СКФ Берингс-България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

СКФ Берингс-България ЕАД

В тази фирма няма няма оправия, дават се пари за глупости а заплатите ни останаха най малките в общената и началниците са повече от работниците

Честит празник на всички трудови хора от СКФ!Нека бъдем здрави и жилави за да можем да издържим предизвикателствата на световната икономическа криза.

и сега какво?нови работници,помощии,работа няма,ще има отпуски,нещо не го разбирам.каква е тази игра?кому е нужно това?

Сладур, не знаеш колко си прав.Всички сме изпаднали в летаргия,все едно кокво ще стане.

Пълна апатия,може би загуба на време,никакъв стимул за работа.Нищо общо с работата преди време.Капери,телефона в ръка,съжалявам така не се прави организация за работа.И най-неграмотния брачед е с телефон.Какво ще кажете за вечните купони и то не къде дае?От чии ли пари са те?Нека някой по-компетентен изкаже предположение!

Уважаеми Господине/Госпожо,Вие сте истински Щастливец!Добре че не сте започнали работа в тази"Световно известа компания",Аз работя на площадка Калофер и вече 3 години не съм видял никакви приоритети за развитие а работната заплата е под всякаква критика.За всяка коледа и нова година ни замазват очите с някакви мижави ваучери,увеличават заплатата с по 10-20 лева и си мислят че нещата са добре,работната атмосфера-нищо не струва защото няма такава.Е такава е ситуацията в тази "Световно известа компания, навсякаде вече минималната работна заплата е 500 лева НЕТО!Съвет ти давам НЕ СИ СЪСИПВАЙ ЖИВОТА ТАМ,съвестните и добрите работници си отиват защото няма пари и им писва от това да бъдат неотценени.

Явно попаднах на подходящите хора, доста информирани сте, което е мн. добре. Живях в Пловдив последните 4 години и се бях запознал с човек, който работи във вашата фирма. Беше италианец, работеше по някакъв проект. Така и не разбрах с какво точно са занимава, но ми допадна, като човек - скромен и малко самотен. Аз обаче имам желание да получа повече инфо за СКФ-България с офис София. Знае ли някой нещо, което може да ми бъде полезно: шефове, свободни работни позиции, работна атмосфера, изобщо всичко.
предварително ви благодаря.

za tazi rabota parite sa MNOGO malko !!!! i s tova novo rabotno vreme po 12 chasa e napravo nevuzmojno
razreshavali se v Bulgaria 12 chasova rabotna smqna prez nishta!!! a ostanalite 12 chasa za koe po napred za sun , za semeistvo , za licen jivot i tn.

Новото ръководство успя.Успя да разедени работниците и служителите,въвеждайки нови измислени системи на заплащане,които по никакъв начин не отчитат действително свършената работа и положено старание.Раздели цеха на тимове ,тимовете на екипи,въведе позиционен клас в заплащането,даде оценка за това кой в кой клас е без да направи нужното.За едни мижави 8-10 лева разлика от клас в клас колегите се гледат накриво и естествено се чувстват ощетени.Може би това е било целта- разделяй и владей.За новото работно време просто нямам думи.Но след като има хора,които всячески искат да се харесат-нека е така.Има някой от тях остават дори по 20 ч.и сигурно има защо,но това са хора със специални превилегии.Не искам да оставате с впечатление ,че не милеем за фирмата и не ни се работи.Искаме да работим в добре организирана европейска фирма каквато е SKF ,а не в сегашния хаост.

явно фирмата е в огромна криза
защото свиват работното време и не могат да си изпълнят поръчките
Боса Филип явно трябва да бъде своевременно изгонен заедно с елегантната Милена защото това са основните хора които съсипват фирмата