Фантастико-Супермаркети ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А&markers=София,Район р-н Витоша, Квартал СИМЕОНОВО, ул. МОМИНА СЪЛЗА, 14А

Фантастико-Супермаркети ЕООД

Здравейте, напуснах Фантастико преди около 3 месеца. (Намерих си по специалността работа). Много е зле работата, хора. Прекалено е много, няма никакъв персонал, парите не си струват. Проверките са много и искат майка си и баща си. Почивките не са почивки а мрънкане защо си отишъл.
Лично аз бях на плод и зеленчук. Единственото хубаво нещо в работата са колегите. Общо взето - Фантастико обединява хората с цели и амбиции дошли за 1-2 години, колкото докато си хванат по специалността нещо и да изкарат някой лев, стараейки се да не затормозяват своите родители финансово.
Както вече споменах, работата е прекалено много. Защо? Защото няма персонал и целите са безумно високи за 3-4 човека нощна смяна, която НЕ СЕ ЗАПЛАЩА, извънреден труд във Фантастико не се заплаща. Само се лъже, но след като си погледнете заплатата, разбирате, че не са превели нищо. Случвало се е колеги да остават до 2-3 през нощта, просто ги пишат без дори да знаят и им се казва, че са докато не си свършват работата няма да си ходят. Ревизиите се заплащат изцяло от магазина. Ако някой открадне нещо, вие го плащате със заплатите си. Помня на една голяма ревизия минусът беше 60 000 и ни удържаха по 400 лева, правете си сметката... Управителите или заместниците са зомбита обсебени, с 2 ипотеки и малки деца, както се казва нямат избор.
Мое мнение е да бягате надалеч, по-добре в Кауфланд или Лидл, дори Т-Маркет и Билла, отколкото във Фантастико.

Може би едно от най-лошите места за работа!Ще изброя и минуси и плюсове, нека да стигне до повече хора, за да не биват експлоатирани, по този начин.
Начина на работа и държанието с персонала е под всякаква критика, там си чистач, общ работник, количкар и общо взето това НЕ Е достатъчно ЗА РАБОТОДАТЕЛЯ. Достатъчно е да оставаш след работно време и да не се плаща, да караш нощти смени и за тях не се плаща, достатъчно е да си гъзелизец и да играеш по свирката. Работа като касиер е напрежение от всякъде нямаш право да седнеш (опашки правиш така), нямаш право и на комуникация (едно здрасти да кажеш, разсейваш се) всичко върху теб се излива (това е на друга цена, ама то е скъсано и т.н) и в най-добрия случай на всеки позиции си тръгваш с половин час по-късно (ВСИЧКИ ОСТАВАМЕ ЗА КОМПАНИЯТА). Когато стоката не излиза ТИ плащаш, не си видял че крадът, когато е изтекла плащаш но ТРОЙНО!?. Почивките за 8 часа общо са 45м,получаваш 30 но ако има опашки си длъжен да я прекъснеш, не ти се дава после (да не си идвал).Отпуска имаш право на зимна и лятна, но не винаги се отразяват правилото който първи си за плюе. Заплащането е заплата +бонус, като от бонуса могат да ти отрежат по всяко време. Работно време за студенти е гъвкаво зави си от позицията.
МПЖЕ БИ ЕДНО ОТ НАЙ-ВАЖНИТЕ НЕЩА, НЯМА ОРГАНИЗАЦИЯ, НЯМА ЕКИПНА РАБОТА, НЯМА РАЗБИРАНЕ!
НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА И ДА ПОМОГНА С ТОВА СЪДЪРЖАНИЕ!

На 12 часова смяна никаква почивка. Робски труд и плащане на липси и бракове. Мега зле. Скапан зеленчук пристига, а накрая се плащат брака от него

Фантастико мачка служителите си с цел да останат само ,,годните,,. Всъщност при тази месомелачка могат да останат само хора принудени да работят при лоши условия и при лошо заплащане. А такива са тъпите, неграмотни, некадърни, мързеливи, болни и т.н.,за които няма шанс на друго място. Налице е отрицателна селекция на служители.
Този лош подбор се допълва и от многото връзкари в мениджмънта, които нямат представа и опит от работата, липсва ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ. Всичко е импровизация. Оттук произлизат много проблеми, които с години не намират решение. Липсва организация, хигиената е лоша, техниката е остаряла, извънредните часове не се броят.
Стимулират се кражбите и интригите.
Налице е отрицателна селекция на всички нива.
Липсва продуктивност, ефективност и сигурност.

Вие ако сте кандидатствали за Филиала в Студентски град

Като сте Студенти

Как ще ходите едновременно на Работа и на Лекции и Упражнения

Да не стане така да Прекъснете ученето

И да ви изгонят от Университета поради
Слаб Успех и от Общежитията съответно

Че ако отидете да живеете на Квартира под Наем

Мамата си ебало

Не може да ходите едновременно на работа и в Университета

Пийте си редовно Лекарствата за Психичните си разстройства бе Идиоти такива

Вие 7 ми и 11 Километър Психиатрията нали знаеш къде е

Идете и се Лекувайте я се Прегледай!

Те там Служителите им още от Сутринта са

Изнервени , и Груби ?

Може да се каже, че не уважават служителите си, държат се грубо, служителите в офиса мразят работата си и не знаят за колко време ще са там, докато ги запомним си тръгват, никой никаква информация не може да ти даде за това как се сформира заплатата. Извънредния труд не се заплаща, той е официален подарък за Фантастико. Режат ни от парите най-редовно.

Заплащане -10

Потенциал -3
Местоположение 3
Колеги 3
Работна среда -3

Ако искате да се почувствате.че сте отишли на селския пазар...и ви посреща Делян Митев..сте на правилното място!Посреща Ви фитнес "маняк" намръщен и ви задава въпроси все едно сте на разпит.Недоволства от отговорите ви,гледа в земята,нервничи с крак..и въобще през цялото време се чудиш защо след нощна смяна си пропътувала 18 км. близо до къщата с Охлюва в Симеоново!Нелюбезно Надменно И Арогантно поведение!По добре Охлюва да проведе интервюто...все пак кандидатствате за работа...не за Пип Шоу!Не си губете времето с този човек.Момичето което ви кани на интервюто по телефона е доста любезно!Скъпи HR специалисти ние всички работници не кандидатстваме за Холивуд!ТОВА че вашият бранш работи в "cobid" кризата не ви дава право да се държите все едно чичо ви е ЛУИ 13.Благодаря

Работил съм в тази фирма преди няколко години за скромен период от време. Какво може да говори по-ясно от факта, че става дума за български работодател. Общо взето е жалка работа - извънредни часове, които не се заплащат, негативно отношение от ръководството, лична отговорност за целия инвентар в магазина, т.е. плащаш си редовно всеки месец кой-каквото открадне и така нататък (тук трябва да споменем колко са жалки при условие, че нормалните компании имат застраховки, но тук явно се пестят пари).

С две думи, в тази смешна държава не трябва да се започва работа в българска компания. Търсете чужд работодател.