Джи Пи Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Джи Пи Груп ООД

До 8г.съвестен работник - за да не те е яд че съществуваш мизерно ти казвам ! В момента заплатата ми е 5 пъти по висока от времето когато бях нещастен работник там. 2. Топките са ми дълбоко в гърлото ти! 3. Не съм се гаврил с бременната никога защото не ми дойде ред от директорите , отдел електро карабелберовцо и теодосиевци - графика беше много бизи!
Радвай се че си храниш семейството но ако си мъж (защото си анонимен ) следващата година жената ще е при друг - понеже не я оправяш и липсваш по всяко време ! Само ми напиши на каква позиция си за да напиша с какъв професионализъм си се задържал във фирмата ! Сигурно си обектов ръководител (нито един с магистърска инженерна степен ) . Чувствай се фрее да пи пишеш на имейл а после и телефон ще ти дам ако нещо не ти е ясно . Най интересното е защо не си написал нищо конкретно за заплатите , за пликчетата , как под строй бяхме задължени да ходим пред парламента да викаме за Бойко Борисов . За фирмите от обектите около Костинброд , фирма Понс ,подписката за учредяване на фирма -или имаш бели петна от семенна течност) нищо конкретно не каза . После кой е смешко- клоун !
s.grilov75 @ g m a I l . Ком

До гордият анонимен олигофрен. Анонимни човече защо не си си написал името? Сега твойте идоли (псевдо твореца и другия който в 2 думи прави 3 грешки) как ще разберат кой така настървено им ближе задниците?
Тъжната истина е, че щом си се задържал цели осем години в тази т.нар. компания или си роднина на гореспоменатите или си пълен некъдърник (едното не изключва другото, напротив желателно е).

Само едно ще ви кажа - за всички "бивши" дотук, радвам се, че сте бивши. Такива неблагодарни малки душички не трябват на никоя фирма. По неграмотните ви изказвания си личи, че сте просто тролове или от конкуренцията.
Г-н Житенски и г-н Тотев хранят семейството ми вече осма година. Да, стоели сме по нощите, да, не сме излизали в отпуск, когато е било натоварено, но същевременно сме получавали - и получаваме - изключително човешко отношение в правилните моменти. Никога не ни е отказвано нищо, стига да е имало възможност. Извънредни ситуации има във всяка модерна динамична фирма, особено в бранш като строителството. Нещо, с което би трябвало да сте наясно, "бивши колеги", след като се имате за толкова квалифицирани.
В тази фирма не е останал единствено този, който не си е вършел задълженията. Тук няма голямо текучество на хора и политиката не е такава. Никъде не правят чудеса, никъде не дават по 2500 лв. стартова заплата. Всичко се постига с времето и с честен труд, било то и извънреден. На който не му се работи - чистачи и продавачи търсят навсякъде, там напрежение няма и си тръгваш в 6.00.
Определено ще съжалявате, ако Ви бъде даден шанс да работите в "Джи Пи", и не му се отдадете. Съвет от човек, пак казвам, който не си е и представял, че ще работи в тази сфера. Вместо да разчитате на очевидни провокации, заповядайте да се уверите сами - никой няма да ви върже и да ви задължи да останете.
А на този боклук, който се гаври с жени, още повече бременни - брат, признай си, нямаш топки, нали? Съжалявам те.

Здравейте, ще кажа само истини - който както иска да ги разбира.
1. Заплата - 1200лв в плик - 7 дни в седмицата по 10 часа (дават ти бележка в пощенския плик кога ти е работното време , 31 дни се работи в месеца - сметнете часова ставка .
2. Отпуска- 5 дни използваш - защото са толкова кадърни че немогат да ти намерят заместник.
3. При липса на проект те карат да бъдеш - и проектант и конструктор и изпълнител - взимаш заплата за чистач не за инжинер . Общ работник взима повече от теб . Джоровенците и всички останали кадри.
4. Задачите се дават персонално от бог бос - затегнат каиш - няма структура - не се зачитат мнения на проджект мениджъри - гиговци , миговци ,лъчовци, данчовци и данчовци (може би ги е разбрал ,че се некадърници!!тяхно право .
5.при трудови инциденти - всичко се замаскира от - лекото момиче - в буквален и преносен смисъл и нискоумния но висок пчелар .
6. На оперативните са много активни всички - кой отговаря за дадено нещо - всички в един глас АЗ- после ти дават задачата - ходи го свърши ти .
Ако искате да не побеелеете и нормална работа не е точното място за вас . Ако са толкова добри във всичко щяха да направят структура използваща собствени работници - а не само външни формички - чакащи парите си със закъснение от 5-6 месеца . Успех на всички .Сам напуснах - при поискана по висока заплата ми бе отказана , не ме бива за мазохист .

Точно въпросният "инж." ст. тотев е най-големият олигофрен в тази фирма. Ако за момент спре да "натега каишо" (както самият той говори) пред началниците, може би тази пасмина наречена джип си груп ще се доближи поне малко до истинските строителни компании. Не мога да си обясня до ден днешен как един прост общак е станал и си вярва, че може да управлява пък дори и роднини.

До Настоящата сложителка:

Драга колежке, явно се познаваме, но за разлика от мен нямаш име, но това не е проблем. Държа да кажа, че няма как да има негативно мнение от моя страна, защото трябва да си "изкривя" душата. Фирмата е супер като условия, ръководителите са повече от добри и опитни особенно Стефан Тотев, а възможностите за кариера са едни от най добрите в бранша. Така, че ако някой получи предложение за работа, нека ходи да почерпи приятелите си!

П.С. Не съм бил освободен от работа никога. Имах доста сериозни конфликти с трима колеги (макар че само един в момента работи там) и това ме принуждаваше или да ги изгладя или да си тръгна от там. Взех решение за което не съжалявам, но от време на време ме е яд, че не останах. Сега щях да имам в автобиографията си участие на метролиния.

С поздрави: Бончо Бонев

Коментар към неанонимната колежка. Колежке аз сам напуснах тази т. нар. фирма и до ден днешен това и най-правилното ми решение в живота. Напуснах защото:
1. Т. нар. ръководители бяха с по-нисък ценз от мен. Разбирай среднисти.
1.1. Като такива те неистово мразеха всеки по-способен и по-умен от тях.
1.2. Като такива те толерираха общите работници, може би защото ги чувдтваха по-близо до себе си. Болшинството от тях за нищо не ставаха, но имаха роднинска връзка с управата.
2. Работеше се 6 (често и 7) дни в седмицата по 10 часа
3. Получавах заплатата си (1500 лв.) в пощенски плик в брой. Осигуряваха ме на 700 лв.
4. Правото на годишен отпуск е 10 календарни дни.
Мисля, че това е достатъчно и мисля, че ако не беше връзката в. златев - б. борисов това фирме одавна щеше да е само лош спомен.

Колеги (бивши), защо не си признаете защо вече не сте част от екипа на Джи Пи? Защо е тая анонимност? Много любопитно – като уволнят поредния некадърник, и се появява негативно мнение тук. Поредния некадърник, който или не може да чете чертежи, или не може да работи с елементарни програми (естествено, на интервюто е обещал света), или го мързи та го боли, или идва пиян на работа или влиза в някакви крадливи комбинации, мислейки си, че е най умния, или….. Списъка е дълъг. Кажете си колеги (бивши), защо бяхте уволнени от Джи пи, а недейте надълго и нашироко да обяснявате каква била структурата и какви били шефовете на фирмата и какви мутри били и тн. Обяснете защо ви освободиха, вместо да тролвате. Да, има грешки на растежа, и точно вие бивши колеги сте тези грешки . Никой не е застрахован. Така като гледам, единственото НЕанонимно и наистина обективно мнение е на Бончо Бонев, макар, че точно той би трябвало да напише негативно мнение, защото беше освободен. Всички останали сте абсолютни тролове, това е истината. Винаги съм се чудела защо тук има само негативни мнения, и точно затова реших да внеса малко яснота относно освободените бивши колеги. Засега толкова.

Джи Пи Груп ООД е най-сбърканата фирма, в която човек може някога да попадне. Няма едно нещо в нея, което да е както трябва - нито ръководство, нито управление, нито организация на работа, нито работна атмосфера. Изключителна заслуга за това имат двамата собственици на фирмата - две мутри и припкащите около тях заместници. Характерният им стил на работа е авторитарен, циничен, арогантен, грубиянски, а не са изключение и случаите на физическа саморазправа /бой на служител от фирмата/. Високопарните слова на единия от двамата, поместено в сайта на фирмата - от "аз" към "ние" , са пълна заблуда и измама. Значението на човешкия фактор в тази фирма и уважението към него е сведено до нула. На почит са само хора - роднини и такива, които умеят " ниско да се кланят" и целеустремено да " лижат г...." .
Това,от което най-много ги е страх шефовете на фирмата е някой да не ги измами или окраде. Но най - голямата ИРОНИЯ, е че най - приближените хора до тях, най - много ги крадът,фино и леко, но те упорито и тъпо им вярват или просто не искат да приемат фактите. А то е толкова очевадно, само ако поискат, ще видят. Това си е за тяхна сметка.
И на двамата им липсва смелост и човешко достойнство. Когато стане напечено, единия се скрива в чужбина и изпраща на предна линия, своя паж , чийто основен девиз е "Да превърнем мозъка в мускул" , а другия просто се прави на велик - високопарни слова, а после едно голямо НИЩО.
Преди време съкратиха голям брой хора от фирмата. Нямаха смелост да ги освободят като "съкратени", а ги принудиха да си напишат молбите за напускане и който се опъваше имаше последствия. С това отрязаха правото на хората да получават обезщетение от борсата и ги поставиха в затруднено положение. Но те са толкова зле, че едва ли са знаели какво трябва да плати фирмата и какво НОИ. Това е то "Великото Джи Пи" - Господ да ги накаже!!!

Съществуването на тази фирма е факт благодарение на едно единствено обстоятелство - близостта на ръководителите-мутри до Валентин Златев - шефа на Лукойл Б-я и неговото влияние върху управляващите в страната. Много пари се вливат в Джи Пи и големи ИГРИ се вихрят - нечисти сделки, подкупи, измами. Едва ли таз и никому известна фирмичка, щеше да просъществува дълго на свободния конкурентен пазар, ако не беше якия гръб на Златев. Но....... всичко си има начало и край, и техния ред ще дойде. Така че хора, не се подлъгвайте да работите с или за тази фирма, със сигурност ще се разочаровате, а бягайте далеч от нея.

Човек уважаващ себе си не би работил в тази фирма .