СИБАНК /img/frontend/nomap.png"

Еми да Ви кажа заплащането в банката е доста неадекватно спрямо другите ТБ а и повечето продавачки в магазини взимат по-големи заплати.Изисквания големи ,организация лоша общо взето някой бърка някъде много сериозно.

мисля че в банката всичковървеше добре докато не дойдоха новите собствиници с новите си изисквания но неприложими в такава българска среда и т,н,но като сравнявам с другите банки понеже контактувам с колегите мисля че засега още е търпимо положението зависи къде в какъв колектив си попаднал тогава и работата спори и си помагате любезни сте с клиентите и те ви обичат и се връщата отново и отново при вас именно заради вас итн никъде няма идеално вярно има си и предимства и недостатъци,но се свиква с тези неща ,,,все пак мисля че на лоялните служители -доказали се -с голям стаж в банката трябва да се дават някакви преференции да се поощряват по някакъв начин защото те са ве(че професионалисти могат да ти отговорят на всякакъ въпрос да ти дадат съвет а клиентите на това разчитат и им е приятно но уви,,,препочитат да му приемат молбата за напускане и да сложат нов човек щото няма нзаменини хора но не им е ясно че тоя новя докато влезе в час ще глупее пред клиентите много време и те се отдръпват полека лека и пада имиджът доста и други такива ,,,,

това е една несериозна банка,познавам половината от персонала на ул.Тунджа,жалка картинка са!А и шефовете ги толерират!АБСУРД!;-))

Моля дайте информация за позиции,заплащане,атмосфера и отговорности в Сибанк.

здравейте,
дори и за краткото време през , което работих в бургаския офис съм с много добри впечатления от колектив и от ръководството.персонала е любезен но не прекалено /което е от голямо значение за клиента/,бърз и компетентен.УСПЕХ !

Шефката във врачанският офис трябва незабавно да се смени!Изнервена и намръщена кокошка,която взема подкупи и одобрява свои хора за кредити .Няма вежливо отношение към колегите си и не става въобще за шефка тъпото наденце.Аз съм бивша служителка и напуснах по собствено желание заради нея.

Мнение за банката не мога да изкажа, но бих искала да разбера как и къде да си подам документи за работа в нея?!

ПОТВЪРЖДАВАМ МНЕНИЕТО СИ ЗА БОНУСИТЕ.ГОВОРИ СЕ ЗА ТЯХ ПРЕД ВСИЧКИ,А СЕ ИЗПЛАЩАТ САМО НА ВИСШЕСТОЯЩИТЕ...И ТЕ СИ МЪЛЧАТ И СИ МИСЛЯТ,ЧЕ НИКОЙ НИЩО НЕ Е ЧУЛ НИТО ПЪК Е ВИДЯЛ.ХОРАТА РАБОТЯТ ПОД СТРЕС,ЗАЩОТО НЯКОИ ХОРА КОИТО В МОМЕНТА УПРАВЛЯВАТ СИ МИСЛЯТ,ЧЕ СА НАД ВСИЧКО И НАД ВСИЧКИ.НЯМА ЕЛЕМЕНТАРНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ НА БАНКАТА И АКО НЕ СЕ ИЗБЕРЕ ПОДХОДЯЩ УПРАВИТЕЛ- НЕЩАТА НИКАК НЯМА ДА ПОТРЪГНАТ В ПОСОКА НАГОРЕ.ЗА ВСИЧКИ КАНДИДАТИ ЗА УПРАВИТЕЛИ БЯХА КАЗАНИ МНОГО ЛОШИ НЕЩА ОСВЕН ПРЕДПОЛАГАМ САМО ЗА ЕДИН,А МЕЖДУ ТЯХ ИМАШЕ И МНОГО ПОДХОДЯЩИ КАНДИДАТИ.БУРОВ Е КАЗАЛ,БАНКАТА - ТОВА Е КАСАТА,А НА КАСИЕРКИТЕ СЕ ГЛЕДА ЕДВА ЛИ НЕ С НАСМЕШКА,НО И ТЕ НЕ СА ВКЛЮЧЕНИ В БОНУСИТЕ,ВЪПРЕКИ ЧЕ ВЪРШАТ ВСИЧКО И ВИЖДАТ ВСИЧКО, НО ТРЯБВА ДА СИ МЪЛЧАТ И ДА НЕ КОМЕНТИРАТ ЗА НИЩО И ЗА НИКОГО.СПОРЕД МЕН КАСАТА И СЧЕТОВОДСТВОТО ТРЯБВА ДА СЕ ПОСТАВЯТ НА ЕДНО НИВО ПО ЗАПЛАЩАНЕ.НЕ ЗНАМ ДАЛИ ВСИЧКО ТОВА СЕ ЧЕТЕ ОТ НЯКОЙ ОТ УПРАВЛЯВАЩИТЕ,НО АЗ НЕ СЕ СРАМУВАМ ОТ ВСИЧКО КОЕТО НАПИСАХ,НО ЗАПОЧНАХ ДА СЕ СРАМУВАМ ОТ ТОВА,ЧЕ РАБОТЯ В ТАЗИ БАНКА.ИМАМ ЕДИН СЪВЕТ- ПОНЕ НЯКОИ ОТ УПРАВЛЯВАЩИТЕ ДА СЕ ВСЛУШВАТ И В МНЕНИЕТО НА НАЙ - ОБИКНОВЕНИТЕ СИ СЛУЖИТЕЛИ ИЛИ ДА ПРАВЯТ АНКЕТИ,КОГАТО САМИТЕ ТЕ НЕ МОГАТ ДА РЕШАТ ВАЖНИ НЕЩА.

Заплащането не отговаря на извършената работа.Както навсякъде наши и ваши,но е доста очевадно и СМЕШНО.Дават се високи бонуси и заплати на доста некадърни хора,а тези,които ги дават си го знаят.
Няма никаква възможност за развитие-ако си счетоводител,такъв си до гроб;ако си касиер-същото и т.н.
След 2 месеца дълго очакване на бонуси и премии-СМЯХ В ЗАЛАТА!!!
Имаше хора,които дори НЕ ВЗЕХА ПРЕМИИ! За сметка на това други без планове бая се пооблажиха.
Е няма ли кой да ги контролира тези неща или на местна почва всеки може да коли и беси както си знае!!!??!!!

Малко са по- лошите места за работа особено в клон Русе много , много работа , отвратителна работна среда нищо и половина като заплащане. Като напуснеш се чудиш какво изобщо си правил там и как си издържал. За шефката няма да говоря който я познава знае за какво иде реч.