаха ми, че има шансове за развитие в сфера, която аз си избера след време като науча основите.
Позицията, за която съм кандидатствал е специалист внедряване и поддръжка на софтуерни продукти и търговски системи.

Здравейте, някой може ли да ми даде съвет? Позицията офис мениджър добра ли е и коректна ли е фирмата относно заплащане?

Четох тук и мислех да не отида, но днес бях при тях и мисля да се пробвам в София. Условията им са ок за мен...нямам много опит, а искам да почна от някъде. Офисът е нов, чисто е...заплатата, която ми предлагат също ми допада. Дайте мнение за колеги и атмосфера, че само това не знам....?!

Изключително лош мениджмънт във фирмата. Управителите не се съобразяват никога с мнението на служителите. Няма никакво уважение към хората, които допринасят и са допринасяли за развитието на фирмата. Не се плащат реални осигуровки, заплащането не е актуално. Липсва уважение към личността на хората. Представите за развитие са от времената на комунизма, отношението също.

На някои увеличиха парите други останахме с пръста в уста. Заплатите закъсняват взимам заплата с месец закъснение. това ли ит фирма с претенций???
осигуровките са като на чистачката а приятелите на шефа взимат много
не съветвам да се работи тук аз скоро се чупя. шефовете са некомпетентни заплатите под средните за бранша в софия

НЕ струват.Плащат мизерно,няма читави осигуровки.НЕ се хващайте!Просто загубено време!.МИЗЕРИЯ,СТОЙТЕ ДАЛЕЧ!Постоянно търсят хора,та смятайте колко е зле,че все набират!
Няма такова място като микроинвест. Интриги, скандали, разправии, само гледат да измамят хората и да не платят договореното. Ако някой си потърси правата се изгонва безцеремонно.
Изключително прости и нагли собственици! Искат да им се работи като роби по 16 часа на ден за жълти стотинки.
Огромно текучество, всеки, който разбере в какво блато е попаднал бързо започва да си търси нова работа и дим да го няма.
Служителите не се осигуряват на реалните заплати! Шефът дава останалите пари на ръка. Уговаряте едно заплащане, после се оказва, че бил решил друго и удържа част от парите. Редовно когато стане време за "раздаване" на парите, шефът супер спешно е някъде в командировка - стойте и чакайте. Супер не професионално и не коректно отношение. Но собствениците се бият в гърдите каква навероятна фирма са!
Работих една година там.ад е но рибата се вмирисва от към главата всичката помия която се изсипва на главите на работниците идва Собственика(Виктор Павлов)ако сте закъсали ще ви вземат и ще ви скъсат задника от бачкане и ще ви платят малко по-малко от колкото са ви обещали(Павлов само си търси поводи за глобички) но пък доста фирми в София предлагат такова заплащане.Като цяло ще попаднете в негативна обстановка която ще ви натоварва много ИЗБЯГВАЙТЕ ПРЕКИТЕ КОНТАКТИ С Павлов той е като енергиен вампир ще ви изпие сока докато сте се усетили.Няма смисъл да се занимавате с тая фирма.Успех на кандидатите за работа:)