ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЦ Марица Изток 2 ЕАД

аз също кандидатсвах за свободните позиции които са обявени ако наистина са 10000 кандидата шансовете са 0.0001% ако съдим по входящия номер аз бях 7-хиляди и някои си

искам да попитам
Свободните работни места, къде се публикуват.
Има ли такива в момента. / за жени /

Здравейте!Не знам защо всички търсещи работа си мислят,че някой от ръководството на ТЕЦ-а влиза и чете написаното тук.Виждам,че сте все хора с опит и образование и за това просто искам да ви дам един съвет:хора не се опитвайте да постъпите на работа там,защото на тях не им трябват хора с образование.Знам го защото познавам човек с ОСНОВНО образование,който дори с линия не може да направи една права черта,но работи там,а вие сте тръгнали да се натискате.Така че, майката му е във връзките, не в образованието! Човека ходил по кафета цял живот,щракал с пръсти, а вие сте учили и за какво????????

Бих искала да кандидатствам за работа в ТЕЦ-2, но стигам само до портала, дори и молбата не мога да подам.
Имам висше образование, специалност "Топло-газоснабдяване"

здраейте?искам да попитам до кога приемате молби за сои 8?и към кой цех трябва да я адресирам?

Здравейте ! Искам да попитам имате ли свободни места за заварчици ? Аз съм заварчик от 10г. имам първа степен ВИГ заваряване и електродъгово и втора степен МИГ-МАГ (ЦО2) . Претежавам и 5 ТЮФ сертификата това са международни сертификати за заваряване на различни видове стомани.

Здравейте !Бих искала да попитам има ли свободни работни места в момента .

Искам да попитам следното- до кога ще приемате хора ( мой и твой- назначени по тефон? ) . Аз съм сирак  която е идвала не един път и все сте ми отказвали. Думите няма да забравя аз какво да направя. Имам необходимите образование но нямам връзки. И да попитам и следното - ако случаино се обадят от горе( защото въпроса съм повдигнала до европарламента) бихте ли тогава ме приели на работа- питам се до кога ще бъде така!!! Чакам бърз отговор

Работих 11 години в Кремиковци АД и сега съм безработна.Бих искала да си намеря работа в ТЕЦ-а тъй като имам две непълнолетни деца и имам нужда от сигурна работа и нормални доходи,за да се справяме.Бих искала да разбера има ли свободни позиции и имам ли шанс и как да кандидатствам за работа?!

Не мога да разбера, какви висшисти сте и каква работа търсите с тези правописни грешки? Чудя се....