ТЕХ-КО ЕООД

В момента в Тех-ко Пловдив, (а май и не само там) работят хора без лично мнение и истинско достойнство. Има и малки изключения, които няма да спомена като имена поради разбираеми причини, т.е. тези хора да запазят работата си. За да просперираш по някакъв начин в тази фирма явно трябва да се правиш на такъв, какъвто ТЕ искат да те виждат. Трябва да си лицемер, да се усмихваш насила, да казваш "ДА", когато мислиш обратното и да преглъщаш горчиво идеите си дори да знаеш, че биха били полезни за фирмата. Иначе ставаш от "лошите"... Уви аз не бях такъв. И съвет от мен...когато пишете и искате мнението ви да звучи сериозно пишете имената си вместо да се криете като ощипани моми на селски мегдан....
P.S.  Коментара от 03.07.2012г. е мой.

ДАНКАТА съм аз! Колеги, дълги години работя с вас и много добре познавам колектива! Дълбоко се съмнявам, че писаното преди това е от клиент на Тех-ко! Някой се възсползва от случващото се в " Тех-ко" и се стреми да ви раздели! Изключително съм доволен от всички и се надявам да продължим да работим заедно. НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ НА ИНТРИГИ!

Какво става ли...? Явно, когато вече си свършил работата за която са те наели решават, че е по-добре да плащат по-малко на олигофрени разчитайки на създаденото от нас име. Знаете ли, че сегашният "управител" ме пита какво гориво да сипе в служебния си автомобил при положение че го караше в продължение на седмица... Знаете ли, че наемат хора, които си нямат никакво понятие от бизнеса. Настоящ търговски представител не познава дори масовите модели и марки(освен, че не се къпе..:).... Единствената дума с която мога да опиша ситуацията е ИДИОТЩИНА. Това е Тех-ко в момента.

Искам да изразя възхищението си от подготвката на служитлите им. Явно, имат добра подготовка, или подбор .Не знам. Но, винаги са били подготвени, знаят какво очакват, знаят какво продават. Досега не са ме проваляли с доставките си . А, е възможно и да имат стойностен Началник. Тъй, като в автобизнеса човек трябва непрекъснато да се развива, и съответно трябва да има поне един който да бъде като Наставник. Поне за Драго съм чувал много неща , и все добри - Началника на новата им база.
Това ми е достатъчно. Явно и добре им се плаща, щом няма нови лица, а продавачите им са с дългогодишен стаж.