СКФ Берингс-България ЕАД /img/frontend/nomap.png"

СКФ Берингс-България ЕАД

ПЪЛЕН ФАРС И БЕЗХАБЕРИЕ!НАЗНАЧАВАТ СЕ НАШИ ХОРА НА ВИСОКИ ЗАПЛАТИ,ДОКАТО РАБОТНИЦИТЕ СА НА МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА!МАШИНИТЕ СА В ОКАЯНО СЪСТОЯНИЕ,А СЕ ИСКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ ОТ ТЯХ!НИКОЙ НЕ ИСКА ДА ДОЙДЕ ДА РАБОТИ ПРИ ТЕЗИ УСЛОВИЯ И ТО НА СМЕНИ!ИНЖЕНЕРИНГА ХИЧ ГО НЯМА И САМО ГЛЕДАТ ДА МИНЕ ВРЕМЕТО И ДА СИ ВЗЕМАТ ЗАПЛАТКИТЕ!ЗА МЕНИДЖЪРИТЕ ДА НЕ ГОВОРИМ ЗАЩОТО СА ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА!ИНАЧЕ СЕ ДАВАТ МНОГО ПАРИ ЗА ГЛУПОСТИ,ДОКАТО ВАЖНИТЕ НЕЩА ОСТАВАТ НА ЗАДЕН ПЛАН!ОТДЕЛНО ВСЕКИ СИ ВЗЕМА КАКВОТО МУ ХАРЕСА ОТ СКЛАДА И ГО ПРИБИРА ВКЪЩИ-ХУБАВ БЕЗПЛАТЕН МАГАЗИН!ПОСТОЯННО СЕ ПРАВЯТ НОВИ МАШИНИ А РАБОТНИЦИ ЗА ТЯХ НЯМА!ПОВЕЧЕТО ХОРА СЕ ПОЛЗВАТ ЗА ОБЩИ РАБОТНИЦИ,НЕЗАВИСИМО ЧЕ СА СПЕЦИАЛИСТИ В ДАДЕНА ОБЛАСТ!ЖАЛКО Е ЧИ ФИРМАТА Е ДОБРА,НО ЯВНО В ШВЕЦИЯ КЪСНО СА РАЗБРАЛИ ЗА ЦИРКА КОЙТО СЕ РАЗИГРАВА В ЦЕХА!

Нес разбрах че от мое име е публикуван пост на 11.11.2019 . Искам да се извиня и обрна кам всички прочели поста . Става на вапрос че миналия месец отказах финансова помощ и във резултат натова като отмащение е публикуван убидния пост как мойте началници и колеги. Надявамсе тези който ме познават знаят че никога небих казал или написал подобни кливети и убиди

Добър ден работя на площадка град Калофер.Работната среда е под всякаква критика.Адска жега вътре в цеха.Храната която осигурява СКФ е под всякакво минимално ниво.Работната заплата не виждам никакво значително увеличение макар да работя доста дълго време.Недейте да започвате в СКФ буквално експлоатация на човешка работна ръка.Мръсните и миризливи цигани за тях има по добро отношение и значителни привилегии.По отношение на управлението...Идея си нямам каква шуробаджанащина е но от всяко дърво свирка не става.Обмислям да напускам положението е нетърпимо, заплатите са ниски, храната е отвратителна, отношение работодател - работник унизително... Перспектива нулева... Бях напуснал преди време за да работя в Чехия и обмислям да повторя гимнастиката.. В Калофер нещата се влошават а за Кърнаре за не говорим...

Когато дамата от предния пост се появи за пръв път в стамболийски е представиха като завършила право в мюнхен. Още тогава нещо ме бодна отвътре. Как така, завършила право в мюнхен и изведнъж секретарка в стамболийски? Ама си казах, е, може пък да има нещо за което да не зная. Мина не мина месец два и един колега от пазарджик нахлува в залата и размахва някакъв рекламен каталог за пазарджик. И там в едно скромно ъгълче реклама на магазинче за продажба на тоалетна хартия и салфетки, на нейно име?!?! А, така значи?!? Учиш право четири години в мюнхен и всяка вечер заспиващ с мечтата как един ден ще се върнеш в пазарджик и ще откриеш едно малко прекрасно магазинче, ще продаващ и ще усмихващ по цял ден на клиентите?!?! Ама наистина ли за това си мечтаят студентите по право в Германия? Ама наистина ли искате да повярваме в това? После минаха още няколко години и избухна скандала с онази госпожичка от фонд земеделие която сама си написала диплома от Берлински университет в който дори не е кандидатства. И тогава сякаш последно парче на пъзела щракна на мястото си. В този миг се отказах повече да се опитвам да видя в нея нещо Германско или нещо Европейско. Защото всичко което бях открил до този момент в нея, Алеко Константинов го открил и описал 100 години по-рано. Та, каква е поуката от тази история: „Работи това за което си мечтала. Никога не приемай работа за която дори не си мечтала. Защото тези които ти я подаряват, рано или късно ще те сготвят курбан като тъпа патица, дори и да си невинна. А ти едва ли си. Нищо лично просто спасяват себе си. Те са си такива. Доста хора са сготвили. Ти просто си поредната. А ти не трябва да гъкнеш дори.“ Е за да те смълчат могат да помогнат и да те уредят тук и там. Нали и те понякога приемат при тях такива като теб, изгонени от някъде. После защо кандидатите за работа лъжели в си ви тата. Ами защото сивита ги четат по-големи лъжци и от тях и за да им се харесаш истински трябва да ги надскочиш. А то не е никак лесно. Защото този който не лъже в сивито е пълен глупак в очите на изпечения лъжец. А това е само началото. После ти обяснява, че такива като теб с диплома от средно с лопата да ги ринеш. Затова макс 500лв. Виж такива като нея – веднъж на милион, затова 5‘000лв.

Не знам какво е положението във тази фирма- най вероятно е управлявана по "Българските методи" и резултатите не са закъсняли, но искам да ви споделя че в отдел Човешки ресурси е назначена една Госпожа която е изгонена от Монди Стамболийски заради финансови злоупотреби. Да тя е изгонена тихичко-не е напуснала,поради простата причина че е била навързана с някои други около нея и не е трябвало да се вдига шум за това.Все пак понякога трябва да има и изкупителна жертва за пред чужденците....
Поздрави на всички!

Добре, че махнаха Дойнова - един от най-некадърните ЧР. Злепоставя и уронва авторитета на бившите служители, което е против закона.

Очаквам повече мнения за фирмата . Като цяло е трудно и не много хора издъжат.

Ще започна с това, че съм бивш кандидат за работа там, който не беше одобрен, като заедно с това ще споделя мнението си, относно организацията, която видях. Тук е редно да се отбележи че имах допир, само до ръководството на HR отдела. Всичко, което видях работеше точно като по часовник. Интервюто беше насрочено за 14:00 часа. Бях там малко по-рано. Точно в 14:00 ме поканиха да вляза. Относно самото интервю. Мога да кажа, че хората знаят какво правят и следват интересите на компанията, за която работят. И това, че умеят да подбират добре хората, които ще има свършат работа за възможно най-малко средства, говори само добре за тях като професионалисти. И не на последно място за една от главните героини в писанията на хората. Г-жа Милена Дойчинова. Аз лично от много време не бях срещал човек, с такава способност да води разговора, на където тя поиска, а повярвайте имам много опит в това. На тези като мен, които не са започнали работа там мога да кажа да потърсят грешката в себе си и много внимателно да анализират къде точно са се провалили в интервюто или отношенията с ръководството в този, а не да търсят грешки там. Защото грешката да е във вашия телевизор е много по-възможна!
Съвет. Ако ви поканят от там за интервю, се подгответе наистина много добре, защото в противен случай шансовете ви са нищожни.

Искам само да подчертая дебело, че към настоящия момент, не съм нито кандидат за работа, нито имам някакви отношения с въпросните хора, нито най-вероятно някога ще имам.

Повече въпрос отколкото мнение.
Защо  в СКФ Берингс-България ЕАД работят   назначени  от фирмата на Милена Дойнова, а не пряко от СКФ ? Защо в договорите им по чл.68 ал.1 т.2 от КТ не е отбелязана дата, № поръчка, брой изделия или нещо уточняващо края на някаква поръчка?
За мен отговорите са ясни , но моля отговорете ми и ВИЕ.

Просто не е за коментиране !!!!!!!!!!!!!!!!!