Еко Клима 11 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Еко Клима 11 ЕООД

Фирма Еко клима 11 ЕООД и фирма Еко полюс са на един собственик-Георги Иванов. В Jobs.bg постоянно пускат обяви за работа от фирма Еко полюс.Работната атмосфера във фирмата е изнервяща и непоносима. Толерират се доносниците и подмазвачите. Ако някой колега те оплюе, никой не си прави труда да провери дали думите му са истина или просто има користни цели и е готов на всички, за да запази жалката си работа. Не се плащат реални осигуровки върху заплатата-парите се дават на ръка и осигуровките са върху минималната заплата. Не се плащат първите три дни от болничните. При постъпване на работа ти предлагат заплата и бонуси, които след няколко месеца Иванов решава да намали и съобщава това по скайп, точно в деня преди датата за получаване на заплата.Ако напуснеш или бъдеш освободен, на служителя, който идва на твоето място се предлага по-висока заплата от тази която си получавал, независимо от това, че е новоназначен и няма никакъв опит.Ако си нормален и здравомислещ човек, не би могъл да издържиш на интригите, които се вихрят във фирмата и на унизителното отношение на управителя и. Не е чудно, че постоянно се обявяват свободни позиции и никой не се задържа за дълго.

не започвайте работа в тази фирма,с две думи ВОЕННО ПОЛОЖЕНИE

Мошеник е г-н Георги Иванов.
Пет години работихме в телевизията му и така не научи имената на хората, които работят за него. през цялото време ни лъга за работния ден и осигуровките-осигуряват те на 4 часа и на възможно най-ниски заплати.
Пълна некомпетентност при управление на фирмите му.

Егати фалшивците. Нон стоп през една седмица публикуват едни и същи обяви-офис служител и продавач в шоурум. Бива , бива да не си харесаш служител, ама тяхното е простотия. Или гавра с безработните. Кво ги правят тия автобиографии и снимки, това е все пак лична информация.В тоя джобс.бг трябва все пак да има някакъв филтър за обявите.То всеки може да се представи за всеки и да ис събира данни за кеф.Ако пускаш една и съща обява половин година и вече имаш над хиляда кандидатствали би трябвало и администратора на сайта да ги ограничи.Или инспекция по труда-ха-ха.

фирмата е за хора в безисходица.Осигурявт като куриер,и на фишовете си го пише.Може да проверите колко куриера има в тази фирма и как липсват специалистите за да се пестят пари за собственика.Едно не ми е ясно как държавата не се сеща и не проверява определени браншове за да работят трябва да има бройки специалисти -работещи като такива и с договори като такива.

Пак търсят офис-служител. Има ли някой да даде по-нова инф. за тази фирма. Особено отношението на собственика,че с говедо не ми се работи. И такава голяма фирма ли са , за каквато се представят в сайта. Предварително благодаря!

Много правилно, не съм служител във фирмата, а съм бивш служител и казвам истината от моя гледна точка и спрямо моя опит в Еко клима.

Долното мнение няма как да е написано от лужител на фирмата, защото не отговаря на истината. Това прилича на PR реплика.

Във фирмата плащат редовно това, което е обещано. Работи се на трудов договор, с регламентирано работно време. Всички осигуровки се плащат и няма изненади ако си пуснеш справка в НОИ и НАП. Спазват се почивките на всички национални празници. Но както вече казах най-важното, плащат навреме, което е доста рядко срещано напоследък.

Като нямате пари да плащате на специалисти, най-вече такива от ИТ областта, използвайте аутсорсинг. Излагате се с тия заплати и с този 4- ри часов работен ден.