Частно Основно Училище Джани Родари" Училище"

Аз работя в тази фирма от 6 години и до сега не съм имала проблем с г-жа Йосифова. Има разбирателство и екипност между колегите. Атмосфера е приятна и спокойна.

Аз работя от 3 години във фирмата и отношението към мен и колегите е прекрасно. Когато човек не може да си свърши както трябва работата е много по - лесно да обвини другите и да ги оплюе....

Моето дете беше в яслата, а сега е в детската градина. Изключително сме доволни от всичко в детската градина и ясла и препоръчваме на наши приятели.

А защо толкова гледаш техните обяви,а не си търсиш други. Щото не си сред избраните и май гроздето е кисело.Направи проверка на себе си, ние сме безкрайно доволни, а децата ни взимат медал след медал от сериозни състезания.Ние сме в училище  от яслата и видяхме как се изгради този комплекс, колко е взискателна Йосифова и затова  има  екип от страхотни учители.Детето ми не иска да си тръгва от училище, иска да учи, а е втори клас с доста натоварена праграма.Не знам за какви обяви говориш, но нашите учители са едни и същи от години, а децата искаш, или не,  се увеличават.Чакаме новите страхотни учители, защото второто ми дете ще бъде първа група в детската.

Ами явно проблема е при човека, който е написал това, щом смята че за една седмица е разбрал проблемите в предприятието. Факта че си търси работа, а след това пише негативи води до извода, че този човек се занимава само с това да обикаля по предприятията и след това да пише негативи.

Явно хората не работят, а се занимават с глупости. Как за по - малко от седмица се разбират методите на работа?

Явно хората не работят, а се занимават в писане на измислици. Как за по - малко от седмица разбрахте методоте на работа?

Не знам защо все говорят така за тази госпожа йосифова, явно много й завиждат - готина, печена,като те види и вече знае всичко,супер шефка.Винаги ти дава, каквото ти трябва, ама държи на работата и децата.Тази румянка, дето я взе, що й беше - този провинцилизъм ни разби.Взе се много насериозно и колко е подмолна, все ходи и топи някой пред шефката.

Явно хората си нямат работа и си пишат глупости. За "около седмица" не може да се добие представа за цялостната работа на дадено място.

И аз работих там за кратко. Бях там за около седмица, повече не издържах. Изобщо нямам намерение да се впускам в подробности и да се връщам в този АД дори и само мислено. Не мога да разбера защо след толкова много негативни мнения не само тук, но и на други места за въпросната г-жа Йосифова не се вземат някакви мерки - да се извършат необходимите проверки и т.н. Редовно се обявяват свободни работни места и то не защото се увеличава броя на децата в "Джани Родари", а защото няма желаещи да работят там.